• Pěstitelský Deník
  • Pěstitelský Deník
  • Pěstitelský Deník
  • Pěstitelský Deník
  • Pěstitelský Deník
  • Pěstitelský Deník
  • Pěstitelský Deník +1

Pěstitelský Deník

RQS Pěstitelský Deník je navržen tak, abyste z vašeho pěstování získali co nejvíce. Naleznete v něm různé tipy, triky a dostatek k místa k zapisování každodenních informací o vašem výpěstku. Díky tomu budete přesně vědět, jak se vaše rostlina v průběhu času mění a případně se budete moci ponaučit se svých chyb.
Výprodej!
Sleva!
€ 25.00

€ 25.00 (-0%)

Nakupte a vyhrajte 25 body
  Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

Konopný Pěstitelský Deník: Přistupujte K Pěstování Organizovaně!

Organizace je klíčem k úspěchu a to platí i pro pěstování konopí. S naším RQS Pěstitelským Deníkem si budete moci zapisovat všechny informace o vašem výpěstku. Pokud si budete zapisovat svůj postup, tak jakmile uvidíte, že vaše práce funguje, můžete využít stejné postupy a nebo je ještě zdokonalit. Pokud však uděláte nějakou chybu a zaznamenáte si ji, tak se z ní budete moci příště ponaučit.

Využijte políčka ke každodennímu zápisu poznámek a také tabulku hodnocení zdraví, podle které můžete hodnotit, jak se vašim rostlinám daří. Vypadají zdravěji či se zhoršují? Udělejte změny, zaznamenejte je a potenciálně můžete zachránit vaší rostlinu a ponaučit se pro příští výpěstek.

RQS Pěstitelský Deník obsahuje připravené stránky na rozpis hnojení, informace o odrůdách, informace o základním pěstitelském vybavení i nákupní seznam. Zkrátka jsou v našem deníku zahrnuty všechny aspekty pěstování - od semínka až po kouření.

Kromě toho, že náš RQS Pěstitelský Deník je velice užitečný, tak má také krásnou matně zelenou barvu a je vyroben výhradně z udržitelných materiálů. Ve skutečnosti je vyroben s takovou láskou k přírodě, že jeho výrobce vyhrál Ecovadis Zlatou Medaili za rok 2021.

RQS Pěstitelský Deník má velikost odpovídající papíru A5 (148 x 210 mm) a tudíž nezabírá skoro žádné místo. Nicméně investice do tohoto deníku se vám určitě vyplatí.

    Nobody has posted a review yet


    Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.