• Royal Guardians Nutrient Pack

Royal Guardians Nutrient Pack

Přírodní přístup k pěstování konopí podporuje přirozenou vitalitu rostlin. Mnoho hnojiv pochází z petrochemického průmyslu a jejich produkce škodí naší planetě. Pěstování rostlinných společníků s naším Royal Guardians Balíčkem Živitelů zaručí živiny a vitaminy, zatímco zlepšuje strukturu půdy - bez poškození životního prostředí.
 3.5/5 (7) Napsat recenzi
€ 3.99

místo € 4.95

Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

Royal Queen Seeds - Royal Guardians Balíček Živitelů: Trvalý zdroj živin, viatminů a minerálů té nejvyšší kvality.

Royal Guardians Balíček Živitelů je výběr několika rostlinných společníků, kteří obohacují půdu o živiny a vitaminy. Tato ke konopí přátelská volba také zvyšuje biologickou dostupnost živin v půdě, zlepšují tak vitální funkce všech rostlin v celé zahradě. Živiny a jejich snadná dostupnost je jedna ze čtyř potřeb pro silné a zdravé rostliny. Další jsou samozřejmě slunce, vzduch a voda. Jedna není nic bez ostatních tří.

Pokud vysadíte některé tyto rostliny s vaším konopím, tak mu zaručíte nepřetržitý příjem životně důležitých živin po celý život vašich rostlin. Některé druhy fixují dusík pro pozvolné uvolňování, hromadí hořčík, železo či fosfor. Jiné druhy dodají vašim rostlinám nezbytné vitaminy a minerály buď bio-aktivně nebo jako hnojivo či kompost. Trvalý a pozvolný příjem živin, vitaminů a minerálů zaručí energický růst vašeho konopí a ideální produkci pryskyřice.

Pokud se rozhodnete použít  Royal Guardians Balíček Živitelů od RQS pomůžete tím životnímu prostředí a vaše konopí bude opravdu přírodně pěstované. Nebudete muset použít žádná umělá hnojiva či jiné lidskou rukou vyrobené chelátové vitaminy a minerály. Tento výběr rostlinných společníků dodá veškeré potřebné živiny pro vaše konopí. Tento přírodní přístup k pěstování konopí funguje od sazeničky až po dospělé stromy obtěžkané palicemi.


  Od G. G. on 14/May/2020 :
  (4)

  Nadpis : Pousse tranquillement
  Komentář : J ai semé qq graines dans des pots et ça pousse tranquillement ensuite je prendrai chaque pousse et je mettrai dans un pot plus grand au pied et à côté de mes plants mais c est long qd même !

  Od G. L. on 22/Jul/2019 :
  (5)

  Nadpis : Facile a faire pousser
  Komentář : Tout pousse assez facilement, c'est intéressant de pousser un peu le compagnonnage végétal. Cependant je n'ai pas vu de grande différence, mais bon ca ne peux faire que du bien au sol et faire une barriere à certain insectes avant d'acceder a la plante cultivée.

  Od R. K. on 28/May/2019 :
  (5)

  Nadpis : Garten ans sollten hier zuschlagen
  Komentář : Habe ich schon früher mit ausgesät und ist sehr empfehlenswert!

  Od L. O. on 02/Jan/2019 :
  (3)

  Nadpis : Don’t know yet
  Komentář : I have planted them so we will see but I do like the mix


  Nemůžete vložit recenzi, jelikož nejste přihlášeni jako zákazník

  Přihlásit se / Založit účet
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.