• RQS Pollinator Grinder With Mill
 • RQS Pollinator Grinder With Mill

RQS Pollinator Drtička

Naše čtyřdílná drtička má průhledné víčko a držátko pro extra rychlé a snadné drcení. Na spodku drtičky je jemné sítko, které proseje to nejcennější z vašich palic a bezpečné uschová v nejspodnější části komory. Drtička je ozdobená RQS logem a sloganem na boční straně. K dispozici je v černé barvě s bílým písmem. Průměr:  60mm - Výška: 60mm
(96) Napsat recenzi
Výprodej!
Sleva!
€ 15.00

€ 15.00 (-0%)

Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Otázky (1)
 • Recenze (77)

RQS Pollinator Drtička: Stylově Zachytí Všechny Trichomy

Jakmile jednou vyzkoušíte naši RQS Pollinator Drtičku s Mlýnkem, tak již nebudete chtít drtit ničím jiným. Tato drtička je speciálně navržena pro milovníky konopí, kteří potřebují drtit každý den. Tato čtyřdílná drtička je kompaktní a odolná.

Video id: 820415503

Elegantní a dekorativní

Pokud hledáte novou drtičku, tak zjistíte, že tato drtička je o něco elegantnější a dekorativnější než jiné drtičky na trhu. Pokud se často účastníte konopných dýchánků a nebo máte spolubydlícího, který si často přivlastňuje vaše věci, tak můžete použít design a jméno webové stránky k potvrzení vlastnictví této drtičky.

Přestaňte ztrácet konopí

Pokud jste již někdy drtičku používali, tak pravděpodobně znáte potíže, které se s pravidelným drcením konopí spojují. Většina jednotek neobsahuje žádné ochranné sítko a jakmile sundáte víko, tak si všimnete malých kousků konopí, které trčí ze všech stran drtičky. Naše drtička s mlýnkem má ochranné sítko přímo pod mlýnkem, skrze které konopí propadává. Drtička postrkuje menší a lepší kousky konopí skrze sítko do tácku ve spodní části drtičky, ze které můžete snadno vyjmout nadrcený materiál. Přidaným bonusem je fakt, že můžete jednoduše setřít materiál, který se na sítku zachytil a vytvořit si z něj vlastní konopný olej.

Rychlé drcení

Pokud stále připravujete konopí ručně a opatrně odstraňujete menší kousky z pytlíku, pak ztrácíte čas i peníze. S touto drtičkou můžete separovat své palice a začít kouřit ještě rychleji. Někteří huliči používají k nadrcení svého materiálu mlýnek na kávu či koření, ale tyto výkonné mlýnky mohou rychle přeměnit vaše krásné palice v jednotvárnou drťku, která se nedá pořádně kouřit. S naší drtičkou takový problém mít nebudete, jelikož se díky ruční páčce snadno ovládá a vy tak máte větší kontrolu. Skrze otevřený vršek drtičky můžete snadno vidět, zda vaše palice potřebují ještě trochu nadrtit.

RQS Pollinator Drtička s Mlýnkem je tou nejlepší možnou drtičkou na trhu. Můžete ji používat doma, na cestách či koncertech, nebo ji můžete někomu darovat.


  Od A. A. Dne 21/Jun/2024 :

  Titul : ChillBill
  Komentáře : Der Grinder ist wirklich sehr edel, schön groß und lässt sich einfach und komfortabel bedienen. Leider ist das obere Gewinde nicht so optimal, so dass es beim Einfädeln immer wieder hakt beim Zudrehen. Ich muss meistens ein paar mal versuchen, bis ich die richtige Stelle finde.

  Od N. D. Dne 21/Jun/2024 :

  Titul : Nick
  Komentáře : Super Grinder. I Love it

  Od M. M. Dne 24/Nov/2023 :

  Titul : AndyArbeit
  Komentáře : Skuff Monster, nur leider war er mit etwas harzigeren Blüten überfordert! Und die schraube der Kurbel ist dabei überdreht, und somit nicht mehr zu gebrauchen. Schade 04/10

  Od G. S. Dne 02/Oct/2023 :

  Titul : Very Good
  Komentáře : Prodotto eccellente che svolge il suo lavoro egregiamente anche sulle cime più coriacee senza particolare sforzo oltre ad essere esteticamente molto bello.

  Od S. D. Dne 12/Sep/2023 :

  Titul : Herr Graf
  Komentáře : Empfehlenswertes Produkt, war beim Vaper kostenlos dabei. Relativ groß, leichtgängig.

  Od E. S. Dne 04/Sep/2023 :

  Titul : Fijne grinder
  Komentáře : Deze grinder is een aanrader! Hij voelt door de stevige aluminium behuizing degelijk aan, heeft een prima formaat en doet zijn werk snel en zonder moeite. Het hendeltje wil wel eens inklappen tijdens het gebruik, maar dat is een kwestie van gewenning. Leuke extra is het bijgeleverde 'schepje' waarmee je alles makkelijk uit de grinder kunt halen.

  Od C. S. Dne 21/Jul/2023 :

  Titul : meu grinder nº1
  Komentáře : Muito bom, a manivela roda muito fluida e é um prazer o brinde do acumulado depois de umas moídas com a rede. Com um design atraente, aquele "fatal black"... e ergonómicos 6cm diâmetro. Aprovado.

  Od P. Z. Dne 05/Jun/2023 :

  Titul : This is what i was looking for
  Komentáře : Awesome Grinder !!! I recommend to everyone !!! Thx RQS

  Od G. T. Dne 22/Sep/2022 :

  Titul : Green Machine974
  Komentáře : pour la maison uniquement ;) mais le plus efficace de tous. je n'utilise plus que celui ci ! Pour le prix c'est vraiment le top

  Od H. J. Dne 22/Sep/2022 :

  Titul : HJ
  Komentáře : A very nice grinder indeed! And the price is on point as well.

  Od M. C. Dne 24/Aug/2022 :

  Titul : Ottima fattura
  Komentáře : Sicuramente vale la spesa, molto comodo, efficace ed esteticamente carino. Consigliato

  Od M. O. Dne 03/Aug/2022 :

  Titul : Great design
  Komentáře : Lots of neat qualities with sifter for crystals, easy usable handle. 5 star rating would be if grinder made a slightly finer cut

  Od A. K. Dne 07/Jun/2022 :

  Titul : monsieur
  Komentáře : Top de qualité , mais trop gros les trous, dommage

  Od G. E. Dne 29/May/2022 :

  Titul : Good grinder
  Komentáře : Grinds very well and fast! The window is handy to check on the grinding process. The handle folds makes it compact, but the folding is often not very handy while grinding. I'd rather see a fixed version of this grinder, that would give it 5 stars.

  Od M. D. Dne 01/May/2022 :

  Titul : Mike
  Komentáře : Perfect ding, ik heb er zelfs 1 extra


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.
Od Simone | 2017-11-05 13:38:24

Quanto è grande ??

Royal Queen Seeds Team

It is a bit bigger than a regular grinder, however you can fold the mill to make it a bit smaller.

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.