• Květináč Na Přesazování z Geotextilie
 • Květináč Na Přesazování z Geotextilie
 • Květináč Na Přesazování z Geotextilie
 • Květináč Na Přesazování z Geotextilie

Květináč Na Přesazování z Geotextilie

Náš květináč pro přesazování má suchý zip, díky kterému je vyjmutí rostliny z květináče velice jednoduché! Naše látkové květináče jsou prodyšné, mají skvělou propustnost a aeraci, což umožňuje vývoj zdravého kořenového systému a zvýšenou odolnost proti kořenové hnilobě a plísni. Kupte si náš květináč již dnes a ulehčete vašim rostlinám život.
(9)
Napsat recenzi
Vyberte kapacita
 • 5 L
 • 8 L
 • 11 L
Vybrat jednotky
Výprodej!
Sleva!
€ 6.20

€ 6.20 (-0%)

Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Otázky (0)
 • Recenze (7)

Květináč Na Přesazování z Geotextilie: Jednoduché Přesazování

Květináč Na Přesazování z Geotextilie od RQS vám umožní snadno přesazovat semenáčky z jednoho květináče do druhého. Díky suchému zipu můžete snadno květináč otevřít a jemně vyndat rostlinu a poté ji snadno přesadit do jiného květináče.

Látka (gramáž: 350 g/m²) využívá systém Aqua Breathe, který umožňuje téměř perfektní propustnost vody a aeraci, díky čemuž budou kořeny vašich rostlin šťastné a zdravé.

Tento květináč je k dispozici ve velikosti 5, 8 a 11 litrů, díky čemuž se hodí pro rostliny různých velikostí. Ať už tento květináč využijete jako dočasný a nebo trvalý domov pro vaše rostliny, tak vězte, že vaše rostlinky budou moci v těchto květináčích bez problémů dýchat.

Tyto květináče jsou k dispozici v šedé barvě se zelenou výšivkou a jsou tedy velice nenápadné. Díky jejich designu jsou vhodné pro indoorové i outdoorové použití a jsou také biologicky rozložitelné, díky čemuž neznečistí životní prostředí. Navíc je můžete i vyprat pro snadnou údržbu.

Ulehčete si práci s přesazováním a vyzkoušejte náš Květináč Na Přesazování z Geotextilie od RQS!

Vnitřní strana je citlivá na sluneční záření. Pokud budete květináče používat venku, musíte je po vrch naplnit pěstebním médiem.


  Od L. W. Dne 26/Jun/2023 :

  Titul : Useful but a bit cheap
  Komentáře : I have a lot of fabric pots, I haven't found one exactly like this yet so I can't downplay its usefulness for transplanting and checking on the soil without disturbing your plant(s) to much. But the material used even with the internal lining is fairly cheap like other cheap fabric pots I have (they don't have the same feature but have similar material for a lot less $/L)

  Od J. B. Dne 06/Dec/2022 :

  Titul : Amazing for potting up
  Komentáře : It saves you the hassle of removing a fabric pot from a mature plant. It really sucks. But the velcro is a live saver and I recommend everyone to use this to pot up plants!

  Od T. D. Dne 21/Nov/2022 :

  Titul : Nice
  Komentáře : The fact it can be opened helps to dry in case of overwatering and makes transplantation much easier. No issue so far with the plants in this pot.

  Od H. N. Dne 07/Nov/2022 :

  Titul : The perfect one
  Komentáře : Super bon produit. Idéal pour ce que je cherchais. Très bonne qualité.

  Od G. M. Dne 05/Sep/2022 :

  Titul : Ottimo vaso
  Komentáře : Le piante respirano meglio con questi tipi di vasi in tessuto.. Il terreno non rimane papposo in caso di forti piogge perché lascia trasparire l'acqua in eccesso

  Od E. Q. Dne 29/Aug/2022 :

  Titul : Vasi in tela
  Komentáře : Consegna arrivata puntuale con la massima cura. Comprerò ancora da voi.

  Od F. #. Dne 08/May/2022 :

  Titul : The perfect pot
  Komentáře : Finally I've found the perfect pot that I can use over and over. It is so well built with strong fabric, strong seams and an extremely strong velcro closing flap. It holds water too without leaking it out the sides as you water like cheap pots do. I'm delighted with this pot, I'm sure it will last me many years. Outstanding product.


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.