VŠEOBECNÉ SMLUVNÍ PODMÍNKY

1. Přehled

RQS Grower Program je věrnostní program spuštěný pro všechny zákazníky Royal Queen Seeds. Všichni zákazníci, kteří mají RQS profil, budou po dokončení nákupu na www.royalqueenseeds.com zapsáni do RQS Growers Club. S tímto programem získají zákazníci Green Coins a Loyalty Points za všechny online nákupy na www.royalqueenseeds.cz. Zákazníci nedostávají Green Coins ani Loyalty Points za nákupy ve fyzických maloobchodních prodejnách Royal Queen Seeds. Jediným požadavkem pro vstup do RQS Grower Clubu je, že člen je starší 18 let. Royal Queen Seeds nepřebírá odpovědnost, pokud by nezletilá osoba tuto podmínku porušila bez vědomí RQS.

Všechny Green Coins a Loyalty Points a další dodatečné Odměny patří společnosti Royal Queen Seeds. Společnost RQS si vyhrazuje právo zrušit, přerušit či jinak modifikovat věrnostní program bez udání důvodu a bez předběžného informování. V tomto případě budou všechny nepoužité Green Coins a Loyalty Points smazány z účtu bez nároku na náhradu.

2. Členství

Abyste se mohli stát členem, tak musíte mít alespoň 18 let. Všechny Green Coins a Loyalty Points patří pouze jednomu majiteli účtu a tudíž nelze Green Coins a Loyalty Points převádět mezi účty. Účet lze vytvořit přímo na www.royalqueenseeds.cz. Zákazníci zůstanou na své momentální úrovni, pokud splní požadovaná kritéria v následujících 12 měsících.

3. Odměny

A) Všichni registrovaní zákazníci obdrží jeden Green Coin a Loyalty Point za každé utracené euro na našich stránkách. Objednávky zaplacené pomocí Green Coins nejsou zahrnuty. Mezi objednávky, které lze odměnit, patří všechny běžné produkty i produkty ve slevě, které byly zakoupeny pouze na webové stránce Royal Queen Seeds (www.royalqueenseeds.cz). Green Coins a Loyalty Points lze také získat prostřednictvím akcí na sociálních sítích, napsáním recenze na webu Royal Queen Seeds, zasláním doporučení či díky přihlášení se k RQS Newsletteru. Green Coins a Loyalty Points budou připsány na váš účet ihned poté, co vaši objednávku odešleme z našeho skladu. V případě zrušení, vrácení či nedoručení objednávky, Green Coins a Loyalty Points za tuto objednávku budou strženy ze zákaznického účtu.

B) Narozeniny: Bonusové odměny obdržíte na své narozeniny. Ujistěte se tedy, že ve svém RQS účtu máte správné datum narození.

C) „Pozvaný“ je osoba, která nikdy neuskutečnila nákup na Royal Queen Seeds, a její první objednávka je zadána pomocí zvacího ID nebo zvacího odkazu. Po odeslání zvací objednávky budou body připsány na oba účty - zákazníka, který pozvání provedl a toho, který byl pozván.

D) Body za recenzi budou připsány, jakmile bude klientská recenze schválena a zveřejněna na našich webových stránkách. Tento bonus se vztahuje pouze na produkty zakoupené klientem nebo zákazníkem.

4. Členské výhody

Věrnostní program RQS Growers Club je tvořen čtyřmi úrovněmi: Starter, Grower, Greenfinger a VIP. Každá úroveň je otevřena v závislosti na splnění kritérií níže:

Starter (0-149€)

  • Získejte 1 Green Coin a 1 Loyalty Point za každé utracené €
  • Buďte první, kdo bude vědět nejnovější informace (promoakce, slevy)

Grower (150-399€)

  • Získejte 1 Green Coin a 1 Loyalty Point za každé utracené €
  • 1 Extra semínko ZDARMA k první objednávce na této úrovni

Greenfinger (400-999€)

  • Získejte 1 Green Coin a 1 Loyalty Point za každé utracené €
  • 3 Extra semínka ZDARMA k první objednávce na této úrovni

VIP (více než 1000€)

  • Získejte 2 Green Coins a 2 Loyalty Points za každé utracené €
  • 10 Extra semínek ZDARMA k první objednávce na této úrovni
  • UPS Doručení ZDARMA (volitelné) *
  • Diskrétní doprava ZDARMA (volitelné)

*UPS Doprava Zdarma je možná pouze v zemích, kde tuto službu lze poskytnout. Zkontrolujte prosím informace o Poštovném..
Všechny benefity nové úrovně jsou k dispozici ihned poté, co dosáhnete dané úrovně. Některé produkty jsou dostupné pouze pro členy. Speciální edice jsou dostupné pouze pro členy RQS Growers Club.

5. Soukromí a e-mail

Registrováním se do našeho Věrnostního Programu souhlasíte s obdržením e-mailů ohledně RQS Growers Club a Royal Queen Seeds. V těchto e-mailech mohou být informace o Odměnách, Aktualitách a dalších záležitostech, dle uvážení společnosti Royal Queen Seeds. Členové mohou zrušit odběr našich novinek tak, že informují naši zákaznickou podporu.

Mezi naše největší priority patří bezpečnost skladování informací našich zákazníků. Pro více informací si přečtěte naše Zásady ochrany osobních údajů. Účastněním se našeho Věrnostního Programu souhlasíte s tím, že společnost Royal Queen Seeds bude nakládat s vašimi osobními informacemi tak, jako kdybyste souhlasili s našimi Zásadami ochrany osobních údajů.

Pokud máte jakékoliv otázky ohledně těchto Všeobecných obchodních podmínek, tak nás neváhejte kontaktovat na [email protected]

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.