Nový konopný Seefinder - najděte to pravé pro sebe!

  • Low Cost Balíček

Low Cost Balíček

Pack content:

White Widow
Special Kush 1
Special Queen 1
Tento balíček obsahuje tři klasické odrůdy: Special Queen 1, Special Kush 1 a White Widow. A pokud vám to nestačí, tak vězte, že se jedná o velice levné odrůdy, které jsou stále vysoce kvalitní!
Výprodej!
Sleva!
€ 34.00 No stock

€ 34.00 (-0%)

místo € 40.00

Nakupte a vyhrajte 34 body
  Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

  • Více informací
  • Otázky (0)
  • Recenze (0)

Low Cost Balíček: Levný Způsob Jak Získat Prémiová Konopná Semínka

Náš low-cost balíček obsahuje tři vysoce produktivní a kvalitní feminizované odrůdy: Special Queen 1, Special Kush1 a celosvětově známou White Widow. A co mají tyto odrůdy společného? Skvělou cenu bez ztráty kvality, kterou si zasloužíte!

Low Cost Balíček: Legendární Výběr Klasických Odrůd

Tyto tři konopné odrůdy jsou legendami mezi feminizovanými odrůdami a vy si je můžete v našem balíčku pořídit hezky pohromadě:

• Special Queen 1: Sláva Královně! Tato vyvážená odrůda vám nabídne skvěle výnosy silných palic, které budou připravené ke sklizni po 8 - 9 týdnech růstu. Tato odrůda má genetiku z původních kolumbijských, afghánských a mexických odrůd a toto dědictví si můžete snadno vychutnat díky našemu balíčku.

• Special Kush 1: Silná odrůda Kush, která má jeden z nejrychlejších časů kvetení ze všech světločivných odrůd v naší nabídce. Můžete se tak těšit na obrovské výnosy za zlomek času.

• White Widow: Odrůda White Widow patří mezi nejznámější konopné odrůdy z celého světa. Nicméně to, že její semínka jsou levná neznamená, že přišla o své kouzlo, účinky či chuť!

    Nobody has posted a review yet


    Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Recommended products: