• Marula Fruit Regular
 • Marula Fruit Regular

Marula Fruit Regular

Marula Fruit je terapeutická indika. Udělejte si někdy během dne čas a investujte jej do svého osobního pohodlí. Ubalte si jointa s touto odrůdou, meditujte a poté si za tento příjemně strávený čas poděkujte.
 5/5 (4) Napsat recenzi
Počet semen:
10x
€ 70.00
25x
€ 140.00
€ 70.00
Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

Marula Fruit: Dopřejte Si Odpočinek A Relaxaci

Marula Fruit je silná indika s africkými kořeny. Abychom uctili její původ, pojmenovali jsme tuto odrůdu po stromu zvaném Marula, který také pochází z Afriky. Tyto velké a odolné stromy produkují ovoce, které dovede opít místní slony. I když má tato odrůda trochu jiné účinky, mají tyto dvě rostliny něco společného. Obě dvě mají obrovské koruny a psychoaktivní vlastnosti. K vyšlechtění odrůdy Marula Fruit jsme vybrali unikátní původní odrůdu, kterou jsme objevili v africké zemi Mozambik. Tuto původní odrůdu jsme zkřížili se silnou kalifornskou indikou.

Zkřížení těchto odrůd, které jsou z rozdílných konců světa, byl velice ambiciózní úkol. Můžeme ale říct, že jsme s výsledkem nad míru spokojeni! Odrůda Marula Fruit je indika dominantní odrůda, která obsahuje 75% genů z indiky a 25% genů ze sativy. Velice snadno se pěstuje, má slušné výnosy a nabídne vám i medicinální vlastnosti.

ÚČINKY, CHUŤ A AROMA ODRŮDY MARULA FRUIT

Říct, že je odrůda Marula Fruit relaxační, by nebylo správné. Popsat její účinky je totiž velice obtížné. Jsou podobné pocitu euforie, který máte po příjemné masáži celého těla a nebo po příjemném spánku. Pár potáhnutí aktivuje váš parasympatický nervový systém, uvolní vaše svaly a odstraní stres. Odrůda Marula Fruit odstraní veškerou tíhu, kterou nesete na svých ramenech a dopřeje vaší mysli klid. Nejedná se o odrůdu, která by byla vhodná pro denní užívání, místo toho je naprosto ideální pro večerní užití. Ubalte si jointa a utečte před vnějším světem. Její palice obsahují asi 20% THC, které navodí rychlé a dlouhotrvající účinky.

Jistě chápete, proč si medicinální uživatelé mohou oblíbit tuto odrůdu. Její fyzické účinky jsou účinné při úlevě od bolesti, pomůžou od úzkosti a také od stresu.

Odrůda Marula Fruit má příjemný terpenový profil. Její palice mají sladkou a cukrovou chuť s jemným dotekem třešní a cukrové vaty.

PĚSTOVÁNÍ ODRŮDY MARULA FRUIT

Marula Fruit se ráda předvádí. Toho si všimnete hned jak začne kvést. Její palice jsou neobvyklé a hezké. Vypadají jako malé a špičaté vánoční stromky, které jsou potažené pryskyřicí. Jedná se o odolnou odrůdu, která nevyžaduje žádné specifické pěstitelské podmínky. Zkrátka se jí bude dařit prakticky v každém prostředí. V indooru i outdooru se tato odrůda vytáhne do středně vysoké výšky. Indoorové rostliny vyprodukují asi 475g/m² po 49-53 dnech kvetení. Venkovní rostliny zvládnou vyprodukovat až 650 g na rostlinu a ke sklizni budou připravené počátkem října.

 • Druh Odrůdy: Regulérní
 • THC: 20
 • CBD: Nízký
 • Yield Indoor: 425 - 475 gr/m2
 • Yield Outdoor: 600 - 650 gr/plant
 • Výška Indoor: 90 – 140 cm
 • Výška Outdoor: 140-180 cm
 • Kvetení: 7 - 8 týdnů
 • Měsíc Sklizně: Začátek října
 • Genetická Výbava: Mendocino x Mozambica
 • Typ: Sativa 25% Indica 75%
 • Účinek: Relaxing and well balanced, more physical
 • Klima: Mírný
 • Chuť: Pungent

  Od S. G. on 26/Jun/2020 :
  (5)

  Nadpis : A découvrir
  Komentář : Livraison toujours impeccable. Mon jardin est full... mais la description me donnait tellement envie ! Elles seront prêts de moi pour la prochaine saison.

  Od J. C. on 11/May/2020 :
  (5)

  Nadpis : Good quality seeds
  Komentář : Amazing seeds, all of them germinated. Grew first batch under lights with great results. Really nice high that lasts for hours. Second batch are growing outside at present and seems to be going really well.


  Nemůžete vložit recenzi, jelikož nejste přihlášeni jako zákazník

  Přihlásit se / Založit účet
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Disclaimer

Všechna konopná semínka od Royal Queen Seeds jsou určena pouze pro osobní užití a pouze dospělým osobám (starším 18-ti let). Komerčním pěstitelům semínka nedodáváme. Vyhrazujeme si právo odmítnout prodej našich produktů, pokud zjistíme, že tato podmínka byla porušena.