Royal Queen Seeds 4 Deuces Spannabis Soutěž

Royal Queen Seeds se zdvojnásobila a my máme pro dva šťastné výherce 4 volné lístky do konopného ráje! Pojeďte na trip s Royal Queen Seeds na festival Spannabis 2017 v Barceloně! Každý ze dvou výherců obdrží 2 letenky do Barcelony a ubytování v hotelu na 2 noci (Pátek a Sobota) a také dva třídenní vstupy na Spannabis 2017!

Vyzvedneme vás a váš doprovod na letišti a vezmeme vás přímo do Royal Queen Seeds obchodu v Barceloně. Tam vás vybavíme dvěma welcome balíčky a pak se s vámi sejdeme v centru dění na Spannabis 2017.

Spannabis je pravděpodobně největší marihuanový festival na světě a roste a zelená každým rokem víc a víc jako Hulk!Spannabis 2017 rozdrtí všechny předchozí návštěvní rekordy. Jen to nejlepší z konopného obchodu, pěstování a podnikání nás čeká 9/10/11 Března.

Chcete se vyhulit až do oblak a zažít nejlepší konopný trip na Spannabis 2017? Díky Royal Queen Seeds je to jednoduché jak facka vše co musíte udělat je:

1) Dát To se mi Líbí a sledovat Royal Queen Seeds na    Facebook  

2) Kliknout na následující    link  

3) Kliknout v applikaci "Enter"

4) Vyplnit vaše detaily a kliknout na "Finish"

Abyste měli jistotu že to uděláte správně tak to udělejte hned! Běžte na náš Facebook teď. Registrace soutěžících bude ukončena o půlnoci 26 Února 2017.

My v Royal Quuen Seeds náhodně vylosujeme dva šťastné výherce a ti budou oznámeni 28 února 2017. Tak na co čekáte? Zaregistrujte se hned teď a udělejte si volno pro nejlepší víkend vašeho života!

A ještě jedna věc. Naše 4 Deuces Spannabis soutěž je otevřena pro všechny zájemce ze všech zemí kam zasíláme naše produkty. Lety do Barcelony budou zajištěny z hlavních letišť těchto zemí. Hodně štěstí! A uvidíme se s výherci na Spannabis.

Spannabis Barcelona

 

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.