Díky řadě vítězství v různých soutěžích prokázal kmen konopí Northern Light, že je jedním z nejlepších. Rostlina má dobrou růstovou formu. Není ani příliš vysoká, ani příliš krátká. Rovněž produkuje dostatečné množství palic. A co je nejlepší, palice jsou celkem silné. I když na počátku šlo téměř výhradně o člena kmene indica, v průběhu let se tato odrůda promísila s kmenem sativa. Tak získala některé euforické účinky, které jsou s tímto kmenem spojeny. Společnosti, jako Royal Queen Seeds, odvedli další práci při vytváření rostlin, které jsou predominantně samičí, čehož dosáhli chemicky indukovaným procesem feminizace. To zaručuje velké množství nazlátlých palic a téměř žádné samčí květy.

Původně byla odrůda Northern Light vypěstována z kmene indica. Tento typ konopí pochází z afghánských hor. Počínaje starověkými čínskými herbáři je dlouho známo, že tento druh konopí má ospalý, znecitlivující účinek. Northern Light byl s největší pravděpodobností nejprve vyvinut v USA, v okolí Seattlu.

Semínka byla poslána pěstiteli v Nizozemsku. Poté, co zde byly vypěstovány první rostliny, byly přihlášeny do soutěže a okamžitě získaly Cannabis Cup 1989 sponzorovaný časopisem High Times. Šlo o první rok uvedení na trh. Northern Light získal i další trofeje. Rovněž je jedním z hlavních komponentů ostatních oceňovaných odrůd.

Díky této nově nabyté pověsti začali různí producenti semínek experimentovat s křížením s marihuanou typu sativa pocházející z Thajska. Díky tomu mají některé odrůdy některé vlastnosti charakteristické pro sativu. Tyto hybridní odrůdy mají někdy dlouhé tenké listy kmene sativa. Rovněž mají vyšší účinek na duševní stimulaci a vzrušení, což člověk zpravidla očekává u kmene indica.

Northern Light je téměř dokonalá rostlina pro pěstování ze semínka. Při pěstování uvnitř nedosáhne výšky vyšší než jeden a půl metru. Díky tomu se snadno pěstuje ve skříních či pěstírnách. Při pěstování venku budou rostliny vyšší. K tomu by mělo docházet pouze je-li podnebí teplé a sousedi jsou v bezpečné vzdálenosti. Tato odrůda je jedním z nejrychleji rostoucích typů konopí. Čas sklizně nastane po pouhých sedmi týdnech. U většiny druhů konopí jdeo osm až deset týdnů.

V případě venkovního pěstování určují její vegetační cyklus okolní podmínky. V případě vnitřního pěstování má pěstitel nad cyklem mnohem větší kontrolu. Při vnitřním pěstování se používá standardní zařízení, halogenové výbojky, zahradnický substrát a ventilátory regulující vlhkost a teplotu. Hlavním problémem je v případě konopí Northern Light načasování světel. Zhruba během prvního měsíce růstu potřebují rostliny zhruba 18 až 24 hodin světla denně. Díky tomu se vyvinou v silné, zdravé keře. Po tomto období se osvětlení sníží na 10 až 12 hodin.

To stimuluje vytváření palic. Samotné konopí se vyrábí z těchto palic. Při nepřítomnosti samčích květů budou palice produkovat pryskyřici obsahující THC a CBD, kterým je toto konopí proslavené. Čas sklizně nastane v okamžiku, kdy pryskyřice získá nazlátlou barvu. Chcete-li vytvořit použitelnou drogu, umístěte palice na tmavé místo a nechte 24 hodin schnout. Poté je na dalších 6 hodin umístěte do plastových sáčků nebo vzduchotěsných nádob. Poté si můžete užít finální produkt a to jak k rekreačním či léčebným účelům.

O tento kmen se zajímají lékařští výzkumníci. Díky převaze kmene indica má uvolňující a uklidňující účinek. Rovněž funguje jako skvělý povzbuzovač chuti. Konopí se k léčebným účelům používá od nepaměti. Prokázaly to testy prováděné na prehistorických sídlištích. Starověcí Číňané považovali konopí za základní léčivou rostlinu. Také jako první zaznamenali rozdíl mezi kmeny indica a sativa.


Buy Northern Light Feminized cannabis seeds
Podobně jako ostatní typy konopí indica, je i Northern Light obzvláště účinné při zmírnění bolesti, včetně migrén. Je to také silný prostředek k uvolnění svalů a zmírnění úzkosti. To může být přičítáno vysoké úrovni obsažených kanabidiolů nebo CBD. Na rozdíl od THC má tato látka uvolňující účinek. I když dokáže zvýšit chuť k jídlu, většina výzkumníků zjistila, že tu podpoří jakýkoli druh konopí. Konopí používané při léčbě bolesti se považuje za jeden z nejbezpečnějších léků, které jsou k dispozici. Testy prokázaly, že účinná dávka, jejíž příčinou je úmrtí, je 10 000 násobek běžné dávky. V porovnání s tím může být předávkování opiáty fatální již při trojnásobném překročení běžné dávky. Ve skutečnosti neexistují žádné známé případy úmrtí způsobeného předávkováním se konopím.

Nicméně existují obavy spojené s použitím léčebného konopí ve formě konopných cigaret. Mají stejná rizika jako je tomu v případě cigaret s tabákem. Alternativou je jezení konopí nebo použití vaporizéru. V případě orální spotřeby je nevýhodou delší čas nástupu. Na druhou stranu, vdechování výparů je stejně účinné jako kouření cigaret bez nebezpečí vdechnutí rakovinotvorného dehtu a aromatických uhlovodíků, které se dostanou do plic. Účinek nastupuje rychle a relaxační zkušenosti jsou stejně intenzivní.

Při zvážení všech zdravotních výhod, které Northern Light a ostatní odrůdy konopí přináší, není těžké porozumět, proč ji legální alternativou medikace uzákoňuje stále více jurisdikcí.

Buy Northern Light Feminized Cannabis Seeds Online

Co se týče strainů, které zanechaly svou stopu v genetice konopných rostlin, s nimiž se setkáváme dnes, jen pár jmen lze prokázat stejně přesvědčivě jako právě Northern Lights. Má se za to, že přesné původní složení Northern Lights pochází ze

KOUPIT NORTHERN LIGHT SEMENA

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.