HulkBerry

HulkBerry je alter-ego Neskutečné Hulk. Tento superhrdina je zde, aby zachránil všechno hulení. Někde ve Skalistých horách v Coloradu se střetly síly odrůd OG Kush a Strawberry Diesel. Následný THC výbuch se nyní žene skrz Evropu.
 4.5/5 (26) Write a review
Počet semen:
1x
€ 12.00
3x
€ 29.00
5x
€ 44.00
10x
€ 80.00
€ 29.00 vč. DPH In stock
Přidat do zapamatovaných produktů

Payments methods: Visa, Master Card, Bank transfer, Bitcoin and Cash

Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (3)
 • Recenze (26)
 • Fotografie od zákazníků (4)

HulkBerry: První Superhrdinská Konopná Odrůda

GENETIKA

Až příliš dlouho se na žebříčku mezi konopnými znalci držel na prvním místě Kush, který vás usadil na gauč a nepustil. Rok 2018 je rokem, kdy nový "head stash" vrací úder. HulkBerry je fúzí toho nejlepšího konopí z Colorada. Oceněný Ghost OG si utrhl z toho nejovocnějšího Strawberry Diesel kultivaru a dal vzniknout tomu nejlepšímu konopí z nové dimense ze kterého následně vznikl Bruce Banner.

Vzorky z odrůdy HulkBerry jsme otestovaly a výsledek ukázal obsah až 28% THC. Tyto rostliny byly původně rezervovány pro ty nejlepší prodejní automaty na konopí v Coloradu. Konečně je však tento nejsilnější "head stash" na světě dostupný i ve formě konopných semínek. Ukliďte si zahradu a udělejte místo pro konopného Hulka, který zničí veškerou konkurenci.

RŮST

Bruce Banner od RQS je sativa dominantní hybrid, který bude nejdříve vykazovat znaky fenotypu #3, který se stal kultem po celých spojených státech. Tahle rostlina vypadá jako OG, ale také má jemné, jahodové tóny, které uchvátily HTCC v roce 2014.Většina pěstitelů nedokáže odolat těmto velikým palicím plných pryskyřice s jahodovou chutí a aroma.

Nicméně, ještě další dva fenotypy by mohly zajímat všechny konopné znalce a můžou mít potenciál ve vaší zahradě. Fenotyp #1 je blíže k 50-50 hybridu obou rodičů. Další fenotyp je obecně znám jako fenotyp #5 a spíše připomíná Strawberry Diesel než OG Kush. Měli byste zvážit zda chcete pouze jednu mateřskou rostlinu a nebo všechny fenotypy.

Pod standardním 12-12 hodin osvětlením, dokončí HulkBerry kvetení v průběhu 9-10 týdnů. Očekávejte velké cola a palice, které se budou v průběhu kvetení obsypávat podobně jako u OG Kush. Určitě vás překvapí ovocné, bobulkové aroma, které společně s vůní klasického dieslu a cistrónových tónů tvoří jedinečnou kombinaci. I veteráni co vyzkoušeli nejeden Kush budou překvapeni tímto potenciálem. HulkBerry si totálně rozumí i s metodami SOG a ScrOG.

KOUŘENÍ KONOPÍ, KTERÉ MÁ SUPERSCHOPNOSTI

Dopad účinků po pár tazích je fenomenální. HulkBerry se promění v monstrum během spalování. Zapálení spliffu se rovná zapálení roznětky na raketě. Každý plný nádech je plný mozkové mlhy a vynesa vás výš a výš. HulkBerry vás dostane svou známou zemito-benzínovou chutí a po chvíli, když to nebudete čekat se zapálí druhý stupeň rakety a odnese vás na poslední cestu na konec vesmíru. Zatímco se vaše tělo vypořádává se sladkou chutí a kyselým koncem, vaše mysl je daleko ve vnějším vesmíru. Veteráni mohou mít toleranci a můžou zneužít kreativní potenciál těchto účinků. Většina si ale užije dlouhý a šťastný trip.

 • THC: 27%
 • CBD: Low
 • Yield Indoor: 400 - 450 gr/m2
 • Yield Outdoor: 650 - 700 gr/plant
 • Výška Indoor: 80 - 140 cm
 • Výška Outdoor: 160 - 200 cm
 • Kvetení: 9 - 10 týdnů
 • Měsíc Sklizně: Konec září
 • Genetická Výbava: OG Kush x Strawberry Diesel
 • Typ: Sativa 65% Indica 35%
 • Účinek: Projasňující a energetický
 • Chuť: Sweet
 • Klima: Warm
   

  By J. C. on 03/Dec/2018 :
  (5)

  Title : Hulkberry
  Comment : Todo excelente y y gran web. Genética alucinante

  By R. B. on 30/Nov/2018 :
  (5)

  Title : Trop hâte !!
  Comment : La croissance est en cors depuis 3 semaines environs, tout se passe tranquillement, calmement , je reviendrais poster mon avis dès que je l'aurais enfin goûter ce nectar car de la fraise mélangée à de l'Og Kush je demande carrément à voir .Merci à RQS d'exister car je ne le dirais jamais assez, "se sont les meilleurs dans le domaine". En 3 ans et plus de 20 commandes passées, je pense que je peux me permettre de les féliciter. Encore MERCI & BRAVO à vous l'équipe, changez rien !!! À bientôt

  By B. H. on 30/Nov/2018 :
  (5)

  Title : excelente genetica
  Comment : hace poco las hice germinar 3/3 en 24 horas un lujo, ahora esperar los resultados, muy buena la compra atraves de su pagina web 100% recomendable.

  By J. D. on 28/Nov/2018 :
  (5)

  Title : Graines de grande qualité
  Comment : J'ai voulu tester les graines du hulkberry,je n'ai fait germer que 1 seul graine sur 3 et je suis tombé sur un phénotype indica qui ma énormément supris,plante de taille moyenne mais avec une force surnaturelle une vraie hulck,je conseille vraiment cette vérité pour ceux qui aime les coup de masse et être scotché au canapé,moi je la kiff grave

  By S. P. on 19/Nov/2018 :
  (5)

  Title : Süper
  Comment : %100 Reliable address thank you so much RQS

  By F. B. on 12/Nov/2018 :
  (5)

  Title : COSTAUD
  Comment : Cette plante c'est du lourd dans tous les sens du terme. Tête principale énorme, prévoir grillage lol. Bravo RQS!

  By C. R. on 12/Nov/2018 :
  (5)

  Title : Très bonne plante
  Comment : Bonjour , la germinaison 100% croissance 30 j et 10 semaines de floraison , pendant la periode de stretch elle a tendance a grimper , faut les pincer , pendant la flo elle demande apres 4 semaines des engrais qui l aideront a ce developper et a ce que les tetes évoluent au mieux , beaucoup de trichomes feront leur apparitions , bonne odeurs , bon hight , pas pour le matin . merci RQS

  By R. D. on 15/Oct/2018 :
  (5)

  Title : Haven't started it yet
  Comment : Hope it turns out well

  By B. G. on 04/Oct/2018 :
  (5)

  Title : Hulk berry
  Comment : Au top pour le moment.germination 3/3 en floraison depuis 3 semaines bud qui gonfle vivement la recolte . Au top royal queen seeds

  By S. S. on 04/Oct/2018 :
  (5)

  Title : Hulk
  Comment : Super Produkt, kann ich nur jeden der anbauen möchte empfehlen. Meine Pflanze hat sehr viele Seitenhiebe bekommen:) bin sehr gespannt auf den Ertrag

  By R. C. on 01/Oct/2018 :
  (5)

  Title : TOP
  Comment : Spedizione rapida e prodotto top, royal queen è un marchio di garanzia per gli appassionati!!!

  By S. S. on 27/Sep/2018 :
  (5)

  Title : Perfect plant
  Comment : Got a variety including huckleberry all coming on A1 can’t wait to finish WAHOO

  By R. M. on 14/Sep/2018 :
  (5)

  Title : Excelent
  Comment : Super strain


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up
Od Francisco Enrique Parra Jara | 2018-05-24 07:00:47

Esta disponible a Chile?

Royal Queen Seeds Team

De momento no está disponible para Chile, pero te invitamos a estar al tanto en nuestra web!

Od Sebastián | 2018-05-15 19:28:34

Cuándo estará disponible para comprarla desde chile??

Royal Queen Seeds Team

De momento no contamos con esta información, pero te invitamos a estar al tanto!

Od Bruce | 2018-03-31 19:15:52

Bonjour, quand est elle disponible ?

Royal Queen Seeds Team

We are working hard to have it available online as soon as possible. Keep an eye in our Social Media spaces to be the first to know.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili