USA DNY - Až 50% sleva na USA odrůdy Ušetřete ve Velkém

VŠEOBECNÉ SMLUVNÍ PODMÍNKY

1. Přehled

RQS Growers Club je nový věrnostní program spuštěný pro všechny zákazníky Royal Queen Seeds. Všichni zákazníci, kteří mají profil RQS, budou zapsáni do RQS Growers Club po dokončení nákupu na www.royalqueenseeds.cz. V rámci tohoto programu získají zákazníci body za všechny online nákupy provedené na www.royalqueenseeds.cz. Zákazníci nezískávají body za nákupy provedené ve fyzických maloobchodních prodejnách Royal Queen Seeds. Jediným požadavkem pro připojení k RQS Growers Club je věk člena, který musí být vyšší než 18 let. Royal Queen Seeds nenese odpovědnost, pokud by nezletilá osoba tuto podmínku nesplňovala.

Všechny Body a další Odměny náleží společnosti Royal Queen Seeds. Společnost si vyhrazuje právo jednostranně zrušit jakékoli členství nebo zrušit či upravit RQS Growers Club bez předchozího upozornění. V takovém případě budou všechny nevyužité body propadnuty a to bez jakéhokoli závazku nebo odpovědnosti.

2. Členství

Chcete-li se stát členem, musíte být starší 18 let. Všechny body patří pouze jednomu jedinci, proto tyto body nelze převádět mezi účty. Můžete se zaregistrovat přímo na www.royalqueenseeds.cz. Zákazníci zůstanou ve své aktuální úrovni, pokud splní kritéria do následujících 12 měsíců.

3. Body

A) Všichni registrovaní zákazníci získají jeden bod za každé euro utracené na našem webu. Na objednávky placené body se nebudou vztahovat žádné odměny. Kvalifikační nákupy zahrnují všechny běžné a prodejní položky zakoupené pouze na webových stránkách Royal Queen Seeds (www.royalqueenseeds.cz). Body lze také získat prostřednictvím akcí na sociálních sítích, umístěním recenze na webové stránce Royal Queen Seeds, doporučením přítele nebo registrací k odběru novinek RQS. Po odeslání objednávky z našeho skladu budou body přičteny k vašemu aktuálnímu zůstatku. V případě zrušení, vrácení nebo nedoručení objednávky budou body odečteny z účtu zákazníka.

B) Narozeniny: K narozeninám obdržíte bonusovou odměnu. Ujistěte se, že vaše datum narození je v profilu RQS správné.

C) „Pozvaný“ je osoba, která nikdy neuskutečnila nákup na Royal Queen Seeds, a její první objednávka je zadána pomocí zvacího ID nebo zvacího odkazu. Po odeslání zvací objednávky budou body připsány na oba účty - zákazníka, který pozvání provedl a toho, který byl pozván.

D) Body za recenzi budou připsány, jakmile bude klientská recenze schválena a zveřejněna na našich webových stránkách. Tento bonus se vztahuje pouze na produkty zakoupené klientem nebo zákazníkem.

4. Členské výhody

RQS Growers Club se skládá ze čtyř úrovní: Starter, Grower, Greenfinger a VIP. Každé úrovně lze docílit splněním kritérií, které naleznete níže.

Starter (0-149€)

  • Obdržíte 1 bod za každé utracené Euro
  • Obdržíte exkluzivní novinky (promo akce, slevy)

Grower (149-399€)

  • Obdržíte 1 bod za každé utracené Euro
  • 1 Extra semínko ZDARMA k první objednávce na této úrovni

Greenfinger (400-999€)

  • Obdržíte 1 bod za každé utracené Euro
  • 3 Extra Semínka ZDARMA k první objednávce na této úrovni

VIP (více než 1000€)

  • Obdržíte 2 body za každé utracené Euro
  • 10 Extra Semínek ZDARMA k první objednávce na této úrovni
  • UPS Doručení ZDARMA (volitelné) *
  • Diskrétní doručení ZDARMA (volitelné)

* UPS Doručení zdarma se vztahuje pouze na země, kde je tato služba poskytovaná. Prosím, zkontrolujte si naše Dodací informace.
Všechny benefity nové úrovně budou dostupné k první objednávce po dosažení nové úrovně. 
Člen si bude moci užívat výhod dané úrovně po dobu jednoho roku od jejího dosažení. K udržení úrovně je potřeba získat dostatek Bodů. Pokud nedojde k získání dostatku bodů, bude člen degradován na nižší úroveň.
Některé produkty budou k dispozici pouze pro členy. Speciální edice jsou dostupné pouze pro členy RQS Growers Club.

5. Ochrana osobních údajů a e-mail

Registrací do programu souhlasíte s přijímáním transakčních e-mailů týkajících se programu RQS Growers Club a Royal Queen Seeds. Tyto emaily mohou zahrnovat informace o programových bodech a odměnách, aktualizacích programu a dalších souvisejících materiálech podle uvážení společnosti Royal Queen Seeds. Členové se mohou odhlásit ze zasílání oznámení o novinkách kontaktováním našeho týmu podpory.

Jednou z našich hlavních priorit je zajištění osobních údajů návštěvníků našich webových stránek. Přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů. Účastí v programu vyjadřujete souhlas s používáním vašich osobních údajů společností Royal Queen Seeds a zároveň souhlasíte s tvrzením, že jste si přečetli a přijali naše zásady ochrany osobních údajů.
Pokud máte dotazy týkající se těchto podmínek, kontaktujte nás na adrese [email protected]

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.