• RQS Mikroskop pro Smartphone

RQS Mikroskop pro Smartphone

Připojte náš RQS Mikroskop pro Smartphone k vašemu iOS a nebo Android zařízení a odhalte všechny detaily na vašich konopných rostlinách. S naším mikroskopem můžete prozkoumat i různé hmyzí druhy a rozeznat tak škodlivý hmyz od užitečného. Dále můžete prozkoumat změnu barvy ve vašich trichomech a přesně tak určit nejlepší čas ke sklizni a překvapit vaše kamarády s krásnými fotkami vašich trichomů.
Nakupte a vyhrajte 26 body
Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

  • Více informací
  • Parametry
  • Otázky (0)
  • Recenze (0)

RQS Mikroskop pro Smartphone: Prozkoumejte Konopí v Novém Světle

RQS Mikroskop pro Smartphone umožňuje pěstitelům maximálně se sblížit se svými konopnými rostlinami. Toto kapesní zařízení je pouze 5,5 cm dlouhé, 2,3 cm široké, 1,2 cm vysoké a váží pouhých 11 g. Nezabírá tak téměř žádné místo, ale nabízí vám opravdu hodně.

Použijte 100x zvětšení k detailnímu prozkoumání vašich rostlin a užijte si záběry, jaké jste ještě nikdy neviděli. Připevněte toto zařízení ke kameře vašeho chytrého telefonu a zaznamenejte úchvatné fotky a videa. Ať už pěstujete v indooru či outdooru, vždy se při pěstování setkáte s nějakým hmyzem. Díky našemu mikroskopu budete moci jednotlivý hmyz detailně prozkoumat a zjistit, co žije u vašich rostlin. Velice rychle odlišíte škodlivý hmyz od toho prospěšného a ochráníte tak vaše rostliny.

Pěstitelé také mohou náš RQS Mikroskop pro Smartphone využít k identifikaci perfektního času sklizně. Detailně prozkoumávejte trichomy a jakmile se jejich barva přemění z průhledné na mléčnou, plnou THC a jiných kanabinoidů, tak je čas sklizně.

Šest LED světel kolem čočky umožňuje detailní prozkoumávání i v absolutní tmě. Nebudete tedy mít problém detailně prozkoumat vaše rostliny i během rána či večera.

Náš RQS Mikroskop pro Smartphone je vyroben z hliníku a je tak velice odolný. Toto zařízení je kompatibilní s 98% zařízení, včetně většiny iOS a Android zařízení.

RQS Mikroskop pro Smartphone data sheet
Pěstovat: Tools
    Nobody has posted a review yet


    Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Only registered user can ask a question. Login

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.