By Luke Sumpter

Purple Queen: Majestátní Fialové Marihuana

Purple Queen

PŮVOD: VÝPRAVA PRO PURPLE QUEEN

Někde v pohočí Hindu Kush roste tajemná, horská marihuana. Tento region byl po staletí tím nejlepším prostředím, pro původní odrůdy indiky. I dnes je tento region zdrojem toho nejlepšího hašiše. Dobrodružní lovci odrůd se nebáli ozbrojených konfliktů, drsných podmínek a zrádného terénu, aby našli divoce rostoucí konopí a ceněné, lokální kultivary.

Fialová barvy byla vždy barvou královskou. Starověcí Číňané byli možná prvními lidmi, kteří odhalili údajné, magické vlastnosti fialové barvy. Vstup do Zakázaného Fialového Města byl umožněn pouze Císaři.

Purple Queen je pořádná indika, kterou vytvořili mistři šlechtitelé u nás v Royal Queen Seeds. Tento prvotřídní kultivar kombinuje ty nejvíce produktivní a nejvíce fialové fenotypy odrůd Afghan Kush a Pakistan Kush. Nyní se může každá konopná zahrada stát palácem plným lepivých, fialových rostlin.

Video id: 484156876

RŮSTOVÁ CHARAKTERISTIKA: LEPIVÉ A FIALOVÉ ROSTLINY

Při pěstování venku, Purple Queen preferuje teplejší až teplé podnebí. Purple Queen vyroste v nízkou, keřovitou rostlinu s malými, internodálními mezerami a vytvoří tvrdé palice a vrcholy. Palice budou nahuštěné tak moc jako je hustota jupiteru. Za pouhých 8 týdnů kvetení si budete moci tuhle fialovou krásku sklidit. Outdoor pěstitelé by měli cílit na sklizeň v polovině září.

Jak se rostliny přesunou z vegetativního stádia do kvetení, jejich vrcholové palice začnou pomalu chytat fialovou barvu. Přerostlé listy mohou být odstřihnuty, abyste dodali rostlině více světla. Chladnější teplota v průběhu noci zlepší fialovou barvu, která bude více sytá. Je to pravým nositelem svého genetického dědictví, neboť vykazuje silné zemité aroma s prvky borovice a citrónu, které vychází z pryskyřicí posetých palic.

ÚČINKY PURPLE QUEEN: ZHULENÉ SENZACE A OBROVSKÝ HULIHLAD

Purple Queen je plná indika ideální pro noční kouření. Intenzivní chuť Kushe a jemná cistrusová pachuť vás omámí s každým práskem. Pokud se dokážete ovládat, tak si z ní udělejte spliffy! Purple Queen vládne s těžkou rukou. Nicméně, výprava je relaxující a poté přijdou na řadu sedativní účinky. A dříve či později se budede válet na gauči a budete mít hlad. Veliký hlad. Medicinální uživatelé určitě pochválí její uklidňující, tělesné účinky a stimulaci apetitu.

Purple Queen
Hindu Kush x Purple Afghani
450 - 500 gr/m2
80 - 120 cm
8 - 9 týdnů
THC: 22%
Sativa 25% Indica 75%
650 - 700 gr/plant
175 - 210 cm
říjen
Euforické, Uklidňující

Koupit Purple Queen

PURPLE QUEEN AUTOMATIC: LAHODNÉ PALICE BEZ ČEKÁNÍ

Odrůda Purple Queen produkuje úchvatnou a skvělou sklizeň. Nicméně začátečníci jsou často zastrašení světem světločivných genetik. I zkušení pěstitelé někdy preferují rychlost a diskrétnost samonakvétacích odrůd. Naši mistři šlechtitelé úspěšně zkřížili odrůdu Purple Queen s odrůdou Critical Auto, která první odrůdě propůjčila rychlost a dostupnost pro začátečníky. Výsledkem je tedy Purple Queen Automatic.

Její genetický profil se skládá z 80% indiky, 15% sativy a 5% ruderalis. Purple Queen Automatic si zachovává svůj indikový šarm. Zajímavé je, že v indooru vyroste o něco výše než originální odrůda Purple Queen, konkrétně do výšky 130 cm. Pokud však použijete nenáročné pěstitelské metody, tak ji můžete donutit zůstat blíže při zemi. Po 8-9 týdnech po vyklíčení se můžete těšit na sklizeň, která dosáhne až 400 g/m².

Rostliny pěstované venku se vytáhnou až do výšky 140 cm, ale pokud je budete zastřihávat, tak vyrostou pouze do výšky 90 cm. K těmto fialovým kráskám se skvěle hodí další rostliny, jako je například heřmánek, který může pomoci se zápachem. Venku pěstované rostliny mohou vyprodukovat mezi 100 - 150 g/rostlinu.

Odrůda Purple Queen Automatic produkuje nádherné a aromatické květy. Tyto kompaktní, temně fialové palice se mohou pochlubit zářivou vrstvou trichomů a až 16% obsahem THC. Tyto palice jsou také plné zemitých a citrusových terpenů. Při užití se můžete těšit na uklidňující účinky, které vás zbaví všech starostí.

Purple Queen Auto

Purple Queen Auto
Purple Queen x Critical Auto
350 - 400 gr/m2
90-130 cm
6 - 7 Týdny
THC: 16%
Sativa 15% Indica 80% Ruderalis 5%
100 - 150 gr/plant
90 - 140 cm
8-9 týdnů po vyrašení
Euforické, Uklidňující

Koupit Purple Queen Auto

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.