USA DNY - Až 50% sleva na USA odrůdy Ušetřete ve Velkém

  • Resistant Balíček

Resistant Balíček

Pack content:

Northern Light
Shining Silver Haze
Critical
Je vaše zahrada plná mšic a dalších škůdců? Jsou vaše květy napadeny plísní kvůli vlhkému prostředí? Ať máte ve vaší zahrádce jakékoliv problémy, naše tři odrůdy z Resistant Balíčku zvýší vaši šanci na úspěšnou a bohatou sklizeň bez ohledu na to, zda pěstujete v indooru či outdooru.
Výprodej!
Sleva!
€ 57.00 No stock

€ 57.00 (-0%)

místo € 67.50

Nakupte a vyhrajte 57 body
  Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

  • Více informací
  • Otázky (0)
  • Recenze (0)

Resistant Balíček: Hardcore Odrůdy Pro Náročné Prostředí

Pěstování konopí s sebou nese několik překážek, jako je například přítomnost škůdců a chorob. Těmto hrozbám je někdy náročné se vyhnout, ale správný výběr odrůd vám může zvýšit šanci na vypěstování zdravých rostlin. Tyto tři odrůdy jsou připravené se vypořádat s těmito hrozbami levou zadní.

Northern Light, Shining Silver Haze a Critical - Noční Můra Všech Škůdců

Ne všechny konopné odrůdy se zvládnou bez problémů vypořádat se škůdci, chorobami či špatným počasím. Pravda je taková, že tyto problémy často snižují výnosnost a někdy mohou rostlinu i zabít. Naštěstí se našim šlechtitelům podařilo vyšlechtit trojici odrůd, které mají geneticky zakódovanou zvýšenou odolnost vůči zhoršeným podmínkám. Zvyšte šanci na úspěšnou sklizeň s naším Resistant Balíčkem:

• Northern Light: Tato odrůda přitahuje většinu pěstitelů díky svým silným fyzickým účinkům a skvělou produktivitou. Nicméně tato legendární odrůda má také odolnou genetiku, díky čemuž se hravě vypořádá se škůdci a špatným počasím.

• Shining Silver Haze: Někteří pěstitelé se musí vypořádat i se špatnými venkovními podmínkami. Sucho, ranní mrazíky, mšice a zvýšená vlhkost během kvetení si mohou vybrat svou daň na vaší sklizni. Odrůda Shining Silver Haze se snadno vypořádá s těmito hrozbami, a to částečně díky své obrovské produkci trichomů.

• Critical: Tato odrůda má silný a komplexní terpenový profil, díky kterému odradí mnoho býložravců a hmyzích škůdců. Pokud máte problémy se škůdci, pak vám odrůda Critical může pomoci zvýšit vaši šanci na úspěšnou sklizeň. Vyzkoušejte s ní vypěstovat i další druhy rostlin pro lepší výsledek.

    Nobody has posted a review yet


    Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.