Royal Queen Seeds Přichází do Barcelony: Navštivte nás už dnes

Royal Queen Seeds se stěhuje do Barcelony, kde pro vás otevíráme dva nové obchody, které naleznete v Cerrer Pelai a El Raval, což jsou ikonické Staré městské Čtvrti. Přečtěte si více informací o těchto lokalitách a podívejte se na naše zbrusu nové video interview s Borjou, s jedním z našich obchodních manager. Přejeme vám šťastné pěstování!

Video id: 271089558

JAKÉ PRODUKTY JSOU K DISPOZICI V RQS OBCHODECH?

Stejně jako v ostatních RQS prodejnách, naše nové prodejny v Barceloně jsou zásobeny širokou škálou našich nejprodávanějších produktů. Toto samozřejmě zahrnuje naši plnou škálu všech konopných semínek, ale také zde naleznete další produkty jako jsou například CBD oleje, produkty k pěstování (například specální výživové tablety) a širokou škálu kuřáckých potřeb a reklamních předmětů jako například bongy, vaporizéry, papírky a další.

Navíc si můžete promluvit s naším přátelským personálem a dostanete tak rady pro pěstování přímo od expertů! Dozvíte se jak dostat nejvíce z vašich rostlin a mnoho dalšího.

JAK SI MOHU VYBRAT TU NEJVHODNĚJŠÍ ODRŮDU?

Náš tým zaměstnanců je odhodlán pomoci všem pěstitelům nalézt jejich ideální odrůdu. Ať už chcete sklízet několikrát za rok, nebo si vypěstovat pár rostlinek pro radost, jsme vám k dispozici a pomůžeme vám nalézt odrůdu, která má přesně ty vlastnosti, které hledáte.

Zeptáme se vás na několik jednoduchých otázek o tom jak, kde a kdy chcete pěstovat, stejně tak se zeptáme na to, jaké nástroje a vybavení k pěstování používáte a jaké jsou vaše priority. Naši zaměstnanci vám rádi pomohou a poradí s výběrem produktů, které budou vyhovovat všem vašim podmínkám.

Royal Queen Seeds Přichází do Barcelony

JAKÉ JSOU NEJPRODÁVANĚJŠÍ ODRŮDY VE VAŠICH OBCHODECH?

Royal Cookies je jedna z nejvyhledávanějších odrůd v obou obchodech. Je to unikátní hybrid, který se hodí pro pěstování indoor i outdoor. A co je nejlepší, produkuje opravdu chutné a silné konopné palice.

Royal Gorilla postupně získává na popularitě i když je to vcelku nováček. Je to další velice silná odrůda, která produkuje vysoké výnosy při pěstování indoor i outdoor.

Naše sativa odrůdy jsou rovnoměrně oblíbené. Obzvláště klasické odrůdy jako je Amnesia Haze a Lemon Shining Silver Haze. Obě tyto odrůdy jsou známy pro svou sílu a povznášející účinky.

A nakonec se dostáváme k našim samonakvétacím odrůdám. Po samonakvétačkách je velká poptávka, protože nabízejí jednoduché pěstování. Mezi nejoblíbenější samonakvétací odrůdy patří Northern Lights Auto a Bubble Kush Auto.

JAKÁ JE NEJLEPŠÍ RQS ODRŮDA DLE JEJICH ÚČINKŮ A CHUTI?

Tato otázka je samozřejmě velice subjektivní a záleží tak na preferencích individuálního uživatele. Nicméně, některé odrůdy nabízejí skvělý zážitek pokaždé jako například Royal Cookies, který má příjemnou indikovou zhulenost a chuť. Dalším je například Blue Mystic, který je starší odrůdou s úžasnou sladkou chutí.

KDE SE MOHU DOZVĚDĚT VÍCE O RQS OBCHODECH?

Naše webové stránky a profily na sociálních mediích jsou skvělou studnicí informací o našich produktech, novinkách a dalších informacích o RQS a našich obchodech. Alternativou může být výlet do Pelai blítko Rambla a Universitat, kde nás naleznete a my vám odpovíme na všechno co vás bude zajímat.

Royal Queen Seeds Přichází do Barcelony

OVLIVŇUJE LOKALITA EL RAVAL NAŠI KLIENTELU?

El Raval je považována za jednu ze starých čtvrtí Barcelony. Tato lokalita přitahuje hodně turismu a díky tomu máme klientelu ze všech koutů světa. Zavítají k nám i místní, kteří se chtějí kouknout na nabídku našich semínek a pěstitelského vybavení.

JE KONOPNÁ KULTURA V BARCELONĚ UNIKÁTNÍ?

Konopná kultura v Barceloně je na velice rapidním vzrůstu a přitahuje tak hodně pozornosti kvůli mnoha konopným klubům a prodejcům semínek. Na rozdíl od ostatních Evropských trhů (jako je například ten v Amsterdamu) tento trh ještě nebyl zahlcen turisty. Nicméně, díky rychlosti jakou tento trh roste věříme, že Barcelona bude ovlivňovat konopnou kulturu v Evropě i po celé Zemi.

ZASTAVTE SE PŘIJĎTE NÁS POZDRAVIT!

Naše nové obchody v Barceloně naleznete na Carrer de Pelai 3 a Carrer del Carmen 39. Naši zaměstnanci se velice rádi budou věnovat všem vašim potřebám tak se nestyďte a přijďte nás navštívit!

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.