5 SEMÍNEK ZDARMA navíc pro prvních 100 zákazníků, kteří použijí kód 22PCR5
 • Čistě kovový mlýnek (4 části)
 • Čistě kovový mlýnek (4 části)
 • Čistě kovový mlýnek (4 části)
 • Čistě kovový mlýnek (4 části)
 • Čistě kovový mlýnek (4 části)
 • Čistě kovový mlýnek (4 části)

Kovová drtička velká (4 části)

Tato kovová drtička skládající se ze čtyř součástí je vyroben s využitím nejnovější anodizované nerezové oceli. Palice namele na vynikající konzistenci k ubalování jointů a THC krystalky proseje do své základní části. Součástí dodávky je menší škrabka, která umožňuje krystalky shromáždit na hromádku k okamžitému použití coby vskutku velmi silného „pohoštění“.
(12) Napsat recenzi
Vyberte barvu
 • Modrý
 • Stříbrný
 • Černá
Nakupte a vyhrajte 10 body
  Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Otázky (0)
 • Recenze (2)

Mlýnky na marihuanu umožňují vyznavačům marihuanového životního stylu proměnit marihuanu i té nejnižší kvality na velmi kvalitní potěšení, ale všechny mlýnky nemají stejnou konstrukci. Mlýnky nižší kvality mohou způsobit ztrátu cenných účinných látek, jako jsou krystaly obsahující THC; plastové mlýnky se rychle opotřebují, což vás nutí kupovat si stále nové.

Pokud jste mlýnek nikdy nepoužívali, nevíte, o co přicházíte; pomletí marihuany na jemný prášek přináší lepší, rovnoměrnější prožitek z marihuany.  Ti, kdo znají potěšení, které přináší pomleté květy marihuany, ale mají levný plastový mlýnek, který se rychle opotřebuje a rozbije, nebo mlýnek horší kvality, jehož používání udělá z mletí marihuany únavnou práci a pokusy pomlet a prosít květy marihuany a přitom se obávat, že vám omylem zůstaly v sítu cenné květy a pryskyřice, by se měli podívat na naše zboží a prohlédnout si jeden z našich čtyřdílných kovových mlýnků. Ti, kteří s mletím marihuany teprve začínají, už nemusí hledat dál.

Každá ze čtyř komor našeho kovového mlýnku slouží jedinečnému účelu: První dvě komory slouží jako víceúrovňový systém mletí marihuany na jemnější lépe použitelnou konzistenci, třetí komora zachytí všechny květy; poslední komora je nádoba z pevné ocele, která zachytí krystaly pryskyřice s obsahem THC. Tento systém zajišťuje, aby se veškerá marihuana pomlela tak, aby bylo dosaženo nejlepší kvality a docílilo se mulové ztráty THC.

Může se zdát, že je dobrý nápad použít levnější plastový mlýnek, ale ty se rychle opotřebují a už po pár použitích se mohou rozbít, zatímco mlýnek vyrobený z kovu namísto méně trvanlivého plastu zajišťuje dlouhou životnost. Nákup kovového čtyřdílného mlýnku z nerezové oceli zajistí, že si nebudete muset dělat starosti s opotřebením mlýnku ani s tím, že se pokazí.

A nádavkem jako bonus vám věnujeme malou škrabku, kterou můžete vše shrnout na hromádku a můžete ihned smíchat pomleté květy s krystaly pryskyřice, které obsahují THC a užít si marihuanový životní styl!


  Od S. S. Dne 18/Feb/2013 :

  Titul : muy bueno
  Komentáře : que buen tamizador y a un precio economico

  Od C. E. Dne 07/Feb/2013 :

  Titul : Disponibilidad
  Komentáře : Cuando tendran en stock este exelente molinillo?? Ojala sea pronto lo necesito pra obsequio. De antemano gracias


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.