• Kartová drtička s logem RQS
 • Kartová drtička s logem RQS

Kartová drtička s logem RQS

Naše nová drtící karta je geniální ve své jednoduchosti a funkčnosti. Tato plochá drtící karta se skvěle vejde do běžných peněženek a zcela diskrétně zapadne mezi vaše identifikační doklady a kreditní karty. Drtící otvory vaše prsty nepořežou, proto jde o naprosto bezpečný a praktický způsob drcení konopí.
 4.5/5 (48) Napsat recenzi
€ 2.50 No stock
Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

Je dokonalá pro drcení vlhkých, lepkavých kmenů konopí, které se nalepí na vaše prsty a je to šikovný nástroj pro ty, kteří užívají léčebné konopí.

Zapomeňte na to, že byste sebou měli nosit velké drtičky, tato lehká drtící karta představuje nový způsob drcení. Tato drtící karta ozdobená logem Royal Queen Seeds je skvělým způsobem jak ukázat společnosti hrdost na to, že kupujete ty nejlepší konopné kmeny na trhu. Kovová úprava je  moderní, snadno se čistí a součástí karty je i praktický obal.

Nyní, když máte dokonalou kapesní drtičku, podívejme se na to, co by s ní šlo drtit. V Royal Queen Seeds naleznete obrovský výběr konopných kmenů, které můžete začít pěstovat. Máme mnoho odrůd semínek, která jsou speciálně navržená tak, aby rostla rychle a snadno, takže i začátečníci jsou úspěšní.

Royal Queen Seeds je skutečně tím pravým místem pro ty, kteří pěstují konopí a prodáváme ty nejspolehlivější, vysoce kvalitní semínka, která jsou na trhu k dispozici. Námi nabízené konopné kmeny, např. White Widow a Northern Light jsou oceňované produkty a také tu naleznete mnoho odrůd samokvetoucích semínek a kmenů léčebného konopí.

Kupte si semínka konopí v Royal Queen Seeds a ke každé objednávce dostanete semínka zdarma. V naší bance zaručujeme rychlé a diskrétní doručení, takže ta nejlepší semínka konopí dostanete jen několik dnů od jejich objednání. To nám pomáhá zaručit celkovou čerstvost semínek a vy si můžete být jistit tím, že semínka vyrostou vskutku rychle.
Naše banka je také pyšná, že může oznámit novou propagační akci, díky níž můžete získat některé produkty zcela zdarma. Do konce roku získáte s každou objednávkou náš slevový poukaz . Poukaz, který dostanete se semínky, nebo produkty, lze uplatnit při dalším nákupu. Co získáte? To je tajemství, protože jednoduše zadáte kód z poukazu na stránce s objednávkou a zjistíte, zda dostanete nákupní kredity, semínka nebo produkty zdarma.

Royal Queen Seeds vám ušetří peníze za prvotřídní semínka konopí. Označte, že se vám naše stránka na Facebooku líbí a za svůj první nákup získáte pětiprocentní slevu nebo napište recenzi semínek, která jste si koupili a získáte další slevy.


  By K. S. on 03/Mar/2020 :
  (5)

  Title : Cool
  Comment : Cool grinding card!

  By S. F. on 05/Nov/2019 :
  (5)

  Title : super
  Comment : franchement je surpris, discret (grand et épais comme une carte bleue) facile et transportable, mais surtout super efficace (ne coupe pas les doigts)

  By K. H. on 04/Nov/2019 :
  (5)

  Title : Hammer
  Comment : Sehr nice Karte optimalerhalten Größe und gut verarbeitet

  By M. P. on 09/Oct/2019 :
  (5)

  Title : Nice little thing
  Comment : Hey bro(s), I just received it as a gift for a prize at growdiaries.com and it's so fancy, thin and light. Perfect for the Brazilian 'prensado'... it's been a while since I just smoke home grow stuff but I've got to try it with the 'prensado' sometime... anyway - tested, approved and right into my wallet =) I give it 5 stars. Tchau, do Brazil! =)

  By F. S. on 21/Aug/2019 :
  (5)

  Title : Card grinder
  Comment : Efficace discret

  By A. F. on 01/Aug/2019 :
  (5)

  Title : Ottima Grindet card da collezione
  Comment : Ottimo ed efficace

  By A. B. on 27/Jun/2019 :
  (5)

  Title : Bellissima grinder card da collezione
  Comment : simpatica e facile da usare, prese 2 per un risultato eccezionale!

  By N. A. on 03/Jun/2019 :
  (5)

  Title : RQS Grinder Card
  Comment : Perfekt für's Portmonee, immer dabei. Sie hat einen Top Schliff und ist elegant. Gutes Preisleistungsverhältnis. Überzeugende Qualität.

  By Q. H. on 30/Apr/2019 :
  (5)

  Title : Simple, efficace
  Comment : Super grinder, peut se ranger dans le portefeuille

  By P. S. on 04/Apr/2019 :
  (5)

  Title : Good!
  Comment : Muito bom, vou guardar como recordação

  By A. D. on 11/Mar/2019 :
  (5)

  Title : Brilliant design
  Comment : Quality grinder, works well with some royal cheese, just like grating cheese.

  By A. F. on 24/Jan/2019 :
  (5)

  Title : Carte À Broyer Avec Logo RQS
  Comment : Résistante et esthétique ....Parfait !

  By S. B. on 09/Jan/2019 :
  (5)

  Title : Great
  Comment : Very handy to have in your wallet or purse for when out and about. Well made and looks smart too

  By T. P. on 30/Nov/2018 :
  (5)

  Title : Genial!
  Comment : Funciona millor del que havia imaginat! Estic molt content amb la compra, és molt fàcil de portar a la cartera.

  By R. M. on 12/Nov/2018 :
  (5)

  Title : Coooool!
  Comment : Très joli design, très pratique et super facile à transporter n'importe où. Et aucun risque pour les doigts ;).


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Disclaimer

Všechna konopná semínka od Royal Queen Seeds jsou určena pouze pro osobní užití a pouze dospělým osobám (starším 18-ti let). Komerčním pěstitelům semínka nedodáváme. Vyhrazujeme si právo odmítnout prodej našich produktů, pokud zjistíme, že tato podmínka byla porušena.