Jak Zaplatit za Vaši Objednávku od Royal Queen Seeds s BitCanna

BitCanna je odpovědí na finanční překážky, které zamořují konopný průmysl. Tato bezpečná platba vynechává banky, platební karty a další platební služby z rovnice, jelikož se jedná o společnosti, které odmítají zpracovat legální transakce v konopném průmyslu. Srdcem platformy BitCanna je BitCanna Coin (BCNA), který lze použít jako spolehlivou platební metodu. Níže se dozvíte, jak můžete využít BitCanna pro zaplacení vašich objednávek v internetovém obchodě Royal Queen Seeds.

Vyměnili jste si již mince?! BitCanna se 30. září přesunula na novou a vylepšenou blockchain síť. S touto změnou přišly i nové mince! Pokud jste si zakoupily mince před 30. zářím, tak se držte návodu na jejich výměnu.

Bitcanna, powered by the Industry

Jak Zaplatit s Pomocí BitCanna u Royal Queen Seeds

  • Keplr rozšíření prohlížeče → K odesílání, obdržení a uskladování BCNA potřebujete digitální peněženku. Keplr slouží jako digitální peněženka pro všechny Cosmos-SDK blockchainy. Toto rozšíření funguje nejlépe na prohlížeči Chrome, i když jej můžete omezeně použít i na prohlížeči Brave. 
  • BitCanna Coin (BCNA) → Měna, která se používá k zaplacení za transakce.

Důležité Informace o Placení s BCNA u RQS

  • BCNA mincí si můžete koupit kolik chcete. Jakékoliv mince, které vám zůstanou po nákupu, mohou být skladovány ve vaší BitCanna peněžence a vy je tak můžete využít v budoucnu. Nicméně mějte na paměti, že hodnota BCNA závisí na fluktuaci. To znamená, že v budoucnu mohou mít vaše mince nižší nebo vyšší hodnotu.
  • Je možné, že již vlastníte peněženku a několik různých kryptoměn. Pokud tomu však tak není, tak si budete muset pořídit a potvrdit účet na obchodní platformě, jako je například Coinmerce.

Jak zaplatit s BitCanna (PDF Návod)

Zálohování Vaší Peněženky

Nikdo jiný nemá přístup k vaší BitCanna peněžence. Aby vaše BitCanna peněženka byla v bezpečí, je důležité si zapamatovat vaše heslo a mít peněženku zálohovanou na bezpečném místě (USB disk apod.). Toto je jediný způsob, jak obnovit vaši peněženku a nebo jak ji přesunout do nového zařízení.

Představujeme Vám BitCanna

Co je to BitCanna?
BitCanna je decentralizovaná platební platforma, kterou vytvořil konopný průmysl pro konopný průmysl. Jedná se o bezpečnou a zabezpečenou alternativu k bankám a platebním kartám, které mají problém se zpracováním transakce, která má co do činění s konopným průmyslem. BitCanna Coin (BCNA) je (digitální) měna, kterou lze využít k nákupu konopných produktů.
Kdo vytvořil BitCanna?
Za vznikem platformy BitCanna stojí ty nejchytřejší mozky v konopném průmyslu. Jejich cílem je poskytnout bezpečnou a spolehlivou platební síť pro zákazníky a obchodníky, která si také zároveň získá respekt regulátorů a konvenčních platebních metod.
Výhody používání BitCanna:
Používání BitCanna je jednoduché a má také několik výhod, mezi které patří:

  • Zabezpečené prostředky
  • Zanedbatelné transakční poplatky
  • Vaše soukromí je v bezpečí
  • Kompletní kontrola nad vaší peněženkou a BCNA
  • Promo akce, slevy atd.
  • Komunita stejně smýšlejících spotřebitelů a firem

BitCanna je navržena tak, aby přinesla tyto výhody jak obchodům, tak i zákazníkům, kteří budou moci snáze zakoupit své oblíbené produkty od svých oblíbených společností.
Které obchody přijímají BCNA?
Momentálně můžete zaplatit pomocí BCNA v internetových obchodech Royal Queen Seeds a Zamnesia. Brzy budete moci zaplatit i v dalších obchodech. Seznam všech obchodníků, u kterých můžete zaplatit pomocí BCNA, naleznete na domovské stránce BitCanna. Momentálně je možné zaplatit s BCNA pouze u internetových obchodů, ale to se snad co nejdříve změní a budete moci zaplatit i v kamenných obchodech.
Odkud pochází BCNA, které je momentálně v oběhu?
BCNA, které je momentálně v oběhu, bylo prodáno investorům v rámci ICO (Initial Coin Offering). Finance, které se tímto prodejem získaly, byly použity k vývoji platformy a produktů.
Co potřebuji k platbě s BitCanna?
Vše, co potřebujete je vaše peněženka, BCNA mince a objednávka, za kterou chcete zaplatit!

BitCanna Peněženka

Co je to peněženka?
Peněženky na kryptoměny mají podobnou funkci jako online bankovní účty. Tyto peněženky vám umožňují bezpečně ukládat, obdržet a odesílat BitCanna mince (BCNA). Nicméně ne všechny krypto peněženky jsou kompatibilní s každou měnou. K uložení BCNA si budete muset nainstalovat BitCanna peněženku pro Chrome a Brave pro stolní počítače a nebo používat Cosmostation peněženku na vašem mobilním zařízení.
Kde můžu nalézt zůstatek mých BCNA?
Pokud se chcete podívat na zůstatek BCNA ve vaší peněžence, tak si otevřete Keplr rozšíření prohlížeče nebo vaši BitCanna peněženku.
Co je to seed fráze?
Seed fráze je sada slov, které jsou spjaty s vaší peněženkou a které slouží jako klíč. Pokud máte seed frázi, tak máte přístup ke kryptoměnám ve vaší peněžence z jakéhokoliv zařízení - v podstatě se jedná o zálohu v případě, že se něco pokazí a pokud se váš telefon či počítač rozbije či jej někdo ukradne, tak vaše peníze budou v bezpečí. Je důležité si zapamatovat či poznamenat vaši seed frázi k provedení obnovy v případě potřeby. Doporučujeme si seed frázi napsat na kousek papíru a ten uložit někam do bezpečí a nebo si tuto frázi uložte do nějakého chráněného zařízení.
Co je to BitCanna webová peněženka?
BitCanna webová peněženka je něco jako bankovní účet pro vaše BCNA. Umožňuje vám ukládat, získávat a zasílat mince. K přístupu do vaší peněženky budete potřebovat Keplr rozšíření prohlížeče.
Co je to Keplr rozšíření prohlížeče?
Jedná se o rozšíření, které uživatelům umožňuje skladovat BCNA mince. K používání vaší BitCanna peněženky budete potřebovat toto rozšíření.

Nakupování Bitcanna (BCNA) Coinů (Mincí)

Jak si mohu koupit BitCanna Coin (BCNA)?
K nakoupení BCNA se podívejte na návod "Jak Získat BCNA".
Jaký je poplatek?
Poplatek za BitCanna transakci je zanedbatelný a obvykle se pohybuje kolem 0.00001$/0.00001€ za transakci, v závislosti na vytíženosti systému. Nicméně koupě BitCanna s kreditní kartou má fixní poplatek kolem 3€ až 4€ za transakci. Tento poplatek se platí Indacoinu a je nezbytný pro jednoduché využívání BCNA bez potřeby návštěvy směnárny.
Jak vím, kolik BCNA mincí si koupit?
To je jednoduché! Pokud se rozhodnete u RQS zaplatit pomocí BCNA, okamžitě uvidíte, kolik mincí potřebujete k provedení platby.
Koupil jsem si více BCNA, než jsem potřeboval. Co mám teď s nimi dělat?
Zbytek BCNA mincí můžete nechat v klidu ležet ve vaší peněžence a využít je při vaší další objednávce. Nicméně hodnota BitCanna fluktuuje v závislosti na poptávce a nabídce. Množství mincí ve vaší peněžence se tak může změnit, aniž byste nakoupili nové mince.
Za jak dlouho obdržím BCNA po zakoupení od Indacoin?
Jakmile dokončíte identifikační proces, tak vaše mince dorazí do vaší BitCanna peněženky do jedné hodiny.
Proč hodnota BCNA fluktuuje?
S BitCanna Coin (BCNA) se stejně jako s jinými kryptoměnami obchoduje v reálném čase ve směnárnách. Poptávka a nabídka stojí za hodnotou BCNA v dané chvíli a to znamená, že hodnota BitCanna Coinu není stabilní. Pokud máte BCNA ve vaší peněžence, pak se množství BCNA pravděpodobně postupem času zvýší a nebo sníží.

Platba za objednávku u Royal Queen Seeds

Dozví se má banka, že jsem zakoupil konopné produkty?
Ne. Soukromí je pro BitCanna velice důležité. Ve výpisu na vašem účtu nebude zobrazeno, že jste si zakoupili jakékoliv konopné produkty a nebo odkud pocházejí. Jediná transakce, která by se dala spojit s konopím, je nákup BCNA u Indacoin.
Můžu mé BCNA proměnit na fiat (eura, dolary a nebo libry)?
Ano, ale musíte tak učinit ve směnárně s kryptoměnami. 
Můžu zaslat BCNA dalším uživatelům?
Ano, můžete! Vše co potřebujete je unikátní BitCanna adresa příjemce. Je to velice jednoduché!

Soukromí a Bezpečnost

Jak může BitCanna zaručit bezpečí mých BCNA mincí?
Soukromí a bezpečnost znamená pro BitCanna opravdu hodně. BitCanna je vybudovaná na zabezpečené blockchain technologii s decentralizovaným systémem, který chrání soukromí našich uživatelů. Pouze vy máte přístup k vašim financím, dokonce ani BitCanna se k nim nemůže dostat. Z tohoto důvodu je nezbytné, abyste si zálohovali vaši peněženku a hesla na externí disk či jiné médium. Záloha je užitečná v případě, že ztratíte přístup ke své peněžence a můžete ji tak obnovit.
Jak můžu přenést mou peněženku do jiného zařízení?
K převodu peněženky do jiného zařízení budete potřebovat dvě věci: Keplr a seed frázi. Nainstalujte rozšíření prohlížeče a zvolte "importovat účet" jako metodu přihlášení. Dále zadejte vaši seed frázi k obnově vašeho účtu.
Přišel jsem o seed frázi od mojí Keplr peněženky. Co mám dělat?
Pokud máte pořád přístup k vaší Keplr peněžence, tak můžete svou seed frázi získat z prohlížeče. Nicméně pokud jste přišli o přístup do Keplr a zapomněli jste vaši seed frázi, tak jste přišli o přístup k vašim mincím. Z tohoto důvodu je velice důležité si zapsat a uchovat seed frázi na bezpečném místě. Vemte kus papíru a napište na něj seed frázi, kterou poté uschováte na bezpečném místě a nebo si ji napište do textového dokumentu, který uložíte na flash disk, který poté také někam bezpečně uložíte.

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.