Nový konopný Seefinder - najděte to pravé pro sebe!

  • Eco Rolling Tray
  • Eco Rolling Tray

Eco Tácek Na Balení

V RQS bojujeme za udržitelnost. A tudíž jsme se rozhodli, že dárky, které dáváme k objednávkám, by také měly být udržitelné! Tento Eco Tácek Na Balení je jeden z takových dárků, který si můžete vybrat a přidat k vaší RQS objednávce. Rozměry tácku jsou 178 x 127 x 8 mm.
Výprodej!
Sleva!
€ 6.95

€ 6.95 (-0%)

Nakupte a vyhrajte 7 body
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

  • Více informací
  • Otázky (0)
  • Recenze (0)

Eco Tácek Na Balení: Enviromentálně Přátelský Dárek Jako Poděkování

Věděli jste, že v RQS bereme ekologii a udržitelnost vážně? Vychutnat si konopí bez toho, aniž bychom ublížili planetě, je pro nás velice důležité. Konec konců konopí je dar naší planety a jeho užívání by nemělo naší planetě škodit. Náš Eco Tácek Na Balení je vyroben z biologicky rozložitelného polypropylenu a nasekaného dřeva a díky tomu splňuje naši filosofii. Jakmile jej nebudete chtít používat, tak se jednoduše rozloží a navrátí planetě to, co jsme si od ní půjčili.

Biologicky rozložitelný polypropylen je plast, který se v přírodě může zcela přirozeně rozložit. Ale to, že je biologicky rozložitelný, nemusí nutně znamenat, že jej můžete v lese vyhodit a čekat, že se přes noc rozloží. I když je něco biologicky rozložitelné, tak to musíte vyhodit do správných nádob a ušetřit tak práci naší planetě.

    Nobody has posted a review yet


    Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili