By Max Sargent

RQS VYHRÁVÁ CENU ZA NEJLEPŠÍ SEEDBANKU NA SPANNABIS 2019

Royal Queen Seeds Best Seedbank Spannabis 2019Letošní ročník Spannabis 2019 byl již 16. ročníkem této výstavy. Jednalo se o zajímavý, zábavný a informativní víkend s příjemnou náladou a se skvělým soundtrackem. Náš návrat na Spannabis 2019 byl silnější než kdy dřív, jelikož jsme konsolidovali naši značku jako jednu z nejpřednějších seedbank na světě. A tento fakt nám potvrdili i organizátoři, jelikož Royal Queen Seeds vyhrála cenu za "Nejlepší Seedbanku". Konopný průmysl je velice kompetitivní prostředí a takováto pocta je velice příjemná a jsme hrdí na naši práci, naše fanoušky a samozřejmě i na naše zaměstnance, kteří stojí za tímto úspěchem.

STÁNEK ROYAL QUEEN SEEDS

Spannabis 2019 navštívilo mnoho lidí. Návštěvníci si užívali skvělý hudební výběr a také si prohlíželi prezentace 200 konopných firem na Fira de Cornellá. Součástí byl i náš jedinečný, dvoupatrový stánek, jehož plocha byla 75 m2 na patro a kde návštěvníci mohli čerpat energii RQS a opalovat se na sluníčku. Pro naše fanoušky jsme měli připravenou i speciální hru zvanou Jackpot. Každý si ji užíval a mnoho našich fanoušků vyhrálo skvělé ceny.

Video id: 484519527

SETKÁVÁNÍ S PŘÁTELI, FANOUŠKY A KONOPNÝMI CELEBRITAMI NA SPANNABIS 2019

Festival Spannabis by nebyl kompletní bez setkávání se všemi lidmi. Užili jsme si parádní konverzace s našimi zákazníky, fanoušky a přáteli z průmyslu.

Také nám bylo ctí potkat několik konopných celebrit. Mezi tyto slavné tváře patřil například Ed Rosenthal, který stál na počátku boje za reformu konopného práva a je také autorem jedné z prvních příruček k pěstování konopí. Dále jsme se setkali s Urbanem Remem, který je moderním expertem na pěstování a který dovede poznat skvělé konopí na první pohled. Dále se u nás zastavili influenceři, jako je například Yoidi Ganja Zone, That Weed Couple, El Sendero de la Maríaa a 4.20cult. Jak vidno, měli jsme opravdu hvězdný víkend!

Hlavním tématem jednotlivých konverzací byla budoucnost konopí. Po celém světě a hlavně v USA a Kanadě se rozjíždějí zajímavé projekty, jejichž cílem je zmapovat cestu regulovanému globálnímu konopnému průmyslu. Jednalo se o opravdu žhavé téma, jelikož o pár dní před konáním výstavy se na konferenci ICBC mluvilo o tom, jak reformovat konopné zákony v jednotlivých zemích. Konopný průmysl zažívá skvělé časy a každý rok vypadá zeleněji a zeleněji!

SETKÁVÁNÍ S PŘÁTELI, FANOUŠKY A KONOPNÝMI CELEBRITAMI NA SPANNABIS 2019

UVIDÍME SE PŘÍŠTÍ ROK NA SPANNABIS 2020!

Dokud za rok nepřijde Spannabis 2020, tak se těchto 12 měsíců budeme dále věnovat prodeji skvělých konopných semínek, vylepšíme naše služby a nabereme nové informace, které pomohou růst jak RQS, tak i naší komunitě. Dále se budeme věnovat inovacím a šlechtění nových odrůd! Doufáme, že vás uvidíme příští rok na Spannabis 2020!

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.