Nový konopný Seefinder - najděte to pravé pro sebe!

 • Květináč Na Přesazování z Geotextilie
 • Květináč Na Přesazování z Geotextilie
 • Květináč Na Přesazování z Geotextilie
 • Květináč Na Přesazování z Geotextilie

Květináč Na Přesazování z Geotextilie

Náš květináč pro přesazování má suchý zip, díky kterému je vyjmutí rostliny z květináče velice jednoduché! Naše látkové květináče jsou prodyšné, mají skvělou propustnost a aeraci, což umožňuje vývoj zdravého kořenového systému a zvýšenou odolnost proti kořenové hnilobě a plísni. Kupte si náš květináč již dnes a ulehčete vašim rostlinám život.
(1) Napsat recenzi
Velikost:
5 L
€ 5.90
8L
€ 6.20
11L
€ 6.50
Vybrat jednotky
Výprodej!
Sleva!
€ 6.20

€ 6.20 (-0%)

Nakupte a vyhrajte 7 body
  Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Otázky (0)
 • Recenze (1)

Květináč Na Přesazování z Geotextilie: Jednoduché Přesazování

Květináč Na Přesazování z Geotextilie od RQS vám umožní snadno přesazovat semenáčky z jednoho květináče do druhého. Díky suchému zipu můžete snadno květináč otevřít a jemně vyndat rostlinu a poté ji snadno přesadit do jiného květináče.

Látka (gramáž: 350 g/m²) využívá systém Aqua Breathe, který umožňuje téměř perfektní propustnost vody a aeraci, díky čemuž budou kořeny vašich rostlin šťastné a zdravé.

Tento květináč je k dispozici ve velikosti 5, 8 a 11 litrů, díky čemuž se hodí pro rostliny různých velikostí. Ať už tento květináč využijete jako dočasný a nebo trvalý domov pro vaše rostliny, tak vězte, že vaše rostlinky budou moci v těchto květináčích bez problémů dýchat.

Tyto květináče jsou k dispozici v šedé barvě se zelenou výšivkou a jsou tedy velice nenápadné. Díky jejich designu jsou vhodné pro indoorové i outdoorové použití a jsou také biologicky rozložitelné, díky čemuž neznečistí životní prostředí. Navíc je můžete i vyprat pro snadnou údržbu.

Ulehčete si práci s přesazováním a vyzkoušejte náš Květináč Na Přesazování z Geotextilie od RQS!


  Od S. O. Dne 08/May/2022 :

  Titul : The perfect pot
  Komentáře : Finally I've found the perfect pot that I can use over and over. It is so well built with strong fabric, strong seams and an extremely strong velcro closing flap. It holds water too without leaking it out the sides as you water like cheap pots do. I'm delighted with this pot, I'm sure it will last me many years. Outstanding product.


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili