ZDARMA SEMENA KONOPÍ / KONOPNÉ ZBOŽÍ ZDARMA

Semínka konopí zdarma

Semínkům, které nabízíme v Royal Queen Seeds jsme si tak jistí, že jsme se rozhodli spustit speciální propagační akci. Nabízíme vysoce kvalitní semínka za velmi rozumnou cenu a několik z našich odrůd vyhrálo různé mezinárodní soutěže. A od této chvíle, po omezené časové období, spouštíme štědré ... ROZDÁVÁNÍ!

Správně, s každou objednávkou dostanete semínka zdarma! Zcela jistě byste si neměli tuto nabídku nechat ujít - stačí se podívat o jaké odrůdy jde: Amnesia Haze, legendární rostlina pro restartování mozku, White Widow, tajemný předek odrůd White, Ice, křišťálově pokrytá indica, Critical, zelená bomba pro pěstitele a Royal Moby, gigant pro vnitřní pěstování.

Utraťte v našem obchodu 25 EUR a získáte 1 náhodné semínko zdarma, utraťte 50 EUR a získejte 3 semínka zdarma, za 75 EUR získáte 5 semínek a za 135 EUR jich získáte 10.

Nedokážeme vám říct, jaké kmeny dostanete - budou vybírány náhodně. 

Máte-li jakékoli dotazy ohledně této speciální propagační akce, neváhejte a kontaktujte náš tým podpory a my vám velmi rádi pomůžeme.

* Semínka zdarma od Royal Queen Seeds jsou k dispozici pouze pro regulérní objednávky. Objednávky, které jsou větší než regulérní objednávka jsou výslovně vyloučeny z tohoto programu.

Konopné zboží zdarma

Existuje-li taková společnost jako ta naše, která prodává stejně kvalitní produkty jako my, musí pro všechny zajistit odměnu. Samozřejmě, že Royal Queen Seeds má vyšší standardy. Našim věrným zákazníkům nabízíme něco navíc. Kromě objednaných semínek dostanete např. zapalovače, balící papírky a samolepky. Dokonce můžete dostat semínka navíc a vypěstovat si tak víc toho, co mate rádi. Abyste měli představu o konopném zboží zdarma přibaleného ke každé objednávce, uvádíme přehled základních kategorií.

FREE SEEDS

€ 25,- 1 Free Seed
€ 50,- 3 Free Seed
€ 75,- 5 Free Seed
€ 135,- 10 Free Seed
€ 270 20 Free Seed
€ 405,- 30 Free Seed
€ 540,- 40 Free Seed
€ 675,- 50 Free Seed
You will receive a random package from the Royal Queen Seeds collection

Great Value

Best Offer

 

FREE MERCHANDISE

€ 25,- NA NA NA  
€ 50,- NA NA  
€ 75,- NA  
€ 135,-  
€ 270,-  
€ 405,-  
€ 540,-  
€ 675,-  
  Grinder Stickers Smoking Paper Lighter Posters  

Great Value

Best Offer

 

Semínka

Semínka
 

Všechny tyto konopné předměty zdarma, zejména semínka, pravděpodobně přitáhnou Vaši pozornost. Semínka zdarma jsou vybírána náhodně. Ale nemusíte se obávat. Tato semínka patří do našich výběrových odrůd, včetně Amnesia Haze, Critical, Royal Moby, White Widow nebo ostatních oceňovaných kmenů. Bude zábava zjistit, který z nich to je. Bez ohledu na výsledek půjde o příjemné překvapení.

 

Samolepky

Samolepky

Mezi další předměty, které přidáváme do balení jsou naše samolepky. Samolepky obsahují logo Royal Queen Seeds společně s obrázkem jednoho z marihuanových kmenů. Toto malé umělecké dílo bude na jakémkoli pevném povrchu vypadat skvěle.

 

Stickers

Stickers

Další z úžasné sběratelské předměty zahrnuté ve většině z těchto balíčků jsou naše samolepky. Samolepky patří Royal Queen Seeds logo spolu s chladnou ilustraci jedné z odrůd marihuany, které prodáváme. To trochu uměleckých děl bude vypadat skvěle na každém tvrdém povrchu.

 

Papírky a filtry

Papírky a filtry

Balící papírky a filtry, které nabízíme, jsou fantastické. Jsou navržené tak, aby se zajistilo rovnoměrné, pomalé hoření. Díky tomu budete mít čas užít si své konopí. Měří 4,5 až 10,8 centimetrů a nijak neovlivní chuť Vašeho oblíbeného kmene. Filtry Vám umožní užít si vše ze svého jointu a nespálit se.

 

Zapalovače

Zapalovače

Zapalovač, který nabízíme je dlouho spojován s určitým životním stylem. Existují pro to dobré důvody. Zapalovač má prodloužený tvar, díky kterému se bezpečně drží. Snímatelný držák funguje i jako malé šikovné pěchovátko. A vzhledem k tomu, že ho lze znovu plnit, bude Vám sloužit hodně dlouho. Zapalovač Royal Queen Seeds se dodává v černé barvě, s logem společnosti, číslem do kanceláře, webovou adresou a e-mailem. Mezi zapalovači patří mezi jeden z nejlepších.

 

Plakáty

Plakáty

Nakonec tu máme úžasné umělecké plakáty konopí. Máme pět různých plakátů se čtyřmi oblíbenými kmeny, ve zvláštních scénách. Může si užít snímky Northern Light, Fruit Spirit, Amnesia Haze nebo Shining Silver Haze a vyzdobit si tak libovolnou místnost.