Plastová drtička (2 části)

Jedná se o kvalitní základní plastovou drtičku, jejíž součástí je víčko, základní část a pár zubů pro mletí. Při použití této drtičky si můžete nespracované množství zbylé množství uschovat v prázdné přihrádce. Dodává se v barvě červené, zelené (světlé i tmavé), modré a čiré. Na víčku je vytištěno logo Vaší oblíbené společnosti.
 4.5/5 (56) Napsat recenzi
Vyberte color
 • Blue
 • zelený
 • červený
€ 2.50 vč. DPH Na skladě
Přidat do zapamatovaných produktů

Platební metody: Visa, Master Card, Bank transfer, BitcoinCash

Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Otázky (0)
 • Recenze (51)

Když jste se dostali dál od nakupování a užívání marihuany formou koktejlu a začali jste užívat materiál vyšší kvality, budete chtít pohodlný způsob, jak přeměnit svůj oblíbený produkt na materiál, který je nejlepší pro kouření.

Než abyste vytáhli svůj oblíbený materiál z tajných zásob a potom jej trhali na kousíčky prsty nebo jej řezali na malé kousíčky kleštičkami na nehty, je mnohem účinnější svou oblíbenou rostlinu pomlet. Ačkoliv může být příjemné skončit práci s lepkavými prsty, když jste rostlinu natrhali na kousíčky, ideální je však ponechat cennou látku obsaženou v marihuaně v dýmce, bongu nebo jointu namísto toho, abyste ji měli na svých rukou.

Všichni vyznavači marihuanového životního stylu budou chtít využít tento základní akrylový mlýnek, skládající se ze dvou částí. Má základ, víko a „zuby“, které rostlinný materiál pomelou. Je to skvělý mlýnek do začátku pro ty nadšence marihuany, kteří nemají zbytečné peníze.

Představte si, že se chystáte umotat si pár jointů a pak si vyrazit s přáteli strávit příjemnou noc ve městě. Musíte si marihuanu pomlet rychle, protože přijdete pozdě. Nebo si chcete naplnit dýmku a vyzkoušet nový druh, který jste právě sklidili.
Teď si můžete vzít pořádný kus své oblíbené rostliny a vložit ji do nádoby mlýnku. Zakryjte jej víčkem a otáčejte jím, až bude marihuana pomletá tak, jak to máte rádi.

Až si marihuanu pomelete, zjistíte, že je mnohem jednodušší umotat si joint, který je rovnoměrně pevný, a který bude hořet čistě a rovnoměrně. Mlýnek vaši marihuanu rovnoměrně rozdrtí a nabídne vám mnohem lepší zážitek z kouření. A navíc když si marihuanu pomelete, bude mnohem snadnější zapálit a vychutnat si směs v dýmce, bongu nebo jointu. Odměnou vám budou obláčky hustšího kouře a rovnoměrné hoření byliny.

Tento mlýnek nabízíme v modré, světle a tmavě zelené, červené a bezbarvé.  Víčko je potištěno názvem a www. adresou společnosti Royal Weed Seeds, což vám usnadní kontaktovat nás, kdykoliv si potřebujete pořídit vynikající marihuanové zboží.

Pro ty, kdo praktikují životní styl s marihuanou, je tento akrylový mlýnek skvělým způsobem, jak si rychle a účinně pomlít marihuanu a lépe si užít kouření.


  By R. M. on 24/Jul/2019 :
  (5)

  Title : Muito bom
  Comment : Bom grinder e bastante barato por isso óptimo!

  By M. A. on 10/Jul/2019 :
  (5)

  Title : Super
  Comment : Pas cher, efficace et pratique

  By M. R. on 27/Jun/2019 :
  (5)

  Title : top
  Comment : Ich find die grinder toll ^^ sie machen es sehr fein und sind toll in der handhabe :) Halten zwar nicht so lang aber dafür kosten sie auch nichts ^^

  By S. Q. on 02/May/2019 :
  (5)

  Title : Nice
  Comment : Very nice souvenir

  By A. C. on 28/Mar/2019 :
  (5)

  Title : Good Grinder
  Comment : Nice cheap grinder ; 5 stars

  By M. R. on 11/Mar/2019 :
  (5)

  Title : Top Grinder!
  Comment : Ein einfach gehaltener Grinder, der seine Aufgabe gut erfüllt. Sogar mit kleinem Fach für Blüten, Filter usw... Für den Preis kann man nichts falsch machen.

  By R. B. on 14/Feb/2019 :
  (5)

  Title : very good and sturdy
  Comment : well impressed with this grinder, perfect !

  By U. G. on 21/Jan/2019 :
  (5)

  Title : Acryl Grinder
  Comment : Schöner Grinder für unterwegs mit kleinen Fach für die Blüten. Für die 2,50 € kann man nichts falsch machen. Macht nen guten Eindruck das Ergebnis.

  By R. M. on 07/Jan/2019 :
  (5)

  Title : Parfait.
  Comment : Bon grinder, fait bien le job. Jolie couleur et très agréable en cadeau ;) .

  By E. B. on 15/Oct/2018 :
  (5)

  Title : very good one
  Comment : Very good grinder, i like the spikes and the transparency and the material

  By K. C. on 01/Jun/2018 :
  (5)

  Title : Best budget grinder I’ve used!
  Comment : Works very well for a budget plastic grinder. The magnet in the centre holds it together adequately and the RQS logo really sets this grinder off!

  By A. Z. on 16/Mar/2018 :
  (5)

  Title : Хорошее качество
  Comment : Пользуюсь такими акриловыми гриндерами несколько лет,ниодин зуб несломался,пластик некрошется и отлично перемалывает до правильной муки.


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.