• VapCap M Vaporizér 2019
 • VapCap M Vaporizér 2019
 • VapCap M Vaporizér 2019
 • VapCap M Vaporizér 2019
 • VapCap M Vaporizér 2019
 • VapCap M Vaporizér 2019
 • VapCap M Vaporizér 2019 +2

VapCap M Vaporizér 2019

Pack content:

3 volné konopných semen
Kovová Drtička s Rytím od RQS
V průmyslu, který je plný elektroniky, různých parametrů a smart technologie, je VapCap M vítaným zjednodušením. Tento vaporizér se snadno používá, vejde se do kapsy a nikdy mu nedojde baterie.
 4.5/5 (12) Napsat recenzi
Vyberte color
 • Aurum
 • Phantom
 • Rosium
 • Stříbrný
€ 85.00
Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Otázky (0)
 • Recenze (9)

DynaVap - VapCap M 2019: Plamenem Poháněný Mistrovský Kousek

DynaVap vylepšili svůj vaporizér VapCap M. Tento odolný vaporizér se vejde do kapsy a je vhodný pro cestování a diskrétní vapování mezi lidmi. Jeho vysoce přenosný design se snadno vejde do ruky a lze jej celou dlaní zakrýt.

V JEDNODUCHOSTI JE KRÁSA

Tento vaporizér nemusíte nabíjet a nebudete se tedy muset starat o varování "slabá baterie". Stará dobrá butanová baterie se o všechno postará. Někdo si může myslet, že chybějící elektronika znamená, že je to primitivní vaporizér, ale opak je pravdou. Tento vaporizér využívá kondukci (přenos tepla prostřednictvím kontaktu) a konvekci (vzestup horkého vzduchu a klesání studeného vzduchu) k zahřátí materiálu a k výrobě jemné páry. Na tomto přístroji nejsou žádná tlačítka ovládající teplotu. Pozice plamene diktuje teplotu.

JEDNODUCHÁ VYLEPŠENÍ PRO JEDNODUŠŠÍ UŽÍVÁNÍ

Verze z roku 2019 má vylepšenou extrakční komoru. Tato nová verze se snadněji naplňuje a má lepší průchod vzduchu. Designéři se také pustili do zlepšení těla vaporizéru. Přidáním úchopu se nyní vaporizér daleko lépe ovládá.

DynaVap se také pustili do zlepšení "turba". Nyní je větší a zvládne tak pojmout daleko více vzduchu. Přidáním fasety nyní můžete lokalizovat turbo pouhým dotykem. Větší faseta je na opačné straně těla. Tato ocelová destička umožňuje uživatelům lokalizovat turbo i v tmavém prostředí.

Šroubovicové proudění vzduchu na modelu z roku 2018 bylo nahrazeno hadovitým vzorem. Díky tomu se zlepšil průchod vzduchu a výměna tepla. Vlastníci modelu z roku 2018 budou nadšení z toho, že nový M model je modulární. Náústek z roku 2018 lze použít s tělem modelu z roku 2019 a naopak.

Celkově je model 2019 M všestranný a přenosný produkt s úžasným designem. Vaporizátor VapCap M Vaporizer 2019 je k dispozici ve čtyřech barevných provedeních: stříbrné, zlaté (AuruM), temně šedé (PhantoM) a růžové (RosiuM). Můžete si tak vybrat styl, který se nejvíce hodí k vaší osobnosti.

AKČNÍ BALÍČEK OD RQS: DOSTAŇTE VAPORIZÉR VAPCAP M 2019 + DRTIČKU RQS + 3 SEMÍNKA!

Tento balíček obsahuje:

1x Kovová Drtička S Rytím Od Rqs
3x RQS Bonusová Semínka (Náhodný Výběr)

***Upozorňujeme, že  vaporizér VapCap M 2019 je vyloučen z dárkového schématu Royal Queen Seeds.***


  By S. B. on 21/Aug/2020 :
  (5)

  Titul : Le premier pas idéale dans la vap.
  Comment : Facile d'utilisation, abordable, solide et pas plus grand qu'un stylo la Vapcap saura vous accompagner longtemps et partout ( J'ai prévu de léguer le miens à mes petits enfants...), il est pour moi le premier achat idéale (un indispensable à défaut) car il est le Vaporisateur mobile idéale ( Jamais de problème de batterie...).

  By F. M. on 04/Aug/2020 :
  (4)

  Titul : Moca invisível
  Comment : Um bom vaporizador sem duvida, cumpre tudo aquilo que promete, e com a pratica vamos ganhando uma sensibilidade extra para a quantidade de calor a aplicar. Pessoalmente tenho a destacar o efeito e o sabor, que são muito bons , contudo como já venho à vários anos a manter a chama acesa para mim nada consegue substituir a sensação da boa e velha tocha. Provavelmente uma sensação partilhada por outros abençoados. Recomendo para uma festa ou uma cerimonia mais ''discreta''

  By C. G. on 20/Jul/2020 :
  (5)

  Titul : Great Vape & Grinder
  Comment : I ordered this & they sent me the DynaVap M 2020. Really happy with it. Quality grinder too. Thanks guys.

  By E. M. on 16/Jun/2020 :
  (4)

  Titul : Praktisches Teil leider ohne Anleitung
  Comment : Funktioniert. Lieferung erfolgte in einem grünen, wieder verschließbaren Plastikbehälter. Leider ohne Gebrauchsanweisung oder weiterer Infos. Etwas schade bei dem Preis.

  By S. D. on 02/Apr/2020 :
  (5)

  Titul : Superbe et efficasse
  Comment : Magnifique vaporisateur ! Efficace également. Je recommande

  By R. G. on 26/Mar/2020 :
  (5)

  Titul : Účinnost a úspora
  Comment : Vapcap M je skvělý vaporizer který dokáže z minimálního množství dostat maximální účinek 👍 jako jediný vaporizer ,s těch co se mi dostali do rukou , netrpí potřebou promíchávání sušiny v komoře . Je takřka nerozbitný a velmi lehce se čistí. Jedině nevýhody jsou v diskrétnost ( tryskový zapalovač ) a to že se s ním musíš naučit zacházet - nepřehřívat sušinu

  By D. E. on 20/Jan/2020 :
  (5)

  Titul : Great bundle, great vaporizer
  Comment : The VapCap M is a great vaporizer. This little thing (not bigger than a sigarette) is very well build and designed and can create super dense clouds. The research and development that went into this little thing is amazing. You can't really break it except the cap, but if you take care of it it will last you a lifetime. The manufacturer, Dynavap, has a YouTube channel full of information, tips and tricks - watch some videos and you will get the maximum potential out of this vaporizer. Can be used with any heat source, torch lighters are awesome but if you are low on cash any normal lighter will do as well. 5 out of 5. PS: respect the click, otherwise it will easily become a fancy pipe instead of a vaporizer (combustion if you heat too long)

  By H. E. on 31/Dec/2019 :
  (5)

  Titul : great stuff
  Comment : my first vape as a ex-smoker, cant be happier. very happy with it also great bundle

  By L. S. on 30/Dec/2019 :
  (5)

  Titul : Super pour la résine
  Comment : Le vapcap est vraiment un vaporisateur excellent je le recommande les yeux fermés pour les grands fumeurs de résine ou de plantes médicinales il marche très bien


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.