Nový konopný Seefinder - najděte to pravé pro sebe!

 • Přenosný Popelník
 • Přenosný Popelník
 • Přenosný Popelník
 • Přenosný Popelník

Přenosný Popelník

Chystáte si dát blunta na pláži či jdete na procházku do lesa? Ať se vydáte kamkoliv, tak si vezměte s sebou RQS Přenosný Popelník, díky kterému budete mít vždy něco na odklepávání popelu. Tento přenosný produkt je vyroben z udržitelných materiálů, snadno se vejde do vaší kapsy a má příjemný konopný design. Udržujte naši planetu čistou s tímto chytrým kapesním popelníkem od RQS.
(1) Napsat recenzi
Výprodej!
Sleva!
€ 0.00

€ 0.00 (-%)

Nakupte a vyhrajte 0 body
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Otázky (0)
 • Recenze (1)

Přenosný Popelník: Mějte Místo Na Popel, Kamkoliv Se Vydáte

Přenosný Popelník od Royal Queen Seeds je skvělým přírůstkem do vašich kuřáckých potřeb na cesty. Tento šikovný popelníček vám umožní odklepávat vašeho jointa i na cestách. Mnoho uživatelů konopí si rádo zahulí na pláži či v lese. Bez ohledu na to, kde se budete chtít zhulit, díky našemu přenosnému popelníku budete mít vždy místo na odklepnutí popelu.

Náš přenosný popelníček je vyroben z udržitelných materiálů a neškodí tak naší Zemi. Vnější vrstva je vyrobena z Kraft papíru a dále je popelníček vyroben z termálně izolační houby, alobalu a mosazného knoflíku. Kraft papír je 100% udržitelný a náš kapesní popelník vám pomůže přejít na environmentálně přátelské kuřácké potřeby.

Náš RQS Přenosný Popelník má rozměry 7,5 x 8,5 cm. Snadno se vejde do vaší kapsy, prakticky nic neváží a je tak ideálním parťákem na cesty či stanování. A navíc i hezky vypadá! Naleznete na něm naše logo a obrázky konopných květů a palic v zemitých barvách.

Přidejte se k nám v naší cestě za udržitelnými kuřáckými potřebami a vezměte si sebou RQS Přenosný Popelník bez ohledu na to, kam vás cesta zavede!


  Od N. S. Dne 16/May/2022 :

  Titul : Just great
  Komentáře : I was looking for a gadget like this, simply and useful


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili