• Krush Grinder
 • Krush Grinder
 • Krush Grinder
 • Krush Grinder
 • Krush Grinder
 • Krush Grinder

Krush Kube Grinder 2.0

Drtičky Krush jsou lehké, estetické a funkční. Jejich unikátní tvar a barvy z nich dělají skvělý přírůstek do jakékoliv kolekce a jejich odolnost a ostré zuby nadrtí vaše květy během chvilky. 
(17) Napsat recenzi
Vyberte barvu
 • Grey
 • Růžová
 • Černá
Výprodej!
Sleva!
€ 45.00

€ 45.00 (-0%)

Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Otázky (0)
 • Recenze (15)
 • Fotografie od zákazníků (7)

Drtičky Krush: Stylové A Účinné

Tyto jedno-komorové drtičky jistě vyniknou ve vašich rukách. Na rozdíl od většiny drtiček, drtičky od firmy Krush nejsou úplně kulaté. Komora je kulatá, ale zevnějšek je čtvercový se zakulacenými hranami. Tento tvar padne přesně do ruky, jelikož můžete tuto drtičku přirozeně chytnout za rohy. Zuby jsou perfektně vyrobeny a každé otočení drtičky je tak hladké. Drtička je vyrobena z anodizovaného hliníku a snadno rozdrtí jakoukoliv palici na ideální velikost pro balení jointů. Jedna část drtičky má i misku, do které si můžete vysypat rozdrcené konopí.

Krush Grinders 2.0 Jsou Lehké a Robustní

Drtička Krush se vejde do vaší kapsy a váží pouze 170 g, díky čemuž zapomenete, že ji vůbec u sebe máte. Jedná se tak o skvělou drtičku na cesty, kdy potřebujete zabalit co nejvíce věcí do co nejmenšího batohu. Tělo drtičky je vyrobeno z anodizovaného hliníku, který je dostatečně pevný na to, aby drtičku ochránil před běžným poškozením. Díky silnému magnetu drží obě dvě části drtičky pevně dohromady a její ostré zuby zvládnou snadno nadrtit i ty nejlepivější palice. Vybrat si můžete ze tří barev: Stone Grey (55 mm), Rose Gold (55 mm), a Black Noir (34 mm).

Spolupráce Mezi Royal Queen Seeds a Krush

Pokud jste fanouškem vysoce kvalitních genetik a rádi reprezentujete naši seed banku, pak máme drtičku přesně pro vás! Rozhodli jsme se navázat spolupráci se společností Krush a vytvořili jsme tak jedinečnou Forest Green Kube drtičku, která se může pochlubit RQS logem na víčku. Tato drtička je super lehká (170 g) a je vytvořena z pevného anodizovaného hliníku. Nicméně díky jedinečné barvě a našemu logu se jedná o sběratelský kousek, který musí mít své místo ve vaší sbírce.

Video id: 824989621

  Od C. G. Dne 26/Jan/2024 :

  Titul : BRILLIANT
  Komentáře : I think this is the way to use it. Grind the greens, then tap the top (the part with the dish) against the bottom part at an angle, to empty the top and get all the grindings in the bottom part. Place the dish, upside down, on top of the bottom. Turn over and lightly tap both parts together a few times to get the ground weed into the dish. Great design

  Od J. H. Dne 02/Jun/2023 :

  Titul : why
  Komentáře : i smoke weed since 25 years ,why i explore this magic thing but now? 20 stars

  Od S. B. Dne 02/May/2023 :

  Titul : Beautiful grinder, high quality
  Komentáře : grinds vry smoothly, teeth are vry sharp. BUT be aware, the Kube doesn't grind the herbs rly fine, but rather coarsely. When rolling joints i prefer my herbs grinded rly fine.

  Od G. B. Dne 24/Aug/2022 :

  Titul : Buon grinder
  Komentáře : Elegante esteticamente. Non abbastanza smooth all’atto pratico. Comoda la concavità per il trinciato.

  Od J. B. Dne 13/Feb/2022 :

  Titul : Mr.
  Komentáře : Très confortable à utiliser, aucun risque qu'il ne t'échappe des mains, format parfait pour l'emmener partout. J'ai opté pour le modèle bois, de très bonne qualité, chaud dans la main, bien plus agréable que le métal à mes yeux.

  Od M. N. Dne 25/Jan/2022 :

  Titul : Very nice
  Komentáře : The best of all my grinders.

  Od F. #. Dne 13/Jan/2022 :

  Titul : Grinder walnut madera
  Komentáře : Grinder in legno, bellissimo al tatto e da vedere, credo lo terrò da collezione, un peccato usare un oggetto così

  Od N. H. Dne 17/May/2021 :

  Titul : Norman
  Komentáře : Liegt sehr gut in der Hand, funktioniert wie erwartet ganz hervorragend und sieht einfach Klasse aus! Ich habe ein deutschsprachiges Video bei Youtube hochgeladen, sucht nach "Krush Kube 2.0 Grinder #royalqueenseeds #rqs".

  Od P. H. Dne 14/May/2021 :

  Titul : Great grinder with a new look
  Komentáře : The metal inner parts are as sharp and reliable as expected. the outer (in my case wooden parts) are what makes this grinder shine. the cubic shape make it really comfortable and effortless to grind, and the hole in the bottom makes it even better to hold and easier to crumble hasj.

  Od D. H. Dne 12/May/2021 :

  Titul : Dennis
  Komentáře : Mega geile Optik und gute Verarbeitung :)

  Od G. E. Dne 15/Dec/2020 :

  Titul : Grinder au top
  Komentáře : Super grinder

  Od M. A. Dne 09/Sep/2020 :

  Titul : Le top
  Komentáře : Très bon grinder, excellente prise en main. Efficace et compact. Un peu cher mais justifié. Un bon cadeau à s’offrir ou à se faire offrir !

  Od R. P. Dne 18/Aug/2020 :

  Titul : Top top
  Komentáře : Top top mais là couleurs s’enlève assez vite pour le prix Un peut déçu

  Od O. M. Dne 31/Jul/2020 :

  Titul : Beautiful and good working
  Komentáře : This is a beautiful grinder, lies good in the hand , grinds perfectly. Truly recommended buy.

  Od A. A. Dne 18/Jun/2020 :

  Titul : Fantastico Grinder! Costoso ma ottimo!
  Komentáře : Non ha uno scomparto per la resina ma ciò permette di avere resina ogni tritata. La base è fatta apposta per poggiarci il mix tritato, e versarlo più facilmente in vaporizzatori ecc. Consiglio comunque di munirsi di un appoggio sottostante. Se cerchi un tritino finale dopo aver fatto molta esperienza con quelli classici questo sarà quello giusto. Sembra anche da collezione.


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.