Jak Zaplatit za Vaši Objednávku od Royal Queen Seeds s BitCanna

Důležitá rada ohledně Bitcanna plateb!

Kvůli údržbě BitCanna budou platby BitCanna dočasně nedostupné. Pokud máte zbylé BCNA, tak si přečtěte následující článek, kde vám poradíme, co dělat

BitCanna Cosmos Launch: Full Update - BitCanna

BitCanna je odpovědí na finanční překážky, které zamořují konopný průmysl. Tato bezpečná platba vynechává banky, platební karty a další platební služby z rovnice, jelikož se jedná o společnosti, které odmítají zpracovat legální transakce v konopném průmyslu. Srdcem platformy BitCanna je BitCanna Coin (BCNA), který lze použít jako spolehlivou platební metodu. Níže se dozvíte, jak můžete využít BitCanna pro zaplacení vašich objednávek v internetovém obchodě Royal Queen Seeds.

Bitcanna, powered by the Industry

Jak Zaplatit s Pomocí BitCanna u Royal Queen Seeds

 • BitCanna Lite a nebo Mobilní Peněženka → K zaslání, obdržení a skladování BCNA potřebujete digitální peněženku. Můžete si stáhnout mobilní aplikaci na váš chytrý telefon (pokud používáte telefon s Androidem tak si můžete peněženku stáhnout prostřednictvím Google Play Store, pokud používáte Apple tak si ji můžete stáhnout přes App Store) a nebo si můžete stáhnout peněženku BitCanna Lite, která je k dispozici na Windows i MacOS.
 • BitCanna Coin (BCNA) → Měna, která se používá k zaplacení za transakce.

Důležité Informace o Placení s BCNA u RQS

 • Získání BCNA mincí je jednoduché. Stačí použít platební kartu k nákupu mincí v minimální hodnotě 50€. BCNA mince můžete také nakoupit ve směnárně, která obchoduje s kryptoměnami. Nicméně nákup u třetích stran může zahrnovat další poplatky a překážky.
 • Při prvním nákupu se budete muset identifikovat. Tato identifikace zabere pouze pár minut. Až si budete příště kupovat BCNA mince pomocí své kreditní karty, tak už se nebudete muset opět identifikovat.
 • BCNA mincí si můžete koupit kolik chcete. Jakékoliv mince, které vám zůstanou po nákupu, mohou být skladovány ve vaší BitCanna peněžence a vy je tak můžete využít v budoucnu. Nicméně mějte na paměti, že hodnota BCNA závisí na fluktuaci. To znamená, že v budoucnu mohou mít vaše mince nižší nebo vyšší hodnotu.
 • Pokud zaplatíte za vaši objednávku poskytnutým QR kódem, pak bude požadovaná částka přímo nahrána k dokončení transakce. Pokud zaplatíte bez QR kódu, pak pamatujte na to, že je nezbytné pro dokončení objednávky zaslat přesnou částku. Pokud zaslaná částka přesně nesouhlasí se sumou požadovanou od BitCanna, pak systém platbu nezpracuje. V tomto případě budete muset kontaktovat naši zákaznickou podporu.

Jak zaplatit s BitCanna (PDF Návod)

Zálohování Vaší Peněženky

Nikdo jiný nemá přístup k vaší BitCanna peněžence. Aby vaše BitCanna peněženka byla v bezpečí, je důležité si zapamatovat vaše heslo a mít peněženku zálohovanou na bezpečném místě (USB disk apod.). Toto je jediný způsob, jak obnovit vaši peněženku a nebo jak ji přesunout do nového zařízení.

Představujeme Vám BitCanna

Co je to BitCanna?
BitCanna je decentralizovaná platební platforma, kterou vytvořil konopný průmysl pro konopný průmysl. Jedná se o bezpečnou a zabezpečenou alternativu k bankám a platebním kartám, které mají problém se zpracováním transakce, která má co do činění s konopným průmyslem. BitCanna Coin (BCNA) je (digitální) měna, kterou lze využít k nákupu konopných produktů.
Kdo vytvořil BitCanna?
Za vznikem platformy BitCanna stojí ty nejchytřejší mozky v konopném průmyslu. Jejich cílem je poskytnout bezpečnou a spolehlivou platební síť pro zákazníky a obchodníky, která si také zároveň získá respekt regulátorů a konvenčních platebních metod.
Výhody používání BitCanna:
Používání BitCanna je jednoduché a má také několik výhod, mezi které patří:

 • Zabezpečené prostředky
 • Zanedbatelné transakční poplatky
 • Vaše soukromí je v bezpečí
 • Kompletní kontrola nad vaší peněženkou a BCNA
 • Promo akce, slevy atd.
 • Komunita stejně smýšlejících spotřebitelů a firem

BitCanna je navržena tak, aby přinesla tyto výhody jak obchodům, tak i zákazníkům, kteří budou moci snáze zakoupit své oblíbené produkty od svých oblíbených společností.
Které obchody přijímají BCNA?
Momentálně můžete zaplatit pomocí BCNA v internetových obchodech Royal Queen Seeds a Zamnesia. Brzy budete moci zaplatit i v dalších obchodech. Seznam všech obchodníků, u kterých můžete zaplatit pomocí BCNA, naleznete na domovské stránce BitCanna. Momentálně je možné zaplatit s BCNA pouze u internetových obchodů, ale to se snad co nejdříve změní a budete moci zaplatit i v kamenných obchodech.
Odkud pochází BCNA, které je momentálně v oběhu?
BCNA, které je momentálně v oběhu, bylo prodáno investorům v rámci ICO (Initial Coin Offering). Finance, které se tímto prodejem získaly, byly použity k vývoji platformy a produktů.
Co potřebuji k platbě s BitCanna?
Vše, co potřebujete je vaše peněženka, BCNA mince a objednávka, za kterou chcete zaplatit!

BitCanna Peněženka

Co je to peněženka?
V peněžence digitálně skladujete své BCNA. JBitCanna Mobilní aplikace je k dispozici pro váš chytrý telefon (Android & Apple) a nebo si můžete nainstalovat Lite peněženku na váš osobní počítač (Windows/MacOS). Mobilní peněženka využívá jednoduché technologie QR kódů, prostřednictvím kterých platíte, zatímco Lite peněženku lze využít k nákupům z počítače.
Můžu používat jak Lite, tak i Mobilní peněženku?
Ano můžete, ale není to nutné. Obě dvě peněženky vám poskytnou několik způsobů, kterými můžete zaplatit za vaše produkty. Nicméně tyto peněženky nejsou propojeny a tudíž mezi něma nemožno sdílet prostředky.
Co znamená ta dlouhá kombinace čísel a písmen v Mobilní a Lite peněžence? Příklad: B7H567ncJDHY8Vjs023JHbhsSwW
Tato kombinace znaků je unikátní adresou vaší peněženky - něco jako číslo bankovního účtu. Tento kód použijete k zaslání a k obdržení BCNA. Adresa vaší peněženky je automaticky vygenerována po stáhnutí a otevření vaší Mobilní a nebo Lite peněženky. Mějte na paměti, že adresa vaší peněženky se liší od vašeho osobního klíče. I když se v obou případech jedná o kombinace čísel a písmen, váš osobní klíč byste neměli s nikým sdílet.
Kde můžu nalézt zůstatek mých BCNA?
Zůstatek ve vaší peněžence můžete vidět na nástěnce ve vaší Lite a nebo Mobilní peněžence.
Jak můžu přenést mou peněženku do jiného zařízení?
K přenesení vaší Mobilní peněženky do jiného zařízení potřebujete "frázi pro obnovení". Tato fráze se skládá z 12 slov a je vygenerována při založení vaší peněženky. Bez této fráze nebudete moci přenést vaši peněženku. Pokud si přejete přenést Lite peněženku do jiného zařízení, tak budete potřebovat záložní soubor a heslo, které jste si vybrali při tvorbě vaší peněženky. K přenosu Lite peněženky můžete také použít váš osobní klíč. Bez těchto věcí nelze přenést vaši peněženku.
Ztratil jsem frázi pro obnovení pro mou Mobilní peněženku. Co s tím?
Pokud jste ztratili vaši frázi pro obnovení, tak ji můžete získat zpět v aplikaci vaší Mobilní peněženky v kolonce "Nastavení". K přihlášení do vaší peněženky budete potřebovat ověřovací kód. Pokud jste ztratili frázi pro obnovení společně s ověřovacím kódem, tak nebudete schopni znovu získat vaše finance. Z tohoto důvodu je velice důležité si dávat pozor na vaši frázi a ověřovací kód a mít zálohu obou těchto informací v textovém dokumentu v počítači či na USB disku.
Ztratil jsem heslo, osobní klíč i záložní soubor pro moji Lite peněženku. Co s tím?
Pokud jste ztratili heslo, osobní klíč i záložní soubor pro vaši Lite peněženku, tak se bohužel nebudete moci dostat ke svým financím. Z tohoto důvodu je velice důležité uchovávat vaše heslo, osobní klíč i záložní soubor na zabezpečeném místě.
Ztratil jsem přístup ke svému telefonu a nyní nejsem schopný se přihlásit do mé Mobilní peněženky. Co s tím?
Pokud nemáte přístup ke svému mobilnímu telefonu, můžete použít vaši frázi pro obnovení vaší Mobilní peněženky na novém telefonu. Z tohoto důvodu je dobré si zálohovat vaši frázi pro obnovení na externím disku.

Nakupování Bitcanna (BCNA) Coinů (Mincí)

Jak si mohu koupit BitCanna Coin (BCNA)?
BCNA si můžete koupit kreditní kartou. Minimální hodnota nákupu je 50€. Důvodem je fakt, že Indacoin, což je partner BitCanna, si účtuje poplatek za každou transakci. Tento poplatek vám umožňuje jednoduše zaplatit za vaši objednávku bez potřeby navštívení směnárny s kryptoměnami. Abychom vám tento poplatek vynahradili a vy jste tak mohli profitovat z platby prostřednictvím BitCanna, máme pro vás 15% slevu na váš nákup.
K nákupu BCNA přejděte na webovou stránku BitCanna zde.
Alternativně si můžete nakoupit BCNA mince ve směnárnách s kryptoměnami Coindeal a Stex. Pokud nemáte zkušenost s těmito směnárnami, pak vám doporučujeme první metodu nákupu.
Jaký je poplatek?
Poplatek za BitCanna transakci je zanedbatelný a obvykle se pohybuje kolem 0.00001$/0.00001€ za transakci, v závislosti na vytíženosti systému. Nicméně koupě BitCanna s kreditní kartou má fixní poplatek kolem 3€ až 4€ za transakci. Tento poplatek se platí Indacoinu a je nezbytný pro jednoduché využívání BCNA bez potřeby návštěvy směnárny.
Jak vím, kolik BCNA mincí si koupit?
Jakmile si vytvoříte objednávku u Royal Queen Seeds a vyberete jako metodu platby BitCanna, dojde k automatické aplikaci 15% slevy na vaši objednávku. Jakmile si stáhnete vaši peněženku, můžete kliknout na potvrdit při dokončování objednávky u RQS. Nyní budete moci vidět množství BCNA mincí, které je potřeba zaplatit za vaši objednávku. S pomocí kreditní karty můžete ihned zakoupit požadované množství BCNA. Pokud již máte dostatek BCNA ve vaší peněžence, můžete zaplatit a dokončit tak vaši objednávku.
Koupil jsem si více BCNA, než jsem potřeboval. Co mám teď s nimi dělat?
Zbytek BCNA mincí můžete nechat v klidu ležet ve vaší peněžence a využít je při vaší další objednávce. Nicméně hodnota BitCanna fluktuuje v závislosti na poptávce a nabídce. Množství mincí ve vaší peněžence se tak může změnit, aniž byste nakoupili nové mince.
Za jak dlouho obdržím BCNA po zakoupení od Indacoin?
Mince jsou obvykle doručeny na vaši BitCanna adresu během následujících 15 minut. Pokud to trvá déle než hodinu, pak prosím kontaktujte Indacoin v jejich live chatu na jejich webových stránkách. Alternativně můžete přímo kontaktovat BitCanna.
Proč hodnota BCNA fluktuuje?
S BitCanna Coin (BCNA) se stejně jako s jinými kryptoměnami obchoduje v reálném čase ve směnárnách. Poptávka a nabídka stojí za hodnotou BCNA v dané chvíli a to znamená, že hodnota BitCanna Coinu není stabilní. Pokud máte BCNA ve vaší peněžence, pak se množství BCNA pravděpodobně postupem času zvýší a nebo sníží.

Platba za objednávku u Royal Queen Seeds

Dozví se má banka, že jsem zakoupil konopné produkty?
Ne. Soukromí je pro BitCanna velice důležité. Ve výpisu na vašem účtu nebude zobrazeno, že jste si zakoupili jakékoliv konopné produkty a nebo odkud pocházejí. Jediná transakce, která by se dala spojit s konopím, je nákup BCNA u Indacoin.
Jaký je poplatek?
Poplatek za BitCanna transakci je zanedbatelný a obvykle se pohybuje kolem 0.00001$/0.00001€ za transakci, v závislosti na vytížení systému. Nicméně koupě BitCanna s kreditní kartou má fixní poplatek kolem 3€ až 4€ za transakci. Tento poplatek se platí Indacoinu a je nezbytný pro jednoduché využívání BCNA.
Můžu mé BCNA proměnit na fiat (eura, dolary a nebo libry)?
Ano, ale musíte tak učinit ve směnárně s kryptoměnami. Upozorňujeme, že tyto transakce jsou mimo pravomoci společnosti BitCanna. Informace o těchto transakcích můžete nalézt zde.
Můžu zaslat BCNA dalším uživatelům?
Ano, můžete! Vše co potřebujete je unikátní BitCanna adresa příjemce. Je to velice jednoduché!

Soukromí a Bezpečnost

Jak může BitCanna zaručit bezpečí mých BCNA mincí?
Soukromí a bezpečnost znamená pro BitCanna opravdu hodně. BitCanna je vybudovaná na zabezpečené blockchain technologii s decentralizovaným systémem, který chrání soukromí našich uživatelů. Pouze vy máte přístup k vašim financím, dokonce ani BitCanna se k nim nemůže dostat. Z tohoto důvodu je nezbytné, abyste si zálohovali vaši peněženku a hesla na externí disk či jiné médium. Záloha je užitečná v případě, že ztratíte přístup ke své peněžence a můžete ji tak obnovit.
Jak můžu přenést mou peněženku do jiného zařízení?
K přenesení vaší Mobilní peněženky do jiného zařízení potřebujete "frázi pro obnovení". Tato fráze se skládá z 12 slov a obvykle je vygenerována během založení vaší peněženky. Bez této fráze nebudete moci přenést vaši peněženku. Pokud si přejete přenést Lite peněženku do jiného zařízení, tak budete potřebovat záložní soubor a heslo, které jste si vybrali při tvorbě vaší peněženky. K přenosu Lite peněženky můžete také použít váš osobní klíč. Bez těchto věcí nelze přenést vaši peněženku.
Ztratil jsem frázi pro obnovení pro mou Mobilní peněženku. Co s tím?
Pokud jste ztratili vaši frázi pro obnovení, tak ji můžete získat zpět v aplikaci vaší Mobilní peněženky v kolonce "Nastavení". K přihlášení do vaší peněženky budete potřebovat ověřovací kód. Pokud jste ztratili frázi pro obnovení společně s ověřovacím kódem, tak nebudete schopni znovu získat vaše finance. Z tohoto důvodu je velice důležité si dávat pozor na vaši frázi a ověřovací kód a mít zálohu obou těchto informací v textovém dokumentu v počítači či na USB disku.
Ztratil jsem heslo, osobní klíč i záložní soubor pro moji Lite peněženku. Co s tím?
Pokud jste ztratili heslo, osobní klíč i záložní soubor pro vaši Lite peněženku, tak se bohužel nebudete moci dostat ke svým financím. Z tohoto důvodu je velice důležité uchovávat vaše heslo, osobní klíč i záložní soubor na zabezpečeném místě.
Ztratil jsem přístup ke svému telefonu a nyní nejsem schopen přihlásit se do mé Mobilní peněženky. Co s tím?
Pokud nemáte přístup ke svému mobilnímu telefonu, můžete použít vaši frázi pro obnovení vaší Mobilní peněženky na novém telefonu. Z tohoto důvodu je dobré si zálohovat vaši frázi pro obnovení na externím disku.

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.