• Marijuana Horticulture: The Indoor/Outdoor Medical Grower’s Bible
 • Marijuana Horticulture: The Indoor/Outdoor Medical Grower’s Bible

Marijuana Horticulture: The Indoor/Outdoor Medical Grower’s Bible

Marijuana Horticulture: The Indoor/Outdoor Medical Grower’s Bible je kniha, která byla napsaná legendárním autorem Jorgem Cervantesem, který se věnuje problematice konopí. V této knize se dozvíte vše, co potřebujete vědět o pěstování zdravých konopných rostlin. V knize je kapitola pro každou fázi růstu. Cervantes se také věnuje substrátům, osvětlení, chorobám, hydroponii a šlechtění.
(1) Napsat recenzi
Výprodej!
Sleva!
€ 29.95

€ 29.95 (-0%)

  Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Otázky (1)
 • Recenze (1)

Marijuana Horticulture: Obrovské Množství Informací Ve Vašich Rukách

Jste nováčkem a hledáte nějaké tipy? A nebo již pěstujete konopí několik let a chcete rozšířit své znalosti? Bez ohledu na vaše pohnoutky, kniha Marijuana Horticulture: The Indoor/Outdoor Medical Grower’s Bible vám pomůže vylepšit vaše pěstitelské schopnosti. Přečtěte si tuto knihu a naučte se vypěstovat co nejlepší konopí.

Marijuana Horticulture: Vylepšete Vaše Pěstitelské Znalosti

V této knize se dozvíte vše, co musíte vědět o pěstování vysoce kvalitního konopí. Kníha Marijuana Horticulture vás provede krok za krokem celým životním cyklem konopí. Pokud se lépe učíte z obrázků, tak vězte, že v této knize naleznete 1120 plně barevných fotografií, díky kterým snadno pochopíte obsah této knihy. V knize se autor věnuje semínkům, vegetativnímu růstu, kvetení, sklizni, pěstírnám a skleníkům, osvětlení, substrátům, zalévání a hnojení, hydroponii, šlechtění, onemocněním apod. Jedná se o encyklopedii pěstování, díky které vypěstujete ty nejzdravější a největší rostliny v indooru i outdooru.

Jorge Cervantes: O Autorovi

Jorge Cervantes má zkušenosti s fotografováním, žurnalistikou, botanikou a zahradničením a může se tak zdát, že jeho osudem bylo napsat knihu o pěstování konopí. Jakmile prodal svůj zahradnický obchod a investoval svůj čas do pěstování konopí, tak se pan Cervantes stal mistrem v tomto oboru. O tomto tématu napsal již mnoho knih, které inspirovaly řadu pěstitelů a poskytly jim cenné informace. Jedná se o knihy The Cannabis Encyclopedia a Marijuana Grow Basics. Nicméně Cervantes se rozhodl využít desetiletí psaní a pěstování a napsat ultimátní knihu - Marijuana Horticulture: The Indoor/Outdoor Medical Grower’s Bible. Abyste měli představu o tom, jak moc kvalitní tato publikace je, tak různé univerzity v USA, které nabízejí přednášky o konopí, využívají tuto knihu jako učebnici.


  Od T. B. Dne 21/Oct/2022 :

  Titul : Miss T. Rious
  Komentáře : Nice big heavy book, which goes into a lot of detail on a lot of subjects. Loads of pics to make it easier for the beginner grower. I would have loved an extra chapter on Automatics!


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.
Od Daniel Fauster | 2022-07-31 13:30:10

Hallo,Gibt es das Buch auch in Deutsch?

Royal Queen Seeds Team

The book is only in English.

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.