• DynaVap VapCap M
 • DynaVap VapCap M
 • DynaVap VapCap M
 • DynaVap VapCap M
 • DynaVap VapCap M
 • DynaVap VapCap M

DynaVap VapCap M

Pack content:

RQS Pollinator Drtička s Mlýnkem
3 volné konopných semen
V průmyslu, který je plný elektroniky, různých parametrů a smart technologie, je VapCap M vítaným zjednodušením. Tento vaporizér se snadno používá, vejde se do kapsy a nikdy mu nedojde baterie.
(18) Napsat recenzi
Vyberte barvu
 • Stříbrný
Výprodej!
Sleva!
€ 67.50

€ 75.00 vč. DPH (-10%)

Nakupte a vyhrajte 68 body
Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (0)
 • Recenze (15)

DynaVap - VapCap M 2020: Plamenem Poháněný Mistrovský Kousek

DynaVap vylepšili svůj vaporizér VapCap M. Tento odolný vaporizér se vejde do kapsy a je vhodný pro cestování a diskrétní vapování mezi lidmi. Jeho vysoce přenosný design se snadno vejde do ruky a lze jej celou dlaní zakrýt.

V JEDNODUCHOSTI JE KRÁSA

Tento vaporizér nemusíte nabíjet a nebudete se tedy muset starat o varování "slabá baterie". Stará dobrá butanová baterie se o všechno postará. Někdo si může myslet, že chybějící elektronika znamená, že je to primitivní vaporizér, ale opak je pravdou. Tento vaporizér využívá kondukci (přenos tepla prostřednictvím kontaktu) a konvekci (vzestup horkého vzduchu a klesání studeného vzduchu) k zahřátí materiálu a k výrobě jemné páry. Na tomto přístroji nejsou žádná tlačítka ovládající teplotu. Pozice plamene diktuje teplotu.

JEDNODUCHÁ VYLEPŠENÍ PRO JEDNODUŠŠÍ UŽÍVÁNÍ

Verze z roku 2020 má vylepšenou extrakční komoru. Tato nová verze se snadněji naplňuje a má lepší průchod vzduchu. Designéři se také pustili do zlepšení těla vaporizéru. Přidáním úchopu se nyní vaporizér daleko lépe ovládá.

DynaVap se také pustili do zlepšení "turba". Nyní je větší a zvládne tak pojmout daleko více vzduchu. Přidáním fasety nyní můžete lokalizovat turbo pouhým dotykem. Větší faseta je na opačné straně těla. Tato ocelová destička umožňuje uživatelům lokalizovat turbo i v tmavém prostředí.

Šroubovicové proudění vzduchu na modelu z roku 2018 bylo nahrazeno hadovitým vzorem. Díky tomu se zlepšil průchod vzduchu a výměna tepla. Vlastníci modelu z roku 2018 budou nadšení z toho, že nový M model je modulární. Náústek z roku 2018 lze použít s tělem modelu z roku 2020 a naopak.

Celkově je model 2020 M všestranný a přenosný produkt s úžasným designem.

AKČNÍ BALÍČEK OD RQS: DOSTAŇTE VAPORIZÉR VAPCAP M 2020 + DRTIČKU RQS + 3 SEMÍNKA!

Tento balíček obsahuje:

1x RQS Pollinator Grinder With Mill
3x RQS Bonusová Semínka (Náhodný Výběr)

***Upozorňujeme, že vaporizér VapCap M 2020 je vyloučen z dárkového schématu Royal Queen Seeds.***

DynaVap VapCap M data sheet
Zdroj tepla: Kondukce & Konvekce
Velikost: 92 x 10 mm
Váha: 20 gr
Teplota: 150°C - 230°C / 300°F - 450°F
Čas nahřátí: 10 sek
Velikost komory: 0,1 gr
Typ ovládání: Manuální
Použito s: Sušina

  Od A. T. Dne 01/Mar/2021 :

  Titul : Bomba!
  Komentáře : Ottima vaporizzatore, per le prime volte devi prendere un po' la mano e capire come funziona, ma fa bene il suo lavoro e crea grandi nuvole di vapore

  Od N. L. Dne 21/Jan/2021 :

  Titul : Tudo em ordem
  Komentáře : A encomenda chegou demtro do previsto, e o Dynavap é muito bom!

  Od J. R. Dne 04/Jan/2021 :

  Titul : Good
  Komentáře : Simple and reliable

  Od U. M. Dne 06/Nov/2020 :

  Titul : Hugo
  Komentáře : Schneller Versand und mit dem DynaVapM2019 sehr zufrieden!! Weiter so!!

  Od J. A. Dne 16/Oct/2020 :

  Titul : Très bon produit
  Komentáře : Colis reçu rapidement avec plein de cadeaux en plus. C est ça qui est bien avec RQS. Le produit est qualité, simple d'utilisation et le rendu est très efficace pour ceux qui veulent fumer plus sainement

  Od A. S. Dne 02/Oct/2020 :

  Titul : Vaping good times
  Komentáře : This great offer from RQS is unrivalled on the web and delivery was quick. Be aware that breathing vapor is very different from smoke and it takes a little while to get used to this (primarily because it is hard to distiguish breathing vapour because it is so light on your throat) Don't over pack the bowl or be afraid to heat the cap when using, its got a solid build. I'm amazed with the efficiency of the unit, i cant finish a bowl in a single sitting...yet! Happy vaping 🤟

  Od S. B. Dne 21/Aug/2020 :

  Titul : Le premier pas idéale dans la vap.
  Komentáře : Facile d'utilisation, abordable, solide et pas plus grand qu'un stylo la Vapcap saura vous accompagner longtemps et partout ( J'ai prévu de léguer le miens à mes petits enfants...), il est pour moi le premier achat idéale (un indispensable à défaut) car il est le Vaporisateur mobile idéale ( Jamais de problème de batterie...).

  Od F. M. Dne 04/Aug/2020 :

  Titul : Moca invisível
  Komentáře : Um bom vaporizador sem duvida, cumpre tudo aquilo que promete, e com a pratica vamos ganhando uma sensibilidade extra para a quantidade de calor a aplicar. Pessoalmente tenho a destacar o efeito e o sabor, que são muito bons , contudo como já venho à vários anos a manter a chama acesa para mim nada consegue substituir a sensação da boa e velha tocha. Provavelmente uma sensação partilhada por outros abençoados. Recomendo para uma festa ou uma cerimonia mais ''discreta''

  Od C. G. Dne 20/Jul/2020 :

  Titul : Great Vape & Grinder
  Komentáře : I ordered this & they sent me the DynaVap M 2020. Really happy with it. Quality grinder too. Thanks guys.

  Od E. M. Dne 16/Jun/2020 :

  Titul : Praktisches Teil leider ohne Anleitung
  Komentáře : Funktioniert. Lieferung erfolgte in einem grünen, wieder verschließbaren Plastikbehälter. Leider ohne Gebrauchsanweisung oder weiterer Infos. Etwas schade bei dem Preis.

  Od S. D. Dne 02/Apr/2020 :

  Titul : Superbe et efficasse
  Komentáře : Magnifique vaporisateur ! Efficace également. Je recommande

  Od R. G. Dne 26/Mar/2020 :

  Titul : Účinnost a úspora
  Komentáře : Vapcap M je skvělý vaporizer který dokáže z minimálního množství dostat maximální účinek 👍 jako jediný vaporizer ,s těch co se mi dostali do rukou , netrpí potřebou promíchávání sušiny v komoře . Je takřka nerozbitný a velmi lehce se čistí. Jedině nevýhody jsou v diskrétnost ( tryskový zapalovač ) a to že se s ním musíš naučit zacházet - nepřehřívat sušinu

  Od D. E. Dne 20/Jan/2020 :

  Titul : Great bundle, great vaporizer
  Komentáře : The VapCap M is a great vaporizer. This little thing (not bigger than a sigarette) is very well build and designed and can create super dense clouds. The research and development that went into this little thing is amazing. You can't really break it except the cap, but if you take care of it it will last you a lifetime. The manufacturer, Dynavap, has a YouTube channel full of information, tips and tricks - watch some videos and you will get the maximum potential out of this vaporizer. Can be used with any heat source, torch lighters are awesome but if you are low on cash any normal lighter will do as well. 5 out of 5. PS: respect the click, otherwise it will easily become a fancy pipe instead of a vaporizer (combustion if you heat too long)

  Od H. E. Dne 31/Dec/2019 :

  Titul : great stuff
  Komentáře : my first vape as a ex-smoker, cant be happier. very happy with it also great bundle

  Od L. S. Dne 30/Dec/2019 :

  Titul : Super pour la résine
  Komentáře : Le vapcap est vraiment un vaporisateur excellent je le recommande les yeux fermés pour les grands fumeurs de résine ou de plantes médicinales il marche très bien


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.