• RQS Mikroskop pro Smartphone
 • RQS Mikroskop pro Smartphone
 • RQS Mikroskop pro Smartphone
 • RQS Mikroskop pro Smartphone
 • RQS Mikroskop pro Smartphone
 • RQS Mikroskop pro Smartphone
 • RQS Mikroskop pro Smartphone + 2

RQS Mikroskop pro Smartphone

Připojte náš RQS Mikroskop pro Smartphone k vašemu iOS a nebo Android zařízení a odhalte všechny detaily na vašich konopných rostlinách. S naším mikroskopem můžete prozkoumat i různé hmyzí druhy a rozeznat tak škodlivý hmyz od užitečného. Dále můžete prozkoumat změnu barvy ve vašich trichomech a přesně tak určit nejlepší čas ke sklizni a překvapit vaše kamarády s krásnými fotkami vašich trichomů.
(36) Napsat recenzi
Výprodej!
Sleva!
€ 33.00

€ 33.00 (-0%)

Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Otázky (0)
 • Recenze (29)

RQS Mikroskop pro Smartphone: Prozkoumejte Konopí v Novém Světle

RQS Mikroskop pro Smartphone umožňuje pěstitelům maximálně se sblížit se svými konopnými rostlinami. Toto kapesní zařízení je pouze 5,5 cm dlouhé, 2,3 cm široké, 1,2 cm vysoké a váží pouhých 11 g. Nezabírá tak téměř žádné místo, ale nabízí vám opravdu hodně.

Použijte 100x zvětšení k detailnímu prozkoumání vašich rostlin a užijte si záběry, jaké jste ještě nikdy neviděli. Připevněte toto zařízení ke kameře vašeho chytrého telefonu a zaznamenejte úchvatné fotky a videa. Ať už pěstujete v indooru či outdooru, vždy se při pěstování setkáte s nějakým hmyzem. Díky našemu mikroskopu budete moci jednotlivý hmyz detailně prozkoumat a zjistit, co žije u vašich rostlin. Velice rychle odlišíte škodlivý hmyz od toho prospěšného a ochráníte tak vaše rostliny.

Pěstitelé také mohou náš RQS Mikroskop pro Smartphone využít k identifikaci perfektního času sklizně. Detailně prozkoumávejte trichomy a jakmile se jejich barva přemění z průhledné na mléčnou, plnou THC a jiných kanabinoidů, tak je čas sklizně.

Šest LED světel kolem čočky umožňuje detailní prozkoumávání i v absolutní tmě. Nebudete tedy mít problém detailně prozkoumat vaše rostliny i během rána či večera.

Náš RQS Mikroskop pro Smartphone je vyroben z hliníku a je tak velice odolný. Toto zařízení je kompatibilní s 98% zařízení, včetně většiny iOS a Android zařízení.

Video id: 711943564

  Od R. K. Dne 25/Apr/2024 :

  Titul : Mikroskop
  Komentáře : Bomba najlepszy jaki miałem 💯%

  Od A. S. Dne 21/Mar/2024 :

  Titul : Economico e utile
  Komentáře : Uno dei metodi migliori per controllare i tricomi senza spendere una fortuna

  Od M. H. Dne 04/Jan/2024 :

  Titul : Super clear picture
  Komentáře : I got this in a Black Friday promotion code it was a free gift and was I pleased that I got it it is super amazing the pictures you take let you see everything there is no more guessing that the plant is ready you get HD quality super clear image I would highly recommend this you won’t go wrong never again ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️👊

  Od S. G. Dne 12/Dec/2023 :

  Titul : Microscopio
  Komentáře : Ottimo prodotto riesci a vedere quello che non si vede ad occhi nudo grazie mille per il regalo ho scoperto nuovi mondi tra cui quello dei microinsetti

  Od M. A. Dne 28/Sep/2023 :

  Titul : Good product to check the trichomes
  Komentáře : I bought this lens to check the trichomes. It was impossible to do it with the naked eye. The lens fit correctly to my smartphone ( the position of the lens is adjustable) and provides clear pictures of the trichomes.

  Od S. D. Dne 30/Aug/2023 :

  Titul : Professor Walter
  Komentáře : Gerät aufladen. Wird auf das Smartphone aufgesetzt. Dann kann man ein Foto machen. Funktioniert bei mir gut. Kann es weiterempfehlen.

  Od J. C. Dne 07/Aug/2023 :

  Titul : ESSENTIAL
  Komentáře : If you want to see your trichomes in sharp, detailed focus this is essential for serious herbalists. Build quality ( aluminium ) is first class. 10/10

  Od R. F. Dne 21/Jun/2023 :

  Titul : Ottimo prodotto
  Komentáře : Ottimo prodotto zoom ok visuale perfetta Ottimo aggancio e regolazione per lo smartphone ben fatto.

  Od J. B. Dne 06/Dec/2022 :

  Titul : The easy way
  Komentáře : By far the best way for me to check my trichomes. Just take some pics and sit back and relax. It zooms really far and the trichomes are more than visible. A good contender for the creation of a good harvest!

  Od S. H. Dne 25/Nov/2022 :

  Titul : Intéressant
  Komentáře : Super cool et intéressant de pouvoir prendre en photo de toute petite choses :)

  Od R. S. Dne 21/Nov/2022 :

  Titul : TheRealDoggy
  Komentáře : Mit Galaxy A50 super nutzbar. Den richtigen Zeitpunkt für die Ernte bestimmen leicht gemacht!

  Od I. U. Dne 03/Oct/2022 :

  Titul : izzy89
  Komentáře : Het zoomt heel goed in en de trichomen zijn hierdoor duidelijk maar vaak heb je in het midden of rondom de gezoomde punt een troebel beeld bij x4 of x6. Het doet uiteindelijk wat hij moet doen en geeft dus wel een duidelijk beeld hoe ver de plant staat.

  Od A. T. Dne 10/Aug/2022 :

  Titul : TLH
  Komentáře : Parfait, même en complément d'un microscope optique. Le grossissement permet l'identification taxonomique de la majorité des parasites dès l'éclosion des oeufs et permet une observation acceptable des trichomes. Ca doit cependant être plus facile d'usage en Indoor qu'en Out, étant donné qu'en Out le vent perturbe un peu la prise de photos.

  Od S. C. Dne 08/Aug/2022 :

  Titul : Werkt goed.
  Komentáře : Voordelen: werkt nagenoeg op alle toestellen; draadloos; met licht; vergroting is voldoende Nadeel: zoals met de meeste goedkope microscopen moet je de lens heel dicht tegen de plant manoeuvreren om bruikbaar beeld te krijgen en heel vaak stoot je ze zo aan, de 'bloemen' en blaadjes, waardoor je trichomen beschadigt en de lens ermee 'vuil' maakt. Met wat je de lens kunt schoon maken, zonder die te schenden, weet ik nog niet.

  Od C. V. Dne 19/Jul/2022 :

  Titul : Harvest
  Komentáře : Best tevreden met deze microscoop, vergroot zeer goed en duidelijk en het goede eraan is dat je dan foto’s kunt nemen en ze nog eens vergroten. Wel een vaste hand hebben is de boodschap. Maar achteraf kun je je trichomen goed bedtuderen en op de juiste tijd oogsten. Aanrader


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.