Purple Queen: Majestátní Fialové Marihuana

PŮVOD: VÝPRAVA PRO PURPLE QUEEN

Někde v pohočí Hindu Kush roste tajemná, horská marihuana. Tento region byl po staletí tím nejlepším prostředím, pro původní odrůdy indiky. I dnes je tento region zdrojem toho nejlepšího hašiše. Dobrodružní lovci odrůd se nebáli ozbrojených konfliktů, drsných podmínek a zrádného terénu, aby našli divoce rostoucí konopí a ceněné, lokální kultivary.

Fialová barvy byla vždy barvou královskou. Starověcí Číňané byli možná prvními lidmi, kteří odhalili údajné, magické vlastnosti fialové barvy. Vstup do Zakázaného Fialového Města byl umožněn pouze Císaři.

Purple Queen je pořádná indika, kterou vytvořili mistři šlechtitelé u nás v Royal Queen Seeds. Tento prvotřídní kultivar kombinuje ty nejvíce produktivní a nejvíce fialové fenotypy odrůd Afghan Kush a Pakistan Kush. Nyní se může každá konopná zahrada stát palácem plným lepivých, fialových rostlin.

Video id: 3zy7Ij0C3g4

RŮSTOVÁ CHARAKTERISTIKA: LEPIVÉ A FIALOVÉ ROSTLINY

Při pěstování venku, Purple Queen preferuje teplejší až teplé podnebí. Purple Queen vyroste v nízkou, keřovitou rostlinu s malými, internodálními mezerami a vytvoří tvrdé palice a vrcholy. Palice budou nahuštěné tak moc jako je hustota jupiteru. Za pouhých 8 týdnů kvetení si budete moci tuhle fialovou krásku sklidit. Outdoor pěstitelé by měli cílit na sklizeň v polovině září.

Jak se rostliny přesunou z vegetativního stádia do kvetení, jejich vrcholové palice začnou pomalu chytat fialovou barvu. Přerostlé listy mohou být odstřihnuty, abyste dodali rostlině více světla. Chladnější teplota v průběhu noci zlepší fialovou barvu, která bude více sytá. Je to pravým nositelem svého genetického dědictví, neboť vykazuje silné zemité aroma s prvky borovice a citrónu, které vychází z pryskyřicí posetých palic.

Purple Queen Marijuana Royal Queen Seeds

ÚČINKY PURPLE QUEEN: ZHULENÉ SENZACE A OBROVSKÝ HULIHLAD

Purple Queen je plná indika ideální pro noční kouření. Intenzivní chuť Kushe a jemná cistrusová pachuť vás omámí s každým práskem. Pokud se dokážete ovládat, tak si z ní udělejte spliffy! Purple Queen vládne s těžkou rukou. Nicméně, výprava je relaxující a poté přijdou na řadu sedativní účinky. A dříve či později se budede válet na gauči a budete mít hlad. Veliký hlad. Medicinální uživatelé určitě pochválí její uklidňující, tělesné účinky a stimulaci apetitu.

Purple Queen

Syté fialové barvy, silné borovicové aroma a hluboká, tělesná zhulenost. To vše můžete od Purple Queen očekávat.

Buy Purple Queen

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.