• Hyperion F1
 • Hyperion F1
 • Hyperion F1
 • Hyperion F1
 • Hyperion F1
 • Hyperion F1

Hyperion F1

Amnesia x Lemon x Sin Tra Bajo Auto

Odrůda Hyperion je jeden z největších F1 hybridů z naší nabídky a má robustní genetiku, kterou získal z inbredních linií odrůd Amnesia, Lemon a Sin Tra Bajo. Tato odrůda má příjemnou vůni připomínající borovici, zemi a koření a má silné účinky, které uvolní tělo a aktivují mysl. A vzhledem k tomu, že se jedná o F1 hybrid, tak se může pochlubit bezkonkurenční uniformitou a vitalitou.
(32) Napsat recenzi
Počet semen:
1x
€ 11.20
3x
€ 28.00
5x
€ 42.00
10x
€ 77.00
25x
€ 154.00
Výprodej!
Sleva!
€ 28.00

€ 40.00 (-30%)

Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (0)
 • Recenze (21)
 • Fotografie od zákazníků (3)

Hyperion F1: Vysoký a Produktivní Hybrid

Odrůda Hyperion je pravým F1 hybridem, který má silnou genetiku z inbredních linií odrůd Amnesia, Lemon a španělské samonakvétací odrůdy Sin Tra Bajo. Tato vysoce produktivní a silná samonakvétací odrůda má vysoký obsah kanabinoidů a terpenů a také se jedná o nejvyšší odrůdu z celé naší F1 nabídky.

Hyperion F1

Aroma, Chuť a Účinky odrůdy Hyperion F1: Silný Hybrid s Příjemnou Chutí a Aroma

Vzhledem k její genetické linii odrůdě Hyperion F1 dominuje čerstvá vůně borovice a bylinek, kterou doprovází hluboké zemité a peprné tóny. Kromě toho tato odrůda, stejně jako všechny naše F1 hybridy, produkuje vysoký obsah kanabinoidů a terpenů. Její dlouhé palice jsou plné pryskyřice, která obsahuje obrovské množství kanabinoidů (převážně THC) a terpenů, včetně myrcenu, ocmienu, farnsenu, terpinelenu, haryofylenu a humulenu. Výsledkem je velice silné aroma a také dobře vyvážené účinky, které kombinují fyzickou relaxaci (díky vysokému obsahu myrcenu a farnesenu) s euforií a motivujícími účinky dalších terpenů. Nechte se ozářit bohem slunce, po kterém je odrůda Hyperion F1 pojmenována.

Hyperion F1

Pěstování Odrůdy Hyperion F1: Obrovský Hybrid s Vysokými Výnosy

Odrůda Hyperion je jedna z našich nejvyšších F1 odrůd. Semínka této odrůdy dají vzejít uniformním a stabilním samonakvétacím odrůdám, které rostou do obrovské výšky a jsou ideální do otevřených zahrad. Rostliny této odrůdy rostou velice rychle a vyroste na nich spoustu větví, na kterých poté vyroste obrovské množství palic. Tato odrůda kvete asi 55 dní a ke sklizni bude připravena za 85 dní od vyklíčení. Odrůda Hyperion F1 vás odmění velkými palicemi s obrovským množstvím pryskyřice, které provoní vaši zahradu.

Hyperion F1
Hyperion F1 data sheet
Odrůda: F1 Hybrid auto
Genetická Výbava: Amnesia x Lemon x Sin Tra Bajo Automatic
THC: Velmi Vysoký Obsah
Výnos: XXL
Výška: 60 - 90 cm
Kvetení: 50 - 55 days
Sklizeň: 80 - 85 dní od vyklíčení
Hlavní terpeny: Farnesen, Myrcen, Ocimen, Terpinolen
Účinek: Motivující, Navozující smích, Tělesná uvolněnost, Uspávající
Chuť: Borovicová, Bylinná, Peprná, Zemitá
Klima: Krátké Léto

  Od J. H. Dne 20/Jun/2024 :

  Titul : Nice buds, high yield
  Komentáře : Of the F1 varieties I tried, this one yielded the most, about 7 ounces. I don't understand why they say flowering time is so short, all four varieties I got took over 4 months before even one trichome turned amber. The buds came out nice looking, dense, and of course the high yield. If you're a commercial grower this one is a good choice.

  Od A. M. Dne 11/Jun/2024 :

  Titul : Hyperion f1
  Komentáře : Good smell, pretty sticky nice high I doesn't yield much bud ....

  Od J. F. Dne 04/Jun/2024 :

  Titul : Fantástico
  Komentáře : O crescimento e a floração a correr lindamente ,é a minha primeira vez que plantei e acho que está a correr muito bem,só espero que passe rapidamente o tempo até a colheita estou ansioso para a experimentar 😘

  Od L. Z. Dne 30/May/2024 :

  Titul : Mega Pflanze
  Komentáře : Die Pflanze wurde in den angegebenen 85 Tagen fertig, hat tolle süßlich und fruchtige/lavendlige Terps, der Ertrag sowie die Blüten an sich sind beeindruckend groß und entfalten ein mittleres - starkes „sativaartiges“ High, dass einen nicht sofort ans Bett fesselt

  Od V. . Dne 24/May/2024 :

  Titul : Little Vik
  Komentáře : Ich bin reiner Anfänger. Mir ist die Pflanze Anfang der Blüte zu schnell gewachsen und der Haupttrieb verbrannt. Sie hat es mir GSD verziehen und dafür die anderen Triebe vorangetrieben 👍 Stehe nun kurz vor der ersten Ernte und bin bisher top zufrieden.

  Od S. L. Dne 20/May/2024 :

  Titul : Eigentlich Nett
  Komentáře : Habe die in 3er Pack geholt. Kokospads zum anziehen ,in den endtopf mit BioBizz lite zusätzlich perlite rein ca 10% und Mykorrhiza untergemischt.. Jetzt nach 10 Tagen sind 2 STK schön am wachsen nur die 3. Kommt einfach nicht. schade. bei dem Preis. Aber bin mal auf das Endprodukt gespannt.. dann gibt es ein Review.

  Od C. G. Dne 09/May/2024 :

  Titul : fantastic
  Komentáře : This was the most easiest strain to grow no problems at all. Also very healthy, at the moment its the fourth week of flowering and the sugar leaves are already frosted with the trichomes. Cant wait to try this beauty.

  Od C. B. Dne 25/Apr/2024 :

  Titul : Schmeckt
  Komentáře : von insgesamt 23 angebauten Sorten ist die Wirkung dieser Pflanze die besonderste - ich blick gar nicht mehr was abgeht und muss für 2 Std durchgehend lachen. War eine meiner ersten Sorten und habe ohne viel Erfahrung ca. 45g rausgeholt (Terassenanbau nach Süden ausgerichtet). Kanns nur jedem empfehlen die Sorte auszuprobieren - guten Flug

  Od L. W. Dne 03/Apr/2024 :

  Titul : Jack
  Komentáře : Mooi product. Heerlijk geur

  Od B. F. Dne 03/Apr/2024 :

  Titul : Big buds!
  Komentáře : I like this stuff a lot, it delivers a great head high to get things done yet be relaxed while doing so. Mine grew tall but skinny with fat buds.

  Od M. T. Dne 18/Mar/2024 :

  Titul : So far very impressive
  Komentáře : Ive tried hundreds of different seeds and ive never seen the seedling stage go this well, they are all identical with no stretching and thick strong trunk and stems. I hope they continue to impress as they grow but so far you can definitely tell the difference between F1 and regular seeds.

  Od J. P. Dne 14/Mar/2024 :

  Titul : Beautiful
  Komentáře : Great growing very healthy beautiful flowers

  Od J. M. Dne 14/Mar/2024 :

  Titul : F1 hyperion
  Komentáře : As a new grower, this strain has been the best with the best yield. I will try this one again.

  Od L. J. Dne 12/Mar/2024 :

  Titul : tintin
  Komentáře : graines commandées et livrées sous jours, je les ai mises a germer et en a peine jours j ai deja de petites boutures, ca promet, mais ayant gouté cette hybride chez un ami, je suis plus que confiant, merci

  Od D. T. Dne 16/Feb/2024 :

  Titul : Humt
  Komentáře : Hyperion wächst robust und zügig, die Sorte verträgt das Herunterbinden der Zweige gut, allerdings sind die Äste im Vergleich zu anderen Sorten weniger elastisch, also etwas Vorsicht walten lassen. Der Ertrag fällt üppig aus. Das Terpenprofil ist im Geschmack recht flach, deshalb einen Stern Abzug.


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

F1 Hybrid Konopná Semínka

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.

Kategorie
eKomi silver seal
4.7 z 5
z 37835 recenzí

F1 Hybrid Konopná Semínka

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.