1 zdarma konopných semínek

Potřebujete semínka? Utraťte v našem obchodu více než 25 EUR a my vám pošleme semínka konopí zdarma! Toto je speciální propagační akce, kterou spustila společnost Royal Queen Seeds. Takže, během trvání nabídky utraťte 25 EUR a získejte svá semínka zdarma!
 4.5/5 (113) Napsat recenzi
€ 8.00 vč. DPH Na skladě
Přidat do zapamatovaných produktů

Platební metody: Visa, Master Card, Bank transfer, BitcoinCash

Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Otázky (1)
 • Recenze (79)

1 Semínka konopí zdarma s každou objednávkou nad 25 EUR

Nemůžeme Vám říct, kterou odrůdu semínek dostanete. Semínka budou vybírána zcela náhodně, a budou přibalena k zásilce, kterou vám zašleme na základě vaší nabídky. Nicméně, měli byste vědět, že mezi semínka, která v našem obchodu prodáváme, patří Amnesia Haze, White Widow, Ice, Critical a Royal Moby.

Tato nabídka přichází přímo z naší vynikající semenné banky, která je plně zásobená a k dispozici pro vaši objednávku. Můžete si být jisti tím,ž e naše semenná banka je plná prvotřídních semínek konopí pro veškeré léčebné a rekreační potřeby.

Ti z vás, kteří mají předpis na léčebné konopí, mají štěstí. Dokážeme zajistit vzorky konopí, které splní veškeré požadavky na léčebný režim s využitím konopí. Když koupíte námi nabízená semínka, garantujeme, že vyrostou a přežijí. Žádný on-line prodejce  nemůže ohrozit naši pověst prvotřídního místa, kde si lze koupit semínka konopí.

Nabízíme širokou nabídku konopných odrůd. Podívejte se do našeho on-line obchodu a procházejte konopnými kmeny, které by se vám mohly líbit. Také máme plný výběr léčebného konopí. Můžeme vám nabídnout veškeré léčebné konopí, které potřebujete k tomu, abyste získali své zdraví!

Bez ohledu na to, jaké kmeny konopí upřednostňujete v případě rekreačního použití, snadno vám dodáme něco, co si skutečně užijete. Náš výběr různých kmenů konopí je známý po celém světě.

Semínka konopí máme neustále na skladě. Pokud hledáte prvotřídní semínka konopí, projděte si náš eshop a objednejte si zboží za více než 25 EUR a získejte semínka konopí zdarma. Tato nabídka nemůže trvat věčně, takže objednávku proveďte dokud nabídka platí!

V našem obchodu prodáváme pouze ta nejlepší semínka konopí. Nemáme čas ničit si pověst málo kvalitními produkty pro vnitřní pěstování. Proto prodáváme pouze ty nejlepší konopné kmeny. Naše banka se semínky konopí je plná těch nejkvalitnějších semínek, která můžete získat. Pokud kdekoli na síti naleznete lepší semennou banku, budeme velmi rádi, pokud nás o tom informujete!

Kromě toho, máte-li skutečně zájem o pěstování semínek konopí, potřebujete profesionální zdroj těch nejlepších semínek konopí. A Royal Queens Seeds je váš eshop, kde naleznete ta nejlepší semínka konopí! Dovolte nám, abychom vám pomohli učinit z pěstování konopí jednoduchý a radostný zážitek. Když to, co potřebujete, je konopí, obraťte se na Royal Queens Seeds!


  By S. U. on 03/Apr/2017 :
  (5)

  Title : Hammer mit den Gratis Samen
  Comment : Echt cool noch zusätzlich einen Gratissamen zu bekommen. :)

  By D. V. on 27/Jan/2016 :
  (5)

  Title : fruit spirit
  Comment : Nice one!

  By E. T. on 15/Jan/2016 :
  (4)

  Title : Bonne idée
  Comment : Ca permet d'essayer une autre sorte. J'attend de voir la production...

  By P. H. on 04/Jan/2016 :
  (5)

  Title : Free Samen Fruti Spirit
  Comment : HI Habe mein Samen natürlich gleich angepflanzt und leider ist nix passiert. Meine anderen Sorten sind sofort aufgegangen. Habe den Samen nochmal ausgebuddelt aus dem Anzucht Erblock und in einen neuen rein. Dann hatte es geklappt. Freu mich auf den Ertrag...... :) Danke

  By L. J. on 15/Dec/2015 :
  (5)

  Title : ça tombe bien !!
  Comment : reçus royal ak automatic , pas encore en germination , mais correspond tres bien , au effet rechercher . .... a voir ! merci

  By H. S. on 02/Dec/2015 :
  (5)

  Title : Free Sample
  Comment : Ich bekam zu meiner autoflower bestellung eine Royal AK Automatic freue mich schon sehr auf diese Sorte THX RQS

  By S. B. on 02/Dec/2015 :
  (5)

  Title : merci
  Comment : Super site et graines au top. Je recommande ce site sans hésiter. Merci

  By G. B. on 06/Nov/2015 :
  (5)

  Title : Free Seed.
  Comment : I received a Bluematic, which, as I purchased Autos to qualify for the free seed was a welcome addition . Good to see a FREEBIE that wasn't old stock or of an inferior nature. Whether R.Q.S. do consider our choice of seed and so give us a compatible free seed, I don't know, but whatever the reason, I am happy with my free seed.THANKS and GOD SAVE THE QUEEN.

  By L. G. on 28/Sep/2015 :
  (3)

  Title : white window
  Comment : germination un peu dure de deux jour la plus fast et 1 semaine pour la derniere jattend de voir niveau culture si facile ou pas et niveau rendement et qualiter je pense que je ne serai pas decu mais germination quand meme limite

  By K. K. on 23/Sep/2015 :
  (5)

  Title : Free seed
  Comment : I thought this will be some random seed with no label, but it turned out to be a legitimate strain, professionally packed and made me smile even more upon arrival


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up
Od Dom | 2018-09-12 12:28:34

Se acquisto semi autofiorente, i semi in omaggio sono sempre autofiorente?

Royal Queen Seeds Team

We always try to send the same seed as the client orders.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.