USA DNY - Pospěšte si a ušetřete až 50% Ušetřete Nyní 

  • High Yield Balíček

High Yield Balíček

Pack content:

Royal Moby
Green Gelato
Shogun
Co chcete od konopné odrůdy? Pokud vám nejvíce záleží na produktivitě, pak jste na správném místě. Náš High Yield Balíček obsahuje trojici odrůd, které zvládnou vyprodukovat ohromné množství palic. Rozhodně to ale neznamená, že nic jiného neumí. Tyto odrůdy mají také vysoký obsah THC a terpenů, díky kterým provoní vaši pěstírnu.
Výprodej!
Sleva!
€ 71.00 No stock

€ 71.00 (-0%)

místo € 84.50

Nakupte a vyhrajte 71 body
  Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

  • Více informací
  • Otázky (0)
  • Recenze (0)

High Yield Balíček: Udělejte Si Zásoby Na Horší Časy

Konopné odrůdy mají několik různých charakteristik, díky kterým jsou atraktivní pro pěstitele. Kromě chuti a účinků se jedná také o potenciální výnos jednotlivé odrůdy. Pokud máte rádi velké sklizně a chcete si udělat zásoby na následující měsíce, pak je náš High Yield Balíček přesně pro vás, jelikož obsahuje odrůdy, které jsou velice produktivní.

Green Gelato, Royal Moby a Shogun - Vysoká Produktivita Zaručena

K dosažení obrovské sklizně potřebuje člověk správné enviromentální podmínky, nicméně některé odrůdy mají genetickou výbavu k vysoké produktivitě bez ohledu na prostředí. V našem High Yield Balíčku naleznete tři odrůdy, jejichž větve se pod vahou palic prohýbají. Pojďme se na ně teď detailněji podívat:

• Green Gelato: Tato silná a chutná odrůda zvládne vyprodukovat až neskutečných 700 g/m² v indooru. Pokud preferujete pěstování venku, pak se připravte na sklizeň dosahující až 800 g na rostlinu.

• Royal Moby: Čisté účinky a skvělá odolnost vůči prostředí. Kromě toho zvládne odrůda Royal Moby vyprodukovat až 600 g/m² v indooru a mezi 650 - 750 g na rostlinu v oudooru.

• Shogun: Silné účinky, zemitá chuť a skvělé výnosy, to je přesně odrůda Shogun. Tato odrůda zvládne vyprodukovat až 600 g/m² v indooru a mezi 650 - 750 g na rostlinu venku.

    Nobody has posted a review yet


    Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.