• Vaporizér VOLCANO DIGIT
 • Vaporizér VOLCANO DIGIT

Vaporizér VOLCANO DIGIT

Pack content:

3 volné konopných semen
Kovová Drtička s Reliéfem od RQS
Kovový Tácek Na Balení od RQS
Vaporizér VOLCANO DIGIT si bere to nejlepší z vaporizéru VOLCANO Vape a s několika vylepšeními jej připůsobuje digitálnímu věku. Na světě neexistuje lepší vaporizér než tento. Pokud se nemůžete nabažit balónků plných sladkého kouře z přístroje Volcano, tak si pořiďte svůj vlastní! Nyní v limitované nabídce, ve které naleznete i něco navíc!
 5.00/5 (3) Napsat recenzi
Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

Vaporizér Volcano Digit: Vylepšená Vapovací Legenda

PRŮMYSLOVÝ STANDARD

Tak tady ho máme! Produkt, který nastavil laťku pro vaporizéry. Vaporizér VOLCANO DIGIT od Storz & Bickel je vylepšená verze legendárního produktu. Tato verze má LED display, který vám umožní nastavit si preferovanou teplotu. Dále na něm můžete vidět momentální teplotu při zahřívání. Umí se také sám vypnout v případě, že nic nedělá po dobu 30 minut. Kromě těchto klíčových vylepšení je vaporizér VOLCANO DIGIT stejným produktem, jako je Volcano Classic a můžete tedy očekávat stejné vlastnosti, funkcionalitu a sílu.

VOLCANO DIGIT je 18 cm vysoký a má 20 cm v průměru. Zahřívací zařízení je převážně vyrobeno z hliníku a ocele. Při koupi tohoto produktu obdržíte tříletou záruku přímo od výrobce a 100% záruku spokojenosti. Vaporizér VOLCANO DIGIT je považován za lékařské vybavení.

JAK VOLCANO POUŽÍVAT

Nejdříve musíme nastavit teplotu. Tento vaporizér můžete nastavit mezi 40°C - 230°C s přesností na 1,5°C. Když se vaporizér zahřívá, naplňte nádobku sušinou a uzavřete ji ventilem a balónkem. Jakmile dosáhne vaporizér požadované teploty, přichyťte balónek a náustek k vzduchové pumpě a stiskněte tlačítko "air" (vzduch). Nyní můžete sledovat, jak se balónek naplňuje prvotřídním kouřem. Odpojte balónek a náustek a zhluboka potáhněte.

Možná to zní trochu komplikovaně, ale jakmile si to párkrát zkusíte, tak uvidíte, že na vapování s VOLCANO DIGIT není nic těžkého. Tento vaporizér má všechno. Skvělý design, který produkuje nejkvalitnější kouř s maximální účinností. Má skvělou tepelnou jednotku, kterou lze používat i při dlouhých dýcháncích. A velký výběr teplot uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Vaporizér VOLCANO DIGIT obsahuje vše, co budete potřebovat, včetně 100-wattové konvekční tepelné jednotky, vzduchové pumpy, balónku, náustku, plnící komory, komorové svorky, těsnění, odkapávací podložky, čistícího kartáčku, pokynů a mnoha dalšího. Navíc k objednávce obdržíte balící tácek, drtičku a semínka od Royal Queen Seeds. Pokud hledáte to nejkvalitnější zboží na trhu, tak je tento přístroj přesně pro vás.

LIMITOVANÁ NABÍDKA

Pouze po omezenou dobu! Pokud zakoupíte vaporizér VOLCANO DIGIT od Royal Queen Seeds, obdržíte s vaší objednávkou drtičku, kovový tácek na balení a 5 semínek zdarma! Nepropásněte tuto nabídku!

***Upozorňujeme, že  vaporizér VOLCANO DIGIT je vyloučen z dárkového schématu Royal Queen Seeds.***


  By J. M. on 23/Dec/2019 :
  (5)

  Title : Volcano digit
  Comment : Bon matériel, toujours fiable et efficace, livraison efficace,rapide et professionnelle.

  By J. M. on 07/Nov/2019 :
  (5)

  Title : Plus de combustion...
  Comment : Je suis l'heureux propriétaire du Volcano, étant non fumeur mais pourtant 1 joint par soir pour cause médical (migraine chronique) j'ai enfin trouver le moyen de me soigner sans combustion et ça change tout !!! Le colis est arrivée en avance et très bien emballé, merci Royal Queen Seeds, vous êtes au top !!! Amicalement Jim Rey.

  By L. D. on 29/Apr/2019 :
  (5)

  Title : LennyD
  Comment : Fantastic product. Expensive but I think, worth the money. I’d recommend you run it a few times without herb to clear the bad taste from the bag. Highly recommended.


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.