Ve městě Amsterodamu se coffeshopy nachází téměř na každém rohu, a jsou místem, které navštíví téměř každý turista nebo místní obyvatel. Může být těžké některý z nich si vybrat, ale zde uvádíme 10 nejlepších možností, které milují všichni místní a návštěvníkům se o nich po návratů domů zdá.

1. Old Amsterdam Coffeeshop
Tento coffeeshop je je poměrně velkou turistickou atrakcí, takže zde můžete vidět mnoho turistů, kteří si zde vychutnávají své první legální kouření marihuany na veřejnosti. Může být trochu přeplněný a ne zrovna soukromý. ale přátelská obsluha a vynikající výběr z něj činí skvělý zážitek. Atmosféra zde je příjemná a uvolněná, zaměstnanci vám vždy rádi pomohou, a to i když je tam rušno. Až spočinete na židlích a budete si vychutnávat svůj joint, nezapomeňte si dát kávu nebo jiný nealkoholický nápoj.

2. Green House Coffeeshop
Hledáte malý obchod, v kterém mají kvalitní byliny? Toto je skvělé místo, kam můžete vyrazit s přáteli nebo kde můžete potkat nové lidi. Užijte si nuance tohoto tajemného a introspektivního pocitu a nadchněte se pro působivou mantru v menu: "Green House/ Výherce 38 High Times Cannabis Cup". A z dobrého důvodu - nabízí vynikající modely, např. Traincrash, Trainwreck, Flowerbomb Kush a Jack Herer. Nikde jinde nenaleznete horlivější zaměstnance ani nadšenější zákazníky a je to skutečně skvělé místo, jak pro turisty, tak místní.

3. Abraxas
Název tohoto coffeeshopu je spojen se sedmi klasickými planetami středověku, ale zcela jistě je to současné místo, kam byste se měli vydat, interiér je vyzdoben mystickým a blízkovýchodním dekorem. Po stěnách tohoto jasného a na detail zaměřeného obchodu, kterému jeho majitelé věnují značnou péči, naleznete elegantně vyřezávané dřevěné ozdoby a krásné kachle. Čisté a útulné prostředí vyzývá zákazníky, aby se usadili a vyzkoušeli jejich vynikající kmeny Mako Haze, Amnesia Haze nebo Amnesia Lemon. Do skvělé nabídky hašiše, jejíž součástí je například Ketama a Moroccan, patří směsice klasických a oblíbených modelů.

4. Dampkring
Tento prostorný coffeeshop osvícený svíčkami, s jihozápadní/španělskou atmosférou, je místem, kde se jednoznačně uvolníte. Byl otevřen v roce 1993 a nabízí široký výběr. Naleznete tu lidi, kteří si zde dávají pivo, bezstarostnou atmosféru, díky níž tu zůstanete až do jedné hodiny ráno. Mezi oblíbené modely patří Mexican Haze, Kali Mist a G13 Amnesia, a Dampkring byl dokonce oceněn v rámci Cannabis Cup. Nezapomeňte vyzkoušet jejich hašiš, např. Simpson Kush a Dutch Moonshine.

Coffeeshop Dampkring Amsterdam
5. Amnesia
Ceny v tomto obchodě jsou vysoké a to díky vynikající kvalitě prodávané marihuany a umístění v rámci Cannabis Cup na předních pozicích. Pokud si objednáte jejich lahodný Malana Cream, nebude těžké dostat se výše než drak plachtící v oblacích! Při lenošení na některém z jejich gaučů nebo na pohodlné židli se můžete uvolnit a vaše starosti s každým lahodným nádechem budou mizet. Jméno obchodu je příhodné, ale nezapomeňte na to, jak se vám tento obchod líbil, abyste věděli, kam se máte příště vrátit.

6. Baba
Toto místo bylo navrženo ve stylu Středního Východu. Přijďte a užijte si krásu různých soch rozestavěných po obchodě, božstev realisticky vytesaných do kamene, s mystickými oděvy a množstvím zbraní. Na rozdíl od dekorací je atmosféra plná přátelství a ideální pro seznamování se. Oblíbené místo konání večírků. Můžete sem přijít a užít si některé z oblíbených odrůd, např.  White Widow, Aghani Border, L.A. Confidential a Thai. Stačí pár šluků a budete se cítit tak dobře jako nikdy předtím.

7. Smoke Palace
velmi domácké prostředí a pohodová atmosféra, příjemné místo pro odpočinek s chutným jointem. Dříve se toto místo nazývalo "Coffeeshop New York", nachází se přímo u Oosterpakr ve východní čtvrti Amsterodamu. Nově zrekonstruovaný interiér a exteriér vám umožní, abyste si příjemné posezení vychutnali jak na terase, tak uvnitř. Coffeeshop se zbožím za přijatelnou cenu, přátelskou atmosférou a ochotnými pracovníky - zde strávený čas si skutečně užijete.

8. Barney's
Docela rušný coffeehouse v Amsterodamu - toto místo je naplněné skvělou atmosférou, plnou nadšení a uvolněnosti. Na stolech s LCD displeji si můžete vybrat marihuanu podle uvedeného popisu, na každém stole jsou umístěny vaporizéry, informovaný personál vám donese vše, co budete potřebovat, ať už jde o marihuanu, kávu nebo nápoje. Tento rušný coffeeshop je to pravé místo pro ty, kteří jsou rádi mezi lidmi. Úžasné menu nabízí vítěze Canaibis Cup, např. Dr. Grinspoon, Pineapple Chunk, Utopia Kush, a Nepali Temple Ball nebo Triple Zero. Toto rušné místo si nenechte ujíst!

Inside a Coffeeshop in Amsterdam
9. Kadinsky
Tento coffeeshop, který se nachází nedaleko Rosmarijnsteeg, je lokální atrakcí, zejména díky přátelským zaměstnancům, společenskému prostředí a samozřejmě fantastické nabídce s popisy každého účinku jednotlivých jointů. Ať už kouříte sativu nebo indicu, naleznete tu tolik různých možností, které uspokojí vaši touhu po marihuaně, např. jejich Blueberry Cheese, Master Kush nebo Dr. Grindspoon. Vyzkoušejte jejich hašiš Silver Haze Ice smíchaný s tabákem, a až budete odcházet, budete se cítit skvěle.

10. Siberie
Toto místo existuje již 28 let a nachází se přímo na nádherném Brouwersgracht v Amsterodamu. Prostor je naplněný zvuky reggae a hip-hopu, které vás roztančí a je dostatečně velký, aby se sem vešlo 25-30 lidí. Můžete si sednout ke stolu s cizími lidmi, seznámit se a vychutnat různé příchuti. Malý a pohodlný coffeeshop jak tento je vybavený úžasně ochucenými  jointy; jedno potáhnutí vám nabídne široké spektrum jemných chutí, které lákají k tomu, abyste vyzkoušeli další! Ať už máte raději sladší nebo kyselejší chuť, zjistíte, že čas strávený v Siberie, je čistým potěšením.

 

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.