Pro dotazy ohledně objednávek a další informace o zboží.

Royal Queen Seeds je jednou z nejrychleji rostoucích společností obchodujících se semínky konopí v Evropě. V naší nabídce máme výjimečnou, velmi dobře zachovalou a širokou řadu feminizovaných, léčebných a samokvetoucích semínek. Jsme si jisti, že ať jsou vaše potřeby jakékoli, zcela jistě v naší nabídce naleznete něco, co vás uspokojí.

Naše oceňovaná semínka konopí zahrnují ty nejlepší odrůdy světové úrovně za velmi dostupné ceny. Věnovali jsme roky šlechtění těchto semínek a vyvinuli jsme maximální úsilí, abychom našim zákazníkům přinesli produkt nesrovnatelných kvalit. Naše produkty jsou pěstovány jako bio produkty a jsou ručně vybírány. Pravidelně testujeme jejich kvalitu. Balíme je na ochranu před okolním prostředím, abychom zajistili, že v okamžiku, kdy produkt dostanete, je v tom nejlepším možném stavu.

Samozřejmě, že bychom na sebe nemohli být hrdí, kdybychom neposkytovali výjimečnou úroveň zákaznického servisu. To znamená, že našim zákazníkům nasloucháme. Máte-li otázky, máme pro vás připravený tento jednoduchý formulář.

Než ho začnete používat, použijte odkaz níže a přejděte do naší části Často kladených otázek:

 

 

Existuje celkem dobrá šance, že jsme otázku, kterou máte, již někdy zodpověděli a nachází se v této části. Také se podívejte na naši mapu stránek. Když budete vědět, kde hledat, můžete odpověď na svoji otázku najít celkem jednoduše.

Pokud nenaleznete daný dotaz, použijte kontaktní formulář, prosím. Některý z našich zaměstnanců vás zkontaktuje.


Děkujeme za vaši trpělivost a těšíme se na vaši objednávku.