Product successfully added to your shopping cart.
Check out
 

zdarma semena konopí

Semínkům, které nabízíme v Royal Queen Seeds jsme si tak jistí, že jsme se rozhodli spustit speciální propagační akci. Nabízíme vysoce kvalitní semínka za velmi rozumnou cenu a několik z našich odrůd vyhrálo různé mezinárodní soutěže. A od této chvíle, po omezené časové období, spouštíme štědré ... ROZDÁVÁNÍ!

Správně, s každou objednávkou dostanete semínka zdarma! Zcela jistě byste si neměli tuto nabídku nechat ujít - stačí se podívat o jaké odrůdy jde: Amnesia Haze, legendární rostlina pro restartování mozku, White Widow, tajemný předek odrůd White, Ice, křišťálově pokrytá indica, Critical, zelená bomba pro pěstitele a Royal Moby, gigant pro vnitřní pěstování.

Utraťte v našem obchodu 25 EUR a získáte 1 náhodné semínko zdarma, utraťte 50 EUR a získejte 3 semínka zdarma, za 75 EUR získáte 5 semínek a za 135 EUR jich získáte 10.

Nedokážeme vám říct, jaké kmeny dostanete - budou vybírány náhodně.

Máte-li jakékoli dotazy ohledně této speciální propagační akce, neváhejte a kontaktujte náš tým podpory a my vám velmi rádi pomůžeme.

Zdarma feminizované semena konopí s vaší objednávce

Konopné zboží zdarma

Existuje-li taková společnost jako ta naše, která prodává stejně kvalitní produkty jako my, musí pro všechny zajistit odměnu. Samozřejmě, že Royal Queen Seeds má vyšší standardy. Našim věrným zákazníkům nabízíme něco navíc. Kromě objednaných semínek dostanete např. zapalovače, balící papírky a samolepky. Dokonce můžete dostat semínka navíc a vypěstovat si tak víc toho, co mate rádi. Abyste měli představu o konopném zboží zdarma přibaleného ke každé objednávce, uvádíme přehled základních kategorií.


Zdarma feminizované semena konopí s vaší objednávceSemínka
Všechny tyto konopné předměty zdarma, zejména semínka, pravděpodobně přitáhnou Vaši pozornost. Semínka zdarma jsou vybírána náhodně. Ale nemusíte se obávat. Tato semínka patří do našich výběrových odrůd, včetně Amnesia Haze, Critical, Royal Moby, White Widow nebo ostatních oceňovaných kmenů. Bude zábava zjistit, který z nich to je. Bez ohledu na výsledek půjde o příjemné překvapení.

Zdarma Cannabis SamolepkySamolepky
Mezi další předměty, které přidáváme do balení jsou naše samolepky. Samolepky obsahují logo Royal Queen Seeds společně s obrázkem jednoho z marihuanových kmenů. Toto malé umělecké dílo bude na jakémkoli pevném povrchu vypadat skvěle.

 

 

Zdarma kouření papíry a válcování papíryPapírky a filtry
Balící papírky a filtry, které nabízíme, jsou fantastické. Jsou navržené tak, aby se zajistilo rovnoměrné, pomalé hoření. Díky tomu budete mít čas užít si své konopí. Měří 4,5 až 10,8 centimetrů a nijak neovlivní chuť Vašeho oblíbeného kmene. Filtry Vám umožní užít si vše ze svého jointu a nespálit se.

 

Zdarma RQS marihuana ZapalovačZapalovače
Zapalovač, který nabízíme je dlouho spojován s určitým životním stylem. Existují pro to dobré důvody. Zapalovač má prodloužený tvar, díky kterému se bezpečně drží. Snímatelný držák funguje i jako malé šikovné pěchovátko. A vzhledem k tomu, že ho lze znovu plnit, bude Vám sloužit hodně dlouho. Zapalovač Royal Queen Seeds se dodává v černé barvě, s logem společnosti, číslem do kanceláře, webovou adresou a e-mailem. Mezi zapalovači patří mezi jeden z nejlepších.

Zdarma Konopí PlakátyPlakáty
Nakonec tu máme úžasné umělecké plakáty konopí. Máme pět různých plakátů se čtyřmi oblíbenými kmeny, ve zvláštních scénách. Může si užít snímky Northern Light, Fruit Spirit, Amnesia Haze nebo Shining Silver Haze a vyzdobit si tak libovolnou místnost.

Zdarma konopí kuřácké potřeby