Nový konopný Seefinder - najděte to pravé pro sebe!

 • Recyklované Nálepky Zdarma
 • Recyklované Nálepky Zdarma
 • Recyklované Nálepky Zdarma
 • Recyklované Nálepky Zdarma

Recyklované Nálepky Zdarma

Tyto recyklované nálepky jsou biologicky rozložitelné, mají barevný motiv a jistě zkrášlí jakoukoliv drtičku, bong, krabičku na trávu či sklenici. Zkrátka, co na nich lze nemilovat?! Použijte tyto udržitelné nálepky k reprezentaci RQS ve vaší pěstírně, na vašem autě či ve vaší oblíbené místnosti na kouření trávy.
Výprodej!
Sleva!
€ 0.60

€ 0.60 (-0%)

Nakupte a vyhrajte 1 body
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Otázky (0)
 • Recenze (0)

Recyklované Nálepky Zdarma: Royal Queen Seeds Jsou Eko

V Royal Queen Seeds se snažíme, aby naše produkty byly co nejvíce udržitelné. V minulosti jsme našim zákazníkům dávali ke každé objednávce několik reklamních produktů zdarma. I nyní stále obdržíte produkty zdarma, které ale budou více udržitelné a ekologické!

Například naše Recyklované Nálepky Zdarma jsou zářivě barevné a také jsou vyrobeny z recyklovaného papíru, takže jsou kompletně biologicky rozložitelné. Naše nálepky mají na délku a výšku 80 mm a díky nim můžete snadno reprezentovat RQS, kdekoliv chcete.

Nalepte tyto ekologické nálepky na vaši drtičku, na stěnu vaší pěstírny či na vaše auto! Tyto udržitelné nálepky jistě zaujmou každého a jsou k dispozici v několika různých barvách: zářivě modré, zelené a růžové. Jakmile váš balíček dorazí, tak ukažte svou lásku k jedné z nejlepších, největších a nejudržitelnějších seedbank v Evropě!

  Nobody has posted a review yet


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili