Zdarma semena konopí / konopné zboží zdarma

Semínka konopí zdarma

Royal Queen Seeds je jedna z nejrychleji rostoucích firem zabývající se konopnými semínky v Evropě a již po několik let nabízíme vysoce kvalitní konopná semínka za přijatelné ceny. Naše odrůdy vyhráli několik různých mezinárodních soutěží a protože v naše semínka věříme, rozhodli jsme se spustit promo akci kde budeme rozdávat naše semínka ZDARMA!

Pouze nyní a po limitovanou dobu rozdáváme velkou nadílku našich nejlepších semínek zcela ZDARMA!

Ano přesně tak! Obdržíte další semínka ZDARMA s *jakoukoliv objednávkou, kterou u nás provedete. Nepropásněte tuto fantastickou šanci a prohlédněte si naše krasavce, které můžete dostat: Amnesia Haze, legendární potrava pro váš mozek; White Widow, matka všech "bílých odrůd"; Indica Crystal Extreme aka ICE, odrůda která je plná pryskyřice; Critical, extrémně výnosná bomba; Royal Moby, rychle kvetoucí indoorový obr, a mnoho dalších!

Za každou objednávku v našem eshopu v hodnotě alespoň 25€ obdržíte 1 náhodné semínko zdarma. Pokud utratíte alespoň 50 €, tak obdržíte 3 semínka zdarma. Pokud vaše celková objednávka přesáhne hodnotu 75 €, tak obdržíte 5 semínek zdarma. A jestli si objednáte z našeho obchodu zboží v hodnotě 135 €, tak od nás zcela zdarma obdržíte 10 semínek. Koukněte se na tabulku níže pro více informací.

Semínka zdarma jsou vybírány náhodně, ale pokud ve vaší objednávce budou převládat světločivné odrůdy, tak semínka zdarma budou také světločivné odrůdy a naopak, pokud objednáte převážně samonakvétací odrůdy, tak vaše semínka zdarma budou vybrány ze samonakvétacích odrůd.

Pokud máte nějaké další otázky o této promo akci, tak neváhejte a kontaktujte naší zákaznickou podporu, jistě vám rádi všechny dotazy zodpoví.

* Promo akce Semínka zdarma od Royal Queen Seeds je uplatnitelná pouze pro regulérní objednávky. Nákupkové objednávky (100ks semínek najednou za speciální cenu) jsou z této akce vyloučeny.

Reklamní předměty od Royal Queen Seeds zdarma

Některé konopné firmy jsou velice rády, že vám mohou prodat svá semínka, ostatně i my jsme rádi, ale u nás v Royal Queen Seeds máme vyšší standardy. My totiž chceme naše věrné zákazníky obdarovat něčím extra! A tak rozdáváme i reklamní předměty značky Royal Queen Seeds a to včetně našich zapalovačů, papírků, plakátů, nálepek a mnoho dalších cool RQS produktů! A to není vše! Je zde i dobrá šance, že nějaký náš zákazník nalezne ve své objednávce další semínka zdarma! Abyste měli pojem o tom, co různé reklamní produkty jsou, koukněte se do sekce reklamních předmětů!

VOLNÉ SAMEN

€ 25,- 1 Volné Semen
€ 50,- 3 Volné Semen
€ 75,- 5 Volné Semen
€ 110,- 8 Volné Semen
€ 135,- 10 Volné Semen
€ 200,- 15 Volné Semen
€ 260,- 20 Volné Semen
€ 325,- 25 Volné Semen
€ 390,- 30 Volné Semen
€ 455,- 35 Volné Semen
€ 520,- 40 Volné Semen
€ 585,- 45 Volné Semen
€ 650,- 50 Volné Semen
€ 715,- 55 Volné Semen
€ 780,- 60 Volné Semen
You will receive a random package from the Royal Queen Seeds collection

Great Value

Best Offer

 

VOLNÉ MERCHANDISE

€ 25,- NA NA NA
€ 50,- NA NA
€ 75,- NA
€ 110,-
€ 135,-
€ 200,-
€ 260,-
€ 325,-
€ 390,-
€ 455,-
€ 520,-
€ 585,-
€ 650,-
€ 715,-
€ 780,-
  Grinder Stickers Smoking Paper Lighter Posters  

Great Value

Best Offer

 

Semínka

Semínka
 

Všechny tyto konopné předměty zdarma, zejména semínka, pravděpodobně přitáhnou Vaši pozornost. Semínka zdarma jsou vybírána náhodně. Ale nemusíte se obávat. Tato semínka patří do našich výběrových odrůd, včetně Amnesia Haze, Critical, Royal Moby, White Widow nebo ostatních oceňovaných kmenů. Bude zábava zjistit, který z nich to je. Bez ohledu na výsledek půjde o příjemné překvapení.

 

Samolepky

Samolepky

Mezi další předměty, které přidáváme do balení jsou naše samolepky. Samolepky obsahují logo Royal Queen Seeds společně s obrázkem jednoho z marihuanových kmenů. Toto malé umělecké dílo bude na jakémkoli pevném povrchu vypadat skvěle.

 

Stickers

Stickers

Další z úžasné sběratelské předměty zahrnuté ve většině z těchto balíčků jsou naše samolepky. Samolepky patří Royal Queen Seeds logo spolu s chladnou ilustraci jedné z odrůd marihuany, které prodáváme. To trochu uměleckých děl bude vypadat skvěle na každém tvrdém povrchu.

 

Papírky a filtry

Papírky a filtry

Balící papírky a filtry, které nabízíme, jsou fantastické. Jsou navržené tak, aby se zajistilo rovnoměrné, pomalé hoření. Díky tomu budete mít čas užít si své konopí. Měří 4,5 až 10,8 centimetrů a nijak neovlivní chuť Vašeho oblíbeného kmene. Filtry Vám umožní užít si vše ze svého jointu a nespálit se.

 

Zapalovače

Zapalovače

Zapalovač, který nabízíme je dlouho spojován s určitým životním stylem. Existují pro to dobré důvody. Zapalovač má prodloužený tvar, díky kterému se bezpečně drží. Snímatelný držák funguje i jako malé šikovné pěchovátko. A vzhledem k tomu, že ho lze znovu plnit, bude Vám sloužit hodně dlouho. Zapalovač Royal Queen Seeds se dodává v černé barvě, s logem společnosti, číslem do kanceláře, webovou adresou a e-mailem. Mezi zapalovači patří mezi jeden z nejlepších.

 

Plakáty

Plakáty

Nakonec tu máme úžasné umělecké plakáty konopí. Máme pět různých plakátů se čtyřmi oblíbenými kmeny, ve zvláštních scénách. Může si užít snímky Northern Light, Fruit Spirit, Amnesia Haze nebo Shining Silver Haze a vyzdobit si tak libovolnou místnost.

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.