• Larry OG

Larry OG

aka Lemon Larry, Sour Larry, Zour Larry

Pokud vás zajímá pěstování Kalifornských Kushů, pak jste na správném místě. Představujeme vám odrůdu Larry OG, kalifornskou klasiku pocházející ze slunného Orange County. Naši šlechtitelé z RQS odborně obnovili tento oblíbený OG kmen a zpřístupnili ho pěstitelům po celém světě. Pořiďte si semínka ještě dnes a neztrácejte už ani vteřinu pěstováním ničeho jiného!
Počet semen:
1x
€ 12.00
3x
€ 29.00
5x
€ 44.00
10x
€ 80.00
Výprodej!
Sleva!
€ 29.00

€ 29.00 (-0%)

Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

  • Více informací
  • Parametry
  • Otázky (0)
  • Recenze (0)

Larry OG: Epitom klasického kalifornského konopí

Odrůda Larry OG, známá také jako Lemon Larry nebo Zour Larry, vytváří výjimečné květy, které si zachovávají originální OG vůni, díky které je tato odrůda známá a milovaná. Larry OG se pyšní dokonalou rovnováhou genetiky indiky a sativy, snadno se pěstuje a daří se mu zejména v interiéru. S našimi feminizovanými semeny Larry OG zapomeňte na létání do Kalifornie za skvělou trávou - tento odolný hybrid vás během několika týdnů odmění pravým OG zážitkem, který jistě splní vše, co od něj čekáte (a ještě něco navíc!).

Konopná semínka Larry OG - kříženec odrůd OG Kush x SFV OG

Odrůda Larry OG začala svůj život jako potomek všemocného OG Kushe a SFV OG (jedinečné varianty OG Kushe pocházející ze San Fernando Valley). Tato bláznivá kalifornská holka vás odmění špičkovou OG trávou plnou sladkých citrusových a zemitých vůní, stejně jako silným, ale vyváženým a všestranným raušem - něco, co ve světě OG kmenů není snadné najít.

Účinky a chuť odrůdy Larry OG

Věrna svému dědictví produkuje odrůda Larry OG silné aroma citrusů a zemité tóny. Rozlomte jeden z jejích dlouhých, mátově zelených květů a zasáhne vás silná vlna citronu spolu se zemitými podtóny a nádechem čerstvého borovicového jehličí. Zkušení znalci mohou v kmeni zachytit také jemné kořeněné a bylinné tóny. Vdechněte její sladký kouř nebo výpary a Larry OG vám zaplaví ústa pikantní citrusovou chutí. Při výdechu si vychutnáte naftový kopanec i přetrvávající tóny tmavého pepře. S 22% obsahem THC je Larry OG silnou odrůdou a okamžitě vlévá do mysli mozkovou energii. Po chvíli se její účinky rozplynou po celém těle a zanechají vás v dokonalém opojení, abyste se doma mohli uvolnit a relaxovat. Na rozdíl od mnoha klasických OG kmenů je však tento kmen velmi dobře ovladatelný a ve správné dávce vám zanechá pocit funkčnosti a soustředění.

Pěstování semen Larry OG doma

Tento hybrid má rozdělení genů 50 na 50 a roste rychle do zvládnutelné výšky - očekávejte, že indoorové rostliny budou měřit 80-120 cm a venkovní rostliny dosáhnou 140-180 cm. V prvním případě může být Larry OG připraven ke sklizni po 8-10 týdnech kvetení a poskytuje výnosy až 500 g/m². Venku může tato klasická OG odrůda do začátku října vyprodukovat až 500 g/rostlinu. Tak na co ještě čekáte? Objednejte si semínka odrůdy Larry OG právě teď a začněte doma pěstovat pravou kalifornskou trávu!

Larry OG data sheet
Druh Odrůdy: Feminizovaná
Genetická Výbava: OG Kush x SFV OG Kush
THC: 22%
CBD: Nízký
Kvetení: 8 - 10 týdnů
Měsíc Sklizně: Začátek října
Typ: Sativa 50% Indica 50%
Výška Indoor: 80 - 120 cm
Výška Outdoor: 140-180 cm
Yield Indoor: 450 - 500 gr/m2
Yield Outdoor: 450 - 500 gr/plant
Účinek: fyzické omámení, Povznášející, Tělesná uvolněnost
Chuť: Borovicová, Citrusová, Dieselová, Zemitá
Klima: Krátké Léto
    Nobody has posted a review yet


    Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.