Díky řadě vítězství v různých soutěžích prokázal kmen konopí Northern Light, že je jedním z nejlepších. Rostlina má dobrou růstovou formu. Není ani příliš vysoká, ani příliš krátká. Rovněž produkuje dostatečné množství palic. A co je nejlepší, palice jsou celkem silné. I když na počátku šlo téměř výhradně o člena kmene indica, v průběhu let se tato odrůda promísila s kmenem sativa. Tak získala některé euforické účinky, které jsou s tímto kmenem spojeny. Společnosti, jako Royal Queen Seeds, odvedli další práci při vytváření rostlin, které jsou predominantně samičí, čehož dosáhli chemicky indukovaným procesem feminizace. To zaručuje velké množství nazlátlých palic a téměř žádné samčí květy.

Původně byla odrůda Northern Light vypěstována z kmene indica. Tento typ konopí pochází z afghánských hor. Počínaje starověkými čínskými herbáři je dlouho známo, že tento druh konopí má ospalý, znecitlivující účinek. Northern Light byl s největší pravděpodobností nejprve vyvinut v USA, v okolí Seattlu.

Semínka byla poslána pěstiteli v Nizozemsku. Poté, co zde byly vypěstovány první rostliny, byly přihlášeny do soutěže a okamžitě získaly Cannabis Cup 1989 sponzorovaný časopisem High Times. Šlo o první rok uvedení na trh. Northern Light získal i další trofeje. Rovněž je jedním z hlavních komponentů ostatních oceňovaných odrůd.

Díky této nově nabyté pověsti začali různí producenti semínek experimentovat s křížením s marihuanou typu sativa pocházející z Thajska. Díky tomu mají některé odrůdy některé vlastnosti charakteristické pro sativu. Tyto hybridní odrůdy mají někdy dlouhé tenké listy kmene sativa. Rovněž mají vyšší účinek na duševní stimulaci a vzrušení, což člověk zpravidla očekává u kmene indica.

Northern Light je téměř dokonalá rostlina pro pěstování ze semínka. Při pěstování uvnitř nedosáhne výšky vyšší než jeden a půl metru. Díky tomu se snadno pěstuje ve skříních či pěstírnách. Při pěstování venku budou rostliny vyšší. K tomu by mělo docházet pouze je-li podnebí teplé a sousedi jsou v bezpečné vzdálenosti. Tato odrůda je jedním z nejrychleji rostoucích typů konopí. Čas sklizně nastane po pouhých sedmi týdnech. U většiny druhů konopí jdeo osm až deset týdnů.

V případě venkovního pěstování určují její vegetační cyklus okolní podmínky. V případě vnitřního pěstování má pěstitel nad cyklem mnohem větší kontrolu. Při vnitřním pěstování se používá standardní zařízení, halogenové výbojky, zahradnický substrát a ventilátory regulující vlhkost a teplotu. Hlavním problémem je v případě konopí Northern Light načasování světel. Zhruba během prvního měsíce růstu potřebují rostliny zhruba 18 až 24 hodin světla denně. Díky tomu se vyvinou v silné, zdravé keře. Po tomto období se osvětlení sníží na 10 až 12 hodin.

To stimuluje vytváření palic. Samotné konopí se vyrábí z těchto palic. Při nepřítomnosti samčích květů budou palice produkovat pryskyřici obsahující THC a CBD, kterým je toto konopí proslavené. Čas sklizně nastane v okamžiku, kdy pryskyřice získá nazlátlou barvu. Chcete-li vytvořit použitelnou drogu, umístěte palice na tmavé místo a nechte 24 hodin schnout. Poté je na dalších 6 hodin umístěte do plastových sáčků nebo vzduchotěsných nádob. Poté si můžete užít finální produkt a to jak k rekreačním či léčebným účelům.

O tento kmen se zajímají lékařští výzkumníci. Díky převaze kmene indica má uvolňující a uklidňující účinek. Rovněž funguje jako skvělý povzbuzovač chuti. Konopí se k léčebným účelům používá od nepaměti. Prokázaly to testy prováděné na prehistorických sídlištích. Starověcí Číňané považovali konopí za základní léčivou rostlinu. Také jako první zaznamenali rozdíl mezi kmeny indica a sativa.


Buy Northern Light Feminized cannabis seeds
Podobně jako ostatní typy konopí indica, je i Northern Light obzvláště účinné při zmírnění bolesti, včetně migrén. Je to také silný prostředek k uvolnění svalů a zmírnění úzkosti. To může být přičítáno vysoké úrovni obsažených kanabidiolů nebo CBD. Na rozdíl od THC má tato látka uvolňující účinek. I když dokáže zvýšit chuť k jídlu, většina výzkumníků zjistila, že tu podpoří jakýkoli druh konopí. Konopí používané při léčbě bolesti se považuje za jeden z nejbezpečnějších léků, které jsou k dispozici. Testy prokázaly, že účinná dávka, jejíž příčinou je úmrtí, je 10 000 násobek běžné dávky. V porovnání s tím může být předávkování opiáty fatální již při trojnásobném překročení běžné dávky. Ve skutečnosti neexistují žádné známé případy úmrtí způsobeného předávkováním se konopím.

Nicméně existují obavy spojené s použitím léčebného konopí ve formě konopných cigaret. Mají stejná rizika jako je tomu v případě cigaret s tabákem. Alternativou je jezení konopí nebo použití vaporizéru. V případě orální spotřeby je nevýhodou delší čas nástupu. Na druhou stranu, vdechování výparů je stejně účinné jako kouření cigaret bez nebezpečí vdechnutí rakovinotvorného dehtu a aromatických uhlovodíků, které se dostanou do plic. Účinek nastupuje rychle a relaxační zkušenosti jsou stejně intenzivní.

Při zvážení všech zdravotních výhod, které Northern Light a ostatní odrůdy konopí přináší, není těžké porozumět, proč ji legální alternativou medikace uzákoňuje stále více jurisdikcí.

Buy Northern Light Feminized Cannabis Seeds Online

Košík

Zahrnuje položky ZDARMA

Žádné zboží

Poštovné € 0.00
Celkem € 0.00

K pokladně