• Method Seven Brýle Do Pěstírny
 • Method Seven Brýle Do Pěstírny
 • Method Seven Brýle Do Pěstírny
 • Method Seven Brýle Do Pěstírny
 • Method Seven Brýle Do Pěstírny
 • Method Seven Brýle Do Pěstírny

Method Seven Brýle Do Pěstírny

Péče o vaše rostliny může být poměrně náročná, pokud pěstujete pod modrými či fialovými LED světly a nebo pod silnými HPS světly. I když vaše rostlinky milují tento typ světla, zastřihávání, zalévání či jiná péče o vaše rostliny může být poměrně náročná, pokud nad vámi svítí silné modré, růžové a nebo žluté světlo. A přesně z tohoto důvodu pro vás máme Brýle do Pěstírny od Method Seven.
Vyberte barvu
 • HPS - Modrý
 • LED - Zelený
Výprodej!
Sleva!
€ 79.00

€ 79.00 (-0%)

Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Otázky (0)
 • Recenze (0)

Method Seven - Brýle do pěstírny s HPS a LED osvětlením: Prohlédněte Si Vaše Rostliny V Nejlepším Světle

Method Seven Brýle Do Pěstírny jsou navrženy tak, aby pomohly pěstitelům lépe vidět. Vstup do pěstírny či stanu, který je osvětlen silnými LED a nebo HPS světly, vypadá na poprvé cool, ale v tomto prostředí je po chvíli špatně vidět. Kromě toho jsou tato světla velice tvrdá na naše oči a špatně se pod nimi vykonává jemná práce, jako je například stříhání či ohýbání vašich rostlin.

Method Seven Brýle Do Pěstírny jsou řešením pro tento problém, jelikož dokážou neutralizovat barevné spektrum těchto světel a vy tak uvidíte vše v normálním a vyváženém světle.

Oba dva modely jsou navrženy pro použití ve všech možných pěstírnách, které jsou osvětleny různými druhy světel a vaše oči tak budou vidět čistě v jakémkoliv prostředí.

Tyto brýle mají Flash Silver venkovní čočku, která splňuje standardy Carl Zeiss - což je lídr v tomto průmyslu. Čočky jsou také vyrobeny z prémiových polymerů a nabízejí 100% ochranu před UV. Jejich tvar pomáhá odstranit zkreslení, ke kterému dochází při koukání skrze zahnuté čočky.

Oba dva modely mají Operator rámy, které jsou vyrobeny z odolného a flexibilního švýcarského polymeru. Jsou lehké, všestranné a odolné.

Method Seven Brýle Do Pěstírny s HPS Osvětlením

Method Seven Brýle Do Pěstírny s HPS osvětlením obsahují foto filtry, které jsou optimalizované do pěstíren s vysokotlakými sodíkovými lampami. Tyto brýle bezpečně odfiltrují nadměrné žluté světlo a umožní vám tak vidět vaše rostliny v normálních barvách.

Method Seven Brýle Do Pěstírny s LED Osvětlením

Method Seven Brýle Do Pěstírny s LED osvětlením jsou kompatibilní s modrými a fialovými LED světly. I když tyto vlnové délky pomáhají rostlinám růst, tak si na našich očích vybírají daň a pokud strávíte nějaký čas v tomto prostředí, tak si vaše oči velice těžko zvykají na normální světlo.

Tyto brýle umožňují pěstitelům vidět vnitřek své pěstírny v pravých barvách a zabraňují podráždění vašich očí od těchto nezvyklých spekter.

  Nobody has posted a review yet


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.