Royal Guardians Nutrient Pack

Přírodní přístup k pěstování konopí podporuje přirozenou vitalitu rostlin. Mnoho hnojiv pochází z petrochemického průmyslu a jejich produkce škodí naší planetě. Pěstování rostlinných společníků s naším Royal Guardians Balíčkem Živitelů zaručí živiny a vitaminy, zatímco zlepšuje strukturu půdy - bez poškození životního prostředí.
€ 3.99 vč. DPH In stock

místo € 4.95

Přidat do zapamatovaných produktů

Payments methods: Visa, Master Card, Bank transfer, Bitcoin and Cash

Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Otázky (0)
 • Recenze (0)

Royal Queen Seeds - Royal Guardians Balíček Živitelů: Trvalý zdroj živin, viatminů a minerálů té nejvyšší kvality.

Royal Guardians Balíček Živitelů je výběr několika rostlinných společníků, kteří obohacují půdu o živiny a vitaminy. Tato ke konopí přátelská volba také zvyšuje biologickou dostupnost živin v půdě, zlepšují tak vitální funkce všech rostlin v celé zahradě. Živiny a jejich snadná dostupnost je jedna ze čtyř potřeb pro silné a zdravé rostliny. Další jsou samozřejmě slunce, vzduch a voda. Jedna není nic bez ostatních tří.

Pokud vysadíte některé tyto rostliny s vaším konopím, tak mu zaručíte nepřetržitý příjem životně důležitých živin po celý život vašich rostlin. Některé druhy fixují dusík pro pozvolné uvolňování, hromadí hořčík, železo či fosfor. Jiné druhy dodají vašim rostlinám nezbytné vitaminy a minerály buď bio-aktivně nebo jako hnojivo či kompost. Trvalý a pozvolný příjem živin, vitaminů a minerálů zaručí energický růst vašeho konopí a ideální produkci pryskyřice.

Pokud se rozhodnete použít  Royal Guardians Balíček Živitelů od RQS pomůžete tím životnímu prostředí a vaše konopí bude opravdu přírodně pěstované. Nebudete muset použít žádná umělá hnojiva či jiné lidskou rukou vyrobené chelátové vitaminy a minerály. Tento výběr rostlinných společníků dodá veškeré potřebné živiny pro vaše konopí. Tento přírodní přístup k pěstování konopí funguje od sazeničky až po dospělé stromy obtěžkané palicemi.

   
  Nobody has posted a review yet


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili