• Konduktometr
  • Konduktometr
  • Konduktometr

Konduktometr

Měříte konduktivitu vaší vody v hydroponickém systému? Pokud ne, tak byste měli začít! Příliš mnoho hnojiv (solí) může bránit příjmu živin a způsobit vadnutí. Pomocí DiST 4 Kapesního Konduktometru můžete slanost vaší vody snadno změřit. V balení naleznete i čtyři kalibrační tekutiny.
€ 61.50
Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

DiST 4 Kapesní Konduktometr: Jednoduchý, Přesný, Spolehlivý

DiST 4 Kapesní Konduktometr dokáže snadno změřit elektrickou vodivost (EC) vaší vody. Toto zařízení poskytuje rychlé a přesné měření, které využijete při vašem pěstování.

DiST 4 nabízí pěstitelům zjistit obsah sodíku v hydroponickém médiu. Toto zařízení měří v rozmezí od 0-20,00 ms/cm. Duální LED displej zobrazí přesná měření EC (µS/cm nebo mS/cm) a také tepoty (°C).

Toto zařízení obsahuje amperometrickou grafitovou elektrodu, která je odolná vůči rzi. Tento materiál nezačne oxidovat ani po častém styku s vodou a tudíž nabízí lepší životnost.

Toto zařízení se snadno používá a naleznete na něm dvě hlavní tlačítka. Jedno tlačítko konduktometr zapne a vypne a druhé se používá ke kalibraci přístroje. Třetí menší tlačítko můžete nalézt u baterie a používá se ke změně jednotky teploty a k nastavení automatického vypnutí přístroje.

Přístroj DiST 4 se může pochlubit automatickou kompenzací teploty a indikátorem stability měření, což zaručí přesná měření. Tento konduktometr zvládne i ta nejhorší prostředí a zvládne pracovat v teplotách mezi 0-50°C. 3V lithiová baterie nabízí 250 hodin nepřetržitého užívání.

Měření EC je nezbytné u hydroponického pěstování. DiST 4 identifikuje slanost vašeho roztoku tak, že změří počet kladně nabitých sodných iontů. Hydroponické rostliny vyžadují specifické množství hnojiv v různých dobách svého životního cyklu.

Během vegetativní fáze rostliny vyžadují EC mezi 1,2 - 1,6, což umožní správný příjem živin. Pokud jsou vaše měření příliš vysoká, přidejte více vody do pěstebního média, aby došlo k naředění roztoku. Během doby kvetení mohou rostliny zvládnout EC kolem 1,8.

DiST 4 Kapesní Konduktometr obdržíte od RQS se 4 kalibračními roztoky.

    Nobody has posted a review yet


    Nemůžete vložit recenzi, jelikož nejste přihlášeni jako zákazník

    Přihlásit se / Založit účet
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.