Plastová drtička (2 části)

Jedná se o kvalitní základní plastovou drtičku, jejíž součástí je víčko, základní část a pár zubů pro mletí. Při použití této drtičky si můžete nespracované množství zbylé množství uschovat v prázdné přihrádce. Dodává se v barvě červené, zelené (světlé i tmavé), modré a čiré. Na víčku je vytištěno logo Vaší oblíbené společnosti.
 4.5/5 (46) Write a review
Choose a color
 • Blue
 • zelený
 • červený
€ 2.50 vč. DPH In stock
Přidat do zapamatovaných produktů

Payments methods: Visa, Master Card, Bank transfer, Bitcoin and Cash

Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Otázky (0)
 • Recenze (46)

Když jste se dostali dál od nakupování a užívání marihuany formou koktejlu a začali jste užívat materiál vyšší kvality, budete chtít pohodlný způsob, jak přeměnit svůj oblíbený produkt na materiál, který je nejlepší pro kouření.

Než abyste vytáhli svůj oblíbený materiál z tajných zásob a potom jej trhali na kousíčky prsty nebo jej řezali na malé kousíčky kleštičkami na nehty, je mnohem účinnější svou oblíbenou rostlinu pomlet. Ačkoliv může být příjemné skončit práci s lepkavými prsty, když jste rostlinu natrhali na kousíčky, ideální je však ponechat cennou látku obsaženou v marihuaně v dýmce, bongu nebo jointu namísto toho, abyste ji měli na svých rukou.

Všichni vyznavači marihuanového životního stylu budou chtít využít tento základní akrylový mlýnek, skládající se ze dvou částí. Má základ, víko a „zuby“, které rostlinný materiál pomelou. Je to skvělý mlýnek do začátku pro ty nadšence marihuany, kteří nemají zbytečné peníze.

Představte si, že se chystáte umotat si pár jointů a pak si vyrazit s přáteli strávit příjemnou noc ve městě. Musíte si marihuanu pomlet rychle, protože přijdete pozdě. Nebo si chcete naplnit dýmku a vyzkoušet nový druh, který jste právě sklidili.
Teď si můžete vzít pořádný kus své oblíbené rostliny a vložit ji do nádoby mlýnku. Zakryjte jej víčkem a otáčejte jím, až bude marihuana pomletá tak, jak to máte rádi.

Až si marihuanu pomelete, zjistíte, že je mnohem jednodušší umotat si joint, který je rovnoměrně pevný, a který bude hořet čistě a rovnoměrně. Mlýnek vaši marihuanu rovnoměrně rozdrtí a nabídne vám mnohem lepší zážitek z kouření. A navíc když si marihuanu pomelete, bude mnohem snadnější zapálit a vychutnat si směs v dýmce, bongu nebo jointu. Odměnou vám budou obláčky hustšího kouře a rovnoměrné hoření byliny.

Tento mlýnek nabízíme v modré, světle a tmavě zelené, červené a bezbarvé.  Víčko je potištěno názvem a www. adresou společnosti Royal Weed Seeds, což vám usnadní kontaktovat nás, kdykoliv si potřebujete pořídit vynikající marihuanové zboží.

Pro ty, kdo praktikují životní styl s marihuanou, je tento akrylový mlýnek skvělým způsobem, jak si rychle a účinně pomlít marihuanu a lépe si užít kouření.

   

  By E. B. on 15/Oct/2018 :
  (5)

  Title : very good one
  Comment : Very good grinder, i like the spikes and the transparency and the material

  By K. C. on 01/Jun/2018 :
  (5)

  Title : Best budget grinder I’ve used!
  Comment : Works very well for a budget plastic grinder. The magnet in the centre holds it together adequately and the RQS logo really sets this grinder off!

  By A. Z. on 16/Mar/2018 :
  (5)

  Title : Хорошее качество
  Comment : Пользуюсь такими акриловыми гриндерами несколько лет,ниодин зуб несломался,пластик некрошется и отлично перемалывает до правильной муки.

  By R. M. on 07/Mar/2018 :
  (4)

  Title : Good old grinder
  Comment : Does it's job wears and gets stiff in a few weeks if used a lot but all plastic ones do well worth the money nice little compartment on top to store a gram or so for the road

  By L. E. on 29/Dec/2017 :
  (4)

  Title : Works perfectly!
  Comment : The grinder does his Job!

  By E. A. on 31/Jul/2017 :
  (4)

  Title : nice grinding for the buck!
  Comment : nice grinding for the buck!

  By P. V. on 22/Mar/2017 :
  (4)

  Title : Grinder
  Comment : Very cool for this price.

  By V. S. on 29/Nov/2016 :
  (5)

  Title : the best
  Comment : this grinder is the best plastic grinder you will find! i am gonna order al 3 colors

  By J. M. on 17/May/2016 :
  (4)

  Title : Grindle
  Comment : Those classic grinders you just cant beat. if they didn't have magnets in they'd be perfect I reckon.

  By F. W. on 01/Apr/2016 :
  (4)

  Title : nice budget grinder for the road
  Comment : I have received this grinder as a free promo item with my last seeds order (which arrived swiftly and discretely packaged). The Grinder does a great job fluffing up the buds and provides for a good smoking experience. Of course this is just a cheap acrylic grinder, it doesn't look too great and it probably won't last forever, so while you won't want to put this on your living room table it serves it's purpose just perfectly with a small storage compartment to stash some bud and throw it in your backpack and enjoy a good smoke while out and about. 4 of 5 stars for a very functional and affordable gadget, just short of a five star rating because... well, it's just plastic...

  By J. F. on 02/Dec/2015 :
  (4)

  Title : Grinder
  Comment : Ils sont très bien pour un cadeaux ils grindent très bien


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili