Outdoor Mix

Pokud se snad nedokážete rozhodnout, co by bylo vhodné pěstovat venku, dovolte, abychom Vám rozhodování usnadnili s naším Outdoor Mix. V každém balení naleznete některé z našich nejlepších outdoor strainů, které jsou dostatečně vybavené na to, 
 4.5/5 (8) Napsat recenzi
Počet semen:
5x
€ 30.00
10x
€ 55.00
Přidat do zapamatovaných produktů

Platební metody: Visa, Master Card, Bank transfer, BitcoinCash

Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Otázky (1)
 • Recenze (7)

Pokud se snad nedokážete rozhodnout, co by bylo vhodné pěstovat venku, dovolte, abychom Vám rozhodování usnadnili s naším Outdoor Mix. V každém balení naleznete některé z našich nejlepších outdoor strainů, které jsou dostatečně vybavené na to, aby se dokázaly vyrovnat s partyzánským pěstováním. Tyto rostliny jsou vhodné obzvláště pro pěstování venku díky jejich silné, stabilní struktuře, která zvládne poryvy větru i deště, jež lze u outdoor pěstování očekávat.

V našem mixu nabízíme Northern Lights Automatic, Royal Bluematic, Royal Moby a Power Flower. Tyto čtyři druhy tvoří základ našich nejoblíbenějších venkovních variet, a proto jsme také usoudili, že právě tato kombinace by byla pro Outdoor Mix nejvhodnější. Rostliny můžete pěstovat venku, kdekoliv mezi 47° severní šířky až 47° jižní šířky. Dále na sever / jih je vzhledem k chladnějšímu klimatu nutno pěstovat rostliny ve skleníku.

Oba samonakvétací strainy snadno rozpoznáte podle barvy palic, které by měly mít modrý odstín. Royal Bluematic je v mixu nejnižší rostlina, dosahuje výšky do 1 m, naopak Northern Lights Automatic naroste do výšky větší než 1 m. Oba samonakvétací strainy začínají kvést dříve než ostatní normální rostliny, takže rostliny můžete nejlépe odlišit podle tohoto znaku.

Royal Moby je jednou z našich největších rostlin a venku dorůstá do výšky až 3 m. Její dlouhé větve charakteru Sativa, v kombinaci s celkovou velikostí, by Vám měly identifikaci této rostliny v celém mixu značně usnadnit. Power Flower je rostlina průměrné velikosti, která dorůstá do výšky zhruba 1,5 m. Narozdíl od Royal Moby, která má spoustu malých palic rozmístěných po celé rostlině, vyrůstá na Power Flower obecně jedna obrovská kola uprostřed. Jelikož kvetení nastupuje později než u samonakvétacích druhů, je to právě velikost rostlin i struktura palic, které je umožňují nejsnáze odlišit.

Ať máte samonakvétací nebo normální outdoor rostliny, jsme si jisti, že s výsledkem našeho Outdoor Mixu budete více než spokojeni. Tato kombinace nejen že zajistí rozmanitost získaného materiálu ke kouření, navíc ale také poslouží jako vynikající lekce, při níž se naučíte identifikovat různé strainy, čehož by měl být schopen každý znalec konopí.


  By M. A. on 03/Feb/2014 :
  (4)

  Title : Bon Pack
  Comment : Très Bon Pack, Livraison Rapide, Au Top !

  By C. A. on 30/Jul/2013 :
  (4)

  Title : excelente pack
  Comment : es un excelente pack, pero podrian ir renovando las variedades

  By E. L. on 24/Jul/2013 :
  (4)

  Title : Outstanding
  Comment : woww! i have received to argentina de seeds, there are great!! ROYAL MOBY is the best seed i have ever taste.. congrats! Emiliano From Argentina

  By R. G. on 24/Jun/2013 :
  (5)

  Title : PERFETTO
  Comment : TUTTO OK, QUALITà OTTIMA :)

  By W. R. on 04/Jun/2013 :
  (5)

  Title : Outdoor mix
  Comment : 2 van de 3 zaadjes zijn al mooi gegroeid,alleen jammer van de laatste die er uit zag als een mutant. (er groeide alleen maar wortels uit) Voor de rest is alles top gegaan van bestelling tot snelle levering. greetz.

  By A. P. on 30/May/2013 :
  (5)

  Title : Outdoor mix
  Comment : Livraison rapide sans aucun problème pour la suisse !juste une erreur cet écrit trois graine mais dans descriptif ils en site 4! Peac!!

  By J. V. on 02/Apr/2013 :
  (5)

  Title : outdor mix
  Comment : mui buen servivio


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up
Od Chris | 2018-10-02 12:52:16

Hello. Please tell why You sell without information what is in package??? I see in text of this produck Outdoor Mix only 4 stains? But what is 5??? Best wishes Chris

Royal Queen Seeds Team

This product is no longer for sale. We have the Autoflowering or the Feminized Mix instead of that one.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Disclaimer

Všechna konopná semínka od Royal Queen Seeds jsou určena pouze pro osobní užití a pouze dospělým osobám (starším 18-ti let). Komerčním pěstitelům semínka nedodáváme. Vyhrazujeme si právo odmítnout prodej našich produktů, pokud zjistíme, že tato podmínka byla porušena.