• Marijuana Horticulture: The Indoor/Outdoor Medical Grower’s Bible
  • Marijuana Horticulture: The Indoor/Outdoor Medical Grower’s Bible

Marijuana Horticulture: The Indoor/Outdoor Medical Grower’s Bible

Marijuana Horticulture: The Indoor/Outdoor Medical Grower’s Bible je kniha, která byla napsaná legendárním autorem Jorgem Cervantesem, který se věnuje problematice konopí. V této knize se dozvíte vše, co potřebujete vědět o pěstování zdravých konopných rostlin. V knize je kapitola pro každou fázi růstu. Cervantes se také věnuje substrátům, osvětlení, chorobám, hydroponii a šlechtění.
(4) Napsat recenzi
Výprodej!
Sleva!
€ 29.95 No Stock

€ 29.95 (-0%)

Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

  • Více informací
  • Otázky (1)
  • Recenze (4)

Marijuana Horticulture: Obrovské Množství Informací Ve Vašich Rukách

Jste nováčkem a hledáte nějaké tipy? A nebo již pěstujete konopí několik let a chcete rozšířit své znalosti? Bez ohledu na vaše pohnoutky, kniha Marijuana Horticulture: The Indoor/Outdoor Medical Grower’s Bible vám pomůže vylepšit vaše pěstitelské schopnosti. Přečtěte si tuto knihu a naučte se vypěstovat co nejlepší konopí.

Marijuana Horticulture: Vylepšete Vaše Pěstitelské Znalosti

V této knize se dozvíte vše, co musíte vědět o pěstování vysoce kvalitního konopí. Kníha Marijuana Horticulture vás provede krok za krokem celým životním cyklem konopí. Pokud se lépe učíte z obrázků, tak vězte, že v této knize naleznete 1120 plně barevných fotografií, díky kterým snadno pochopíte obsah této knihy. V knize se autor věnuje semínkům, vegetativnímu růstu, kvetení, sklizni, pěstírnám a skleníkům, osvětlení, substrátům, zalévání a hnojení, hydroponii, šlechtění, onemocněním apod. Jedná se o encyklopedii pěstování, díky které vypěstujete ty nejzdravější a největší rostliny v indooru i outdooru.

Jorge Cervantes: O Autorovi

Jorge Cervantes má zkušenosti s fotografováním, žurnalistikou, botanikou a zahradničením a může se tak zdát, že jeho osudem bylo napsat knihu o pěstování konopí. Jakmile prodal svůj zahradnický obchod a investoval svůj čas do pěstování konopí, tak se pan Cervantes stal mistrem v tomto oboru. O tomto tématu napsal již mnoho knih, které inspirovaly řadu pěstitelů a poskytly jim cenné informace. Jedná se o knihy The Cannabis Encyclopedia a Marijuana Grow Basics. Nicméně Cervantes se rozhodl využít desetiletí psaní a pěstování a napsat ultimátní knihu - Marijuana Horticulture: The Indoor/Outdoor Medical Grower’s Bible. Abyste měli představu o tom, jak moc kvalitní tato publikace je, tak různé univerzity v USA, které nabízejí přednášky o konopí, využívají tuto knihu jako učebnici.


    Od G. P. Dne 07/Nov/2023 :

    Titul : Book
    Komentáře : Nice

    Od D. P. Dne 02/Oct/2023 :

    Titul : So Good!!!
    Komentáře : Its the best book you can own to fix any issues! Jorge really wrote it so well in the "i" or "me" way.. you feel that instant connection when you read it. It's a bit outdated but still the holy grail and worth every penny!

    Od L. W. Dne 19/Apr/2023 :

    Titul : First Bible
    Komentáře : Best book I ever bought!!! Thanks RQS

    Od T. B. Dne 21/Oct/2022 :

    Titul : Miss T. Rious
    Komentáře : Nice big heavy book, which goes into a lot of detail on a lot of subjects. Loads of pics to make it easier for the beginner grower. I would have loved an extra chapter on Automatics!


    Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.
Od Daniel Fauster | 2022-07-31 13:30:10

Hallo,Gibt es das Buch auch in Deutsch?

Royal Queen Seeds Team

The book is only in English.

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.