Recenze Odrůdy Royal Haze Automatic

Royal Haze Automatic

Pěstování odrůdy Royal Haze Automatic týden za týdnem.


Royal Haze Automatic kombinuje ty nejlepší vlastnosti odrůdy Amnesia Haze a Skunk s účinností a všestranností konopí rumištního. Poskytuje silné účinky na hlavu spolu s paletou ovocných a zemitých terpenů. Tento hybrid vám dodává skvělé sklizně bez toho, abyste museli obětovat hodně místa, díky čemu je ideální pro diskrétní pěstování a také pro pěstitele, kteří mají k dispozici omezený prostor. Pokračujte ve čtení naší kompletní recenze Royal Haze Automatic ještě předtím, než se ponoříme do její genetiky a účinků.

Royal Haze Auto
Amnesia Haze x Skunk x Ruderalis
300 - 350 gr/m2
65 - 85 cm
8 - 9 týdnů
THC: 15%
Sativa 50% Indica 20% Ruderalis 30%
130 - 180 gr/plant
120 - 150 cm
12 - 13 after sprouting
Čisté, Povznášející

Koupit Royal Haze Auto

Vybavení

 • Box: Secret Jardin DS120W 120 × 60 × 178
 • Osvětlení: MIGRO 200+
 • Ventilátor: Blauberg Turbo — E 100
 • Ventilace: 2x Monkey Fan 20W Oscillating
 • Půda — Lehký mix
 • AirPot: 12,5 litru
 • Hygroměr

Pěstování Odrůdy Royal Haze Automatic: Fáze Semenáčku (Týden 1)

Pěstební médium: Začneme tím, že vezmeme naše 12,5 litrové AirPoty a připravíme si v nich výživné pěstitelské médium, ve kterém stráví naše rostlina svůj život. Přidáme 12 litrů lehkého mixu a 6 gramů mykorrhizních hub a poté pořádně celou směs ručně promícháme. Mykorrhizní houby přidáváme pro zlepšení růstu našeho kořenového systému.

Klíčení: Zalijeme celý květináč 1,5 l vody a uděláme 10–15 mm hlubokou díru přímo do středu květináče. Poté do jamky umístíme semínko a jemně jej přikryjeme půdou. Klíček se objeví po čtyřech dnech.

Osvětlení: Během čekání na vyklíčení se soustředíme na naše světla. Vybrali jsme osvětlení MIGRO 200+. Toto osvětlení vám poskytne dostatečnou sílu pro optimální růst, vydává minimum tepla a jeho provoz není drahý. Osvětlení jsme připevnili na vrch našeho pěstebního boxu a zavěsili jsme jej do výšky asi 40 cm od okraje AirPotů. Při tomto pěstování jsme se rozhodli pro 24-hodinový světlený cyklus, který podpoří rapidní růst.

Výživa: Jakmile se objevily klíčky, tak jsme si připravili naši výživu. Na jeden litr vody jsme použili:

 • 2 ml organického stimulantu růstu kořenů
 • 2 ml extraktu z aloe vera
 • 2 ml produktu s obsahem aminokyselin

Jakmile jsme byli hotoví s přípravou naší výživy, tak jsme po dvou dnech od vyklíčení zalili naši rostlinu 1,5 l vody a po dalších dvou dnech 0,7 L vody.

Prostředí: Během prvních pěti dnů relativní vlhkost klesala k asi 40%. Chtěli jsme zabránit suchému vzduchu a tudíž jsme do boxu umístili velký kýbl s vodou, abychom udrželi konzistentní relativní vlhkost na 50%.

Stav rostliny: Ke konci fáze semenáčku vyrostla naše rostlina do výšky 9 cm a měla tlustý a pevný stonek a pár sad pravých listů, které se začaly ukazovat.

Týden 1

Pěstování Odrůdy Royal Haze Automatic: Vegetativní Fáze

Vegetativní fáze trvá další dva týdny. Během této doby se naše rostlina vyvinula z malého semenáčku v keřík, který začal produkovat první nepravé květy.

Týden 2

Osvětlení: Světla jsme umístili 40 cm od vrcholu našich mladých rostlin. Tato vzdálenost se zdála být optimální k navození fotosyntézy a maximalizování vystavení světlu.

Výživa: Naši rostlinu jsme stále krmili stejným hnojivem jako minulý týden, ale přidali jsme extra 2 ml řepného sirupu, abychom také nakrmili prospěšné mikroorganismy v pěstebním médiu. Na začátku týdne jsme zalili 1,5 l a uprostřed týdne jsme dolili dalšími 0,7 litry.

Zalévání: Naše rostlina začala opravdu pořádně růst, a proto jsme se rozhodli ji zalévat podle její metabolických nároků. Pěstební médium jsme zalili 1,5 litry vody během týdne, jakmile půda byla suchá.

Prostředí: Suché prostředí mělo za následek pokles vlhkosti. Uvařili jsme tedy vodu v hrnci a poté umístili do boxu k udržení 45% vlhkosti.

Stav rostliny: Naše rostlina brzy vyrostla do výšky 19 cm a měla několik plně zformovaných velkých listů. Na dvou ze spodních listů jsme si všimli několika hnědých teček. Naštěstí nám došlo, že tyto tečky jsou způsobeny světlem, které bylo zesíleno kapkami vody a nikoliv nedostatkem živin.

Týden 2
Týden 2

Týden 3

Osvětlení: Abychom se přizpůsobili rychlosti růstu naší rostliny, připevnili jsme LED osvětlení do výšky 35 cm nad korunou.

Výživa: Naše rostlina si již vyvinula větší kořenový systém a tudíž jsme odstranili z našeho hnojiva stimulant růstu kořenů. Náš vzorek jsme hnojili jednou týdně na začátku týdne 1,5 litrem zálivky.

Zalévání: Ke konci týdne jsme rostlinu zalili 2 litry vody poté, co vrchní vrstva půdy začala být kompletně suchá.

Prostředí: Chladnější počasí vedlo ke stabilnějšímu vnitřnímu prostředí uvnitř boxu. Podařilo se nám udržet 45% relativní vlhkost bez žádné další námahy.

Stav rostliny: Koruna začala být plná a hustá a začali jsme tedy lehce stříhat. V tuto chvíli se naše květinka vytáhla do výšky 50 cm a začala pořádně vonět. U nodů se objevily bílé pestíky, které jsou prvním znakem kvetení.

Týden 3
Týden 3

Pěstování Odrůdy Royal Haze Automatic: Fáze Kvetení

Kvetení zabere něco přes sedm týdnů. V průběhu této doby se naše keřovitá rostlinka pořádně vytáhla a vyvinula si obrovskou korunu dospělých květů. Vzhledem k velikosti květináče nás tento výsledek opravdu překvapil.

Týdny 4 a 5

Osvětlení: Pro první týden kvetení jsme snížili světelný cyklus na 20 hodin světla a 4 hodiny tmy. Konopné rostliny obvykle kvetou v podmínkách s menším množstvím světla a tudíž jsme chtěli naší rostlině dopřát podobné podmínky. Vzdálenost LED světel zůstala stále na 35 cm od koruny.

Výživa: Pozměnili jsme složení naší výživy tak, aby naše rostlina měla vše, co během kvetení bude potřebovat. Tudíž jsme zvýšili množství draslíku a fosforu k podpoření produkce pořádných květů. Na jeden litr vody jsme použili následující výživu:

 • 2 ml extraktu z aloe vera
 • 2 ml produktu s aminokyselinami
 • 2 ml extraktu z cukrové řepy
 • 1 ml extraktu z mořských řas
 • 2 ml organického hnojiva pro kvetení
 • 1 ml produktu obsahujícího kyselinu huminovou a kyselinu fulvovou

K hnojení jsme použili 1,5 litru tohoto roztoku a používali jsme jej třikrát týdně ve dnech bez hnojení.

Zalévání: Naše kvetoucí rostlina začala být pořádně žíznivá. Zalévali jsme ji 1,5 litry vody večer ve dnech bez hnojení.

Prostředí: Teplé počasí se vrátilo a opět jsme měli problémy s udržením stálé vlhkosti. Konopné rostliny mají rády vlhkost během prvních několika týdnů kvetení. Nicméně jsme si všimli toho, že vlhkost klesla na 33% během prvních dvou týdnů. Podařilo se nám ji vrátit zpět na 42% a naše rostlina vypadala šťastně a zdravě.

Stav rostliny: Naše kráska stále produkovala veliké množství listů a potřebovala tak zastřihnout. Vzali jsme tedy nůžky a udělali jí nový sestřih. Celkově jsme se zbavili asi 25% velkých, nepotřebných listů, které byly většinou ve spodní části rostliny. Tento sestřih zlepšil průchod vzduchu a také světla. V tuto chvíli se začalo objevovat veliké množství pestíků po celé rostlině.

Týdny 4 & 5
Týdny 4 & 5

Týden 6

Výživa: Během šestého týdne jsme se rozhodli zvýšit množství živin. Použili jsme stejné složení výživy jako v předchozích dvou týdnech, ale lehce jsme upravili množství:

 • 4 ml extraktu z aloe vera
 • 4 ml produktu s aminokyselinami
 • 3 ml extraktu z cukrové řepy
 • 3 ml extraktu z mořských řas
 • 3 ml organického hnojiva pro kvetení
 • 1 ml produktu obsahujícího kyselinu huminovou a kyselinu fulvovou

Stav rostliny: Koncem týdne jsme si všimli několika špatných znamení. Na některých listech se začaly objevovat žluté fleky, které se postupně změnily v hnědé fleky. Ukázalo se, že jsme to trochu přehnali s hnojením a v následujících týdnech jsme se věnovali nápravě této chyby.

Týden 6
Týden 6

Týden 7

Výživa: Abychom opravili problém, se kterým jsme se minulý týden setkali, tak jsme přestali používat naše hnojivo a použili jsme síran hořečnatý k vyvážení pěstebního média. Na každý 1 litr vody jsme přidali 3 ml síranu hořečnatého a každý druhý den jsme zalili rostlinu 1,7 litry tohoto roztoku. Díky tomu byla rostlina nakrmená a hydratovaná.

Prostředí: V průběhu sedmého týdne jsme se snažili snížit vlhkost, abychom minimalizovali šanci na vznik plísně v okolí květů. Podařilo se nám vlhkost snížit na 35% a v následujících týdnech jsme se snažili tuto vlhkost udržet.

Stav rostliny: Naše rostlina na tom byla na konci tohoto týdne o něco lépe. Nyní byla 87 cm vysoká a naštěstí přestala růst a nepřerostla nám náš box.

Týden 7

Týden 8

Výživa: V průběhu osmého týdne jsme začali používat lehké hnojivo, abychom znovu dodali naší rostlině klíčové prvky bez zbytečného stresu. Naše směs se skládala ze solí, které vytáhnou veškeré zbytky hnojiv a mořských řas, které obsahují široké spektrum živin. Následující množství jsou na jeden litr roztoku:

 • 2 ml roztoku čistící soli
 • 4 ml extraktu z mořských čas

Každý z těchto produktů jsme aplikovali zvlášť. Čistící roztok jsme použili druhý den osmého týdne a roztok s mořskými řasami jsme použili o dva dny později.

Týden 8

Týdny 9 a 10

Flushing: Během posledních dvou týdnů jsme přestali používat jakékoliv hnojiva. Jen tak lze dosáhnout té nejlepší chuti a jemnosti. Jednoduše jsme tedy zalévali naši rostlinu 3 litry vody dvakrát týdně.

Stav rostliny: Náš vzorek začal produkovat opravdu silné aroma připomínající citrusy se zemitým podtónem. V jeho koruně bylo mnoho dlouhých palic, které byly potažené hrubou vrstvou pryskyřice.

Týdny 9 & 10

Sklizeň (konec týdne 10)

Po dvou týdnech flushování jsme se pustili do sklizně. Uřízli jsme tedy rostlinu u země a nechali ji schnout po dobu 7 dnů. Poté jsme zastřihli suché palice a nechali jsme je vyzrát ve sklenicích. Výsledkem byly husté palice plné trichomů s příjemnou chutí a vůní a přesně tohoto výsledku jsme chtěli dosáhnout.

Sklizeň (konec týdne 10)

Genetické Vlastnosti Odrůdy Royal Haze Automatic

Odrůda Royal Haze Automatic má kořeny v legendárních odrůdách Amnesia Haze a Skunk. Tyto dvě silné odrůdy mají citrusové terpeny, elektrizující účinky a střední úrovně CBD. Kromě toho obsahují genetiku z konopí rumištního, což zaručí rychlý vývoj a odolnost. Odrůda Royal Haze Automatic je výsledkem šlechtitelského projektu, díky čemuž má genetický profil skládající se z 50% sativy, 20% indiky a 30% ruderalis.

Pěstitelské Vlastnosti Odrůdy Royal Haze Automatic

Odrůda Royal Haze Automatic vyroste prakticky kdekoliv bez veliké námahy. Skvěle se jí daří ve skleníkách a foliovnících, ale zvládne vyrůst i venku v chladnějších regionech. Indoorové rostliny se vytáhnou do výšky 65–85 cm a zvládnou vyprodukovat mezi 300–350 g/m². Venkovní rostliny se vytáhnou do výšky mezi 120–150 cm a vyprodukují až 180 g/rostlinu. Odrůdu Royal Haze Automatic projde celým cyklem růstu za pouhých 10 týdnů od vyklíčení.

Účinky a Chuť Odrůdy Royal Haze Automatic

Odrůda Royal Haze Automatic má energizující a motivující účinky. Její sativový genetický profil a směs terpenů vám rozpálí váš centrální nervový systém a to má za následek kreativní myšlenky a skvělou soustředěnost. Tuto odrůdu si užijete nejlépe po ránu s čerstvým šálkem kávy. Obsah THC je 15% a to má za následek euforické účinky. Během kouření si jistě všimnete citrusových, sladkých a bylinných tónů, které si skvěle rozumí s jejími účinky.

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.