5 volných konopných semen

5 semínek konopí zdarma s každou objednávkou nad 75 EUR . Ať už hledáte léčebné konopí pro řešení aktuálních zdravotních problémů nebo hledáte semennou banku pro budoucí použití, přišli jste na to správné místo.
 4.5/5 (29) Napsat recenzi
€ 30.00 vč. DPH Na skladě
Přidat do zapamatovaných produktů

Platební metody: Visa, Master Card, Bank transfer, BitcoinCash

Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Otázky (0)
 • Recenze (25)

Royal Queens Seed má mnoho let zkušeností jak s prodejem, tak s pěstováním konopných semínek. V průběhu let věnovaných pěstování konopí jsme se stali odborníky na pěstování těch nejlepších produktů a jsme schopni vám je nabízet za skvělé ceny.

Protože chápeme, že naši zákazníci chtějí více než jen průměrné konopí a že chuť každého je jiná, máme řadu těch nejlepších konopných kmenů, které můžete najít. Nabízíme širokou řadu vysoce kvalitních samokvetoucích semínek marihuany, mezi které patří Shining Silver Haze, White Widow, Northern Light a Amnesia Haze, stejně jako OG Kush, Critical a Skunk #1. Máte-li zájem o určité kmeny konopí, zeptejte se nás: šance, že je máme, je vysoká!

Nejen, že produkujeme ta nejlepší semínka konopí na světě, ale také jsou feminizovaná, takže neztrácíte čas pěstováním samčích rostlin, které je třeba likvidovat. Věříme, že váš čas a peníze mají svoji hodnotu a proto vám nabízíme pouze to, co potřebujete. Naše semínka pěstovaná na základě principů bio pěstování jsou ručně přebíraná a pravidelně testovaná, aby se tak zajistilo, že vám nabídneme vysoce kvalitní semínka. Díky použití těch nejlepších balících materiálů zajistíme, že vaše semínka jsou při dodání ve vynikajícím stavu.

Vzhledem k tomu, že stále více zemí a států zavádí pravidla pro použití léčebného konopí, poptávka po dobrém konopí neustále vzrůstá. Když si vyberete naši vynikající semennou banku, nikdy se nemusíte obávat o to, odkud vaše léčebné konopí pochází, jaké kvality je a zda je k dispozici. Samokvetoucí semínka, která v naší bance nabízíme rostou rychle, a jejich pěstování je velmi snadné, ke sklizni dochází zpravidla během 10 týdnů.

Jsme si jisti, že si konopné kmeny, které od nás dostanete, zamilujete, a proto vám při nákupu semínek konopí nabízíme 5 semínek konopí zdarma. Jak to funguje. Za každých 25 EUR, které utratíte, získáte 1 náhodně vybrané semínko zdarma: za každých 50 EUR získáte 3 semínka konopí zdarma a za každých 135 EUR jich získáte zdarma 10. Vaše semínka zdarma vybíráme náhodně a proto budete vždy překvapení. Semínka zdarma mohou zahrnovat následující konopné kmeny:

• Amnesia Haze
• White Widow
• Ice
• Critical
• Royal Moby

Zjistíte, že jsme víc než jen pouhá banka se semínky konopí: nabízíme ty nejlepší konopné kmeny a tu nejlepší hodnotu za vaše peníze. Ať už potřebujete konopí pro léčebné účely nebo jen hledáte místo, kde si můžete semínka koupit, vaše potřeby splníme. Jakmile zažijete jaké to je, pěstovat konopná semínka našich vysoce kvalitních, rychle rostoucích konopných kmenů, stanete se odborníkem! Máte-li jakékoli otázky týkající se našich semínek konopí nebo otázky ohledně těch nejlepších konopných semínek, podívejte se na naši webovou stránku nebo nás zkontaktujte!


  By S. S. on 11/Dec/2017 :
  (5)

  Title : Hatte Glück
  Comment : Habe 5x Jack Automatics bekommen, die wollte ich letztens sogar bestellen ! Danke RQS Team :D

  By H. S. on 04/Jan/2016 :
  (5)

  Title : power flower
  Comment : ich bekam bis jetzt immer glücklicher weise samen die ich gerne gahbt hätte sie schicken immer das richtige :-) thx RQS

  By Z. S. on 21/Dec/2015 :
  (5)

  Title : THNX
  Comment : Seminka prisli 5ks royal blumatic velka spokojenost DOPORUCUJI VSEM!!!

  By F. T. on 21/Dec/2015 :
  (5)

  Title : Royal AK Automatic
  Comment : Not still planted but surely efficient as indicated in indications ( 15% thc and cbd medium ). Thanks again RQS Staff for the present

  By C. S. on 23/Oct/2015 :
  (5)

  Title : Power flower
  Comment : Einfach klasse....5 gratis Samen in Top Qualität, was will man mehr... Weiter so, ROYAL QUEEN, immer wieder gerne...

  By H. B. on 12/Oct/2015 :
  (3)

  Title : great present
  Comment : I had not expected a gift with my purchase, but it came anyway! :) -- These are not industrial hemp seeds but actual Cannabis seeds. I am very excited to grow for the first time in my life!! The seeds took a bit longer to germinate than I had expected. They are doing nicely. Thank you, Royal Queen Seeds!

  By T. B. on 15/Sep/2015 :
  (5)

  Title : Sehr Gut
  Comment : Sie haben mir 5 Critical Samen geschickt... ich hatte mir unter anderem Critical kush Bestellt.. also aufjedenfall sehr gut !! Bis jetzt noch nicht getestet !

  By R. S. on 24/Aug/2015 :
  (5)

  Title : Free Seeds
  Comment : Habe Blueberry als gratis Samen bekommen ... Alle gekeimt, jetzt noch warten.

  By S. K. on 11/Aug/2015 :
  (5)

  Title : Gratis Seeds
  Comment : immer wieder klasse, diese gratis Seeds. Bisher wurde immer meinem Wunsch nach einer speziellen Sorte entsprochen, vielen Dank! einfach nur TOP!

  By M. M. on 30/Jul/2015 :
  (3)

  Title : easy bud x5
  Comment : Mix it up next time! Don't send me 5 same seeds!

  By S. R. on 07/Jul/2015 :
  (4)

  Title : Not much variaty but still
  Comment : Still pretty good but i expected something else than 5 easy bud .. Like something mixed up

  By A. D. on 01/Jun/2015 :
  (1)

  Title : pas reçus
  Comment : je n'ai pas reçus ces graines j’espère qu'il m'en reverrons d'autre ...

  By F. M. on 01/Jun/2015 :
  (4)

  Title : résultat
  Comment : Pour ma part, j'ai reçu 5 easybud, dont 2 n'ont pas germé.


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.