Recenze Odrůdy: Royal Jack Autoflowering

Odrůda Royal Jack Automatic je rychlejší verze originální konopné odrůdy Jack Herer. Díky přidání malého množství Rumištní genetiky jsme získali kratší dobu růstu, ale účinky i chuť zůstala stejná, jako u originálu. Obsah THC je kolem 16%.

Jedná se o odrůdu, kterou zvládne vypěstovat každý, ale dnes se budeme soustředit na její kouř a účinky. Otestovali jsme pár gramů Royal Jack Automatic a podáme vám recenzi o tom, jak se této odrůdě daří v jointu! Takže tady je naše recenze:

Jack Herer Autoflowering Cannabis

ROYAL JACK AUTOMATIC - VZHLED

Jakmile jsme otevřeli zrající nádobu, tak jsme ucítili čerstvé, peprné aroma v Haze kvalitě, které bylo téměř k nerozeznání od standardního Jacka Herera, kterého jsme testovali v minulosti. Pokud něco, tak aroma bylo trochu jemnější a o více bylinné.

Palice byly husté, pokud vezmeme v potaz, že se jedná o samonakvétací odrůdu, ale rozhodně nebyly tvrdé jako kámen. Co se týče vzhledu, tak ten byl lepší než naše osobní standardy pro kvalitu. Palice byly plné, kulaté a zelené s lehkým nádechem zlatých skvrn a s dostatkem viditelných krystalů, díky kterým se krásně třpytily.

Palice byly lepkavé na dotek, ale ne nepříjemně. Hezky se oddělují od stonku a pokud je budete drtit v ruce, tak při tom vypouštějí druhou dávku jemných vůní. Finální konzistence je perfektní pro bong či na spliff. My jsme měli k dispozici papírky, takže jsme si našeho Royal Jack Automatic ubalili a připravili jej k odpálení.

ROYAL JACK AUTOMATIC - CHUŤ

Chuť kouře byla téměř identická s chutí originální odrůdy Jack Herer: borovicová a zemitá při nádechu a sladká, hašišová a pryskyřičná při výdechu. Pár z nás se párkrát zakuckalo, ale nejednalo se o nic vážného. Vyzkoušeli jsme hodně samonakvétacích odrůd v průběhu posledních let, takže naše očekávaní byla skromná. Nicméně, byli jsme příjemně překvapeni tímto plným a komplexním profilem chutí. Většina z nás stále cítila chuť Royal Jack Automatic na patře po půl hodině od vykouření jointa.

Když necháváme naše hulení zrát, tak to rádi děláme naplno. Takže Royal Jack Automatic, který jsme vykouřili byl velice jemný a lehký.

Jack Herer Cannabis Bud

ROYAL JACK AUTOMATIC - ÚČINKY

Jakmile jsme si dávali třetí potáhnutí Royal Jack Automatic, většina z nás již cítila, jak se jim zhulenost žene do hlavy. Vše to začne brněním na čele a nosu. Zhulenost zesílila v průběhu dalších 20 až 30 minut a vyústila v plný, euforický high, díky kterému jsme se smáli snad všemu co jsme viděli. Bylo to vcelku sociální a kreativní zkušenost. Dokonce se nám podařilo sesmolit i pár nápadů pro další odrůdovou recenzi

Video id: 266470429

ROYAL JACK AUTOMATIC: ZÁBAVNÉ A ŠŤASTNÉ KOUŘENÍ

Royal Jack Automatic nebyl zdaleka tak silný jako originální Jack Herer, ale byl více funkční. Hodí se skvěle pro ty z váš, kteří se chtějí cítit krásně a šťastně bez námahy. Pravidelnější kuřáci by klidně mohli tento model kouřit i v průběhu dne, pokud se s ním seznámí o víkendu a poté jej budou před či v průběhu práce používat s mírou. Jedinou skvrnou na kráse byl fakt, že všichni jsme měli po vykouření strašné sucho v puse. Ujistěte se, že při kouření máte k dispozici dostatek vašeho oblíbeného pití. Kromě té suchosti je Royal Jack Automatic velice příjemnou odrůdou, kterou doporučujeme všem, kteří chtějí vyzkoušet nějakou středně velkou sativu, obzvláště pokud chtějí, aby jejich sklizeň přišla dříve.

Buy Royal Jack Automatic

Jack Herer je výborná odrůda pojmenovaná po legendárním muži. Byl to neúnavný aktivista bojující za legalizaci konopí a autor knížky The Emperor Wears No Clothes (Císař Nemá Šaty), které se přezdívá Konopná Bible. Byl silným hlasem v konopném hnutí za legalizaci do jeho smrti v roce 2010.

Kupte si Royal Jack Automatic

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.