RQS YouTube & Vimeo 

Royal Queen Seeds je jedna z nejvíce úspěšných, Evropských firem, které se zabývají konopnými semínky. Prohledáváme celou zeměkouli abychom našli ty nejlepší odrůdy. Poskytujeme konopná semínka té nejlepší kvality. A také vám nasloucháme a snažíme se vyhovět všem vašim potřebám. To znamená, že bychom měli dát k dispozici co nejvíce informací o našich produktech a jak je vypěstovat.

Kromě našich blogů a stránkách s informacemi o produktech máme i nový YouTube a Vimeo kanál. Zde skladujeme naše videa ohledně pěstování, testování odrůd a také všeobecné informace o vaší oblíbené rostlině. Podívejte se na nás již dnes! Nebudete litovat.

CO JE NA RQS YOUTUBE?

Výběr na našem YouTube  kanálu je obsáhlý. Nicméně, můžeme jej roztřídit do následujících kategorií.

• Smoke reports: Populární, krátká videa, které zrecenzují ty nejžhavější odrůdy. Přemýšlíte o nové odrůdě? Koukněte se na tahle videa abyste věděli jak bude vybraná odrůda chutnat a vonět předtím, než si jí koupíte.

Smoke Reports

• Top strain tips: Tato videa pokryjí široký výběr témat. Od nejlepších samonakvétacích odrůd po specifické odrůdy vhodné pro různé podnebí. Zároveň se zde podíváme na ideální semínka pro začátečníky. Každý konopný fanda zde najde něco!

Top Strain Tips

• Educational documentaries: Nikdy nebudete vědět vše co je možné vědět o konopí! Koukněte se tedy na naše krátké dokumenty o konopí. Pořád je co se učit, ne?

Educational Videos

• Growing how-tos: Potřebujete vědět kdy máte sklízet? Chcete vědět kdy a jak máte vaše rostliny zastřihnout? RQS YouTube má všechny informace jak pro nováčky, tak pro zkušené growery.

How to...

RQS NA VIMEO

Naše videa na Vimeo  vám přináší ty nejlepší tipy pro pěstování. Koukněte se na recenzi skvělého hnojiva, či výživy pro vaše rostliny. A nebo byste chtěli pár tipů jak poznat, že vaší rostlině něco chybí?

Naleznete zde také skvělé recenze odrůd. Koukněte se na ty nejlepší jako je třeba White Widow, Royal Moby či Haze Berry.

Nezapomeňte také prozkoumat nejnovější updaty od Spannabis!

RQS Vimeo

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.