Drtička s Průhledným Víčkem

Drtička s okýnkem od Royal Queen Seeds je odolná, dvoudílná, kovová drtička, která má průhledné víčko. Díky svým zubům ve tvaru diamantu nemá vůbec žádný problém s drcením všech možných bylinek! Drtička má stylovou stříbrnou barvu a naše motto "Keep on Growing" vytištěné na vrchu.
 3.5/5 (3) Write a review
€ 9.95 vč. DPH In stock
Přidat do zapamatovaných produktů

Payments methods: Visa, Master Card, Bank transfer, Bitcoin and Cash

Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Otázky (0)
 • Recenze (3)

Drtička s okýnkem od Royal Queen Seeds je funkční, odolná a výborně vypadají drtička. Tato kovová drtička se dá rozdělit na dva díly. Vrchní díl má průhledné okýnko, takže si můžete vždycky podívat co se tam zrovna děje! Náš slogan "Keep on Growing" je vytištěný na víčku a dodá vám potřebnou motivaci. Drtička s průhledným víkem od RQS je dodávána ve stříbrné barvě.

   

  By S. K. on 31/Aug/2017 :
  (5)

  Title : Little buddy
  Comment : Handy grinder that fits better in your pockets then the big ones. There is a button on the bottom that lets you push out the weed for easy emptying. The plate that pushes the weed out is holden by a little screw. After extenisve use it became a little loose but was easy tighted again with a small screwdriver. I take this grinder to allot of places :)


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili