• High Journal
  • High Journal
  • High Journal
  • High Journal

High Journal

Co obvykle děláte, když jste zhulení? Vypněte na chvíli televizi a pusťte váš telefon z ruky a vydejte se do světa divoké kreativity! Pište, kreslete, vymalovávejte a sněte s naším Royal Queen Seeds Huličským Deníkem! Odpalte brko a uvolněte uzdu své kreativity!
(1) Napsat recenzi
Výprodej!
Sleva!
€ 13.93

€ 19.90 (-30%)

Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

  • Více informací
  • Otázky (0)
  • Recenze (0)

High Journal: Kouření Trávy Již Nebude Nikdy Stejné!

Royal Queen Seeds High Journal nabízí milovníkům konopí možnost ponořit se do bohatého smyslového a reflexního prostředí. Tento svazek stránek, který je více než pouhým deníkem, dává uživatelům možnost vylít si své myšlenky perem, ale nabízí také mnohem více.

Proč si nevyzkoušet psaní třířádkového High-Ku? Nemáte na psaní náladu? Žádný strach! Stačí přeskočit o několik stránek dopředu a nakreslit pár portrétů. Pokud si raději vyzkoušíte vybarvování, pak si můžete vybarvit mandalu, vlnovky a další psychedelické obrazce dle vlastního uvážení. Dávalo by smysl, že tím zábava končí - ale nekončí.

V High Journalu si také můžete pojmenovat a popsat svou vlastní odrůdu, řídit se naším receptem na lahodný vesmírný dort a zmapovat své cesty do destinací, které jste vždycky snili navštívit (nebojte se, dokonce jsme zvýraznili oblasti, kde je konopí v současné době legální).

Proč neproměnit svá kuřácká sezení z všedního potahování v pohlcující zážitek, který roznítí vaši kreativitu a vášeň? The High Journal byl promyšleně vytvořen tak, aby vám zlepšil náladu a povznesl vaši cestu prostřednictvím poutavých tvůrčích aktivit. Deník High Journal, pečlivě vyrobený ve Španělsku, je z vysoce kvalitního papíru a má estetickou stříbrnou ražbu na obálce.    Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.