Pěstování vlastní marihuany je skvělým koníčkem a také může jít o skvělé podnikání, které zajistí, že kouření bude ekonomičtější a větším potěšením, a stejně tak získáte určitý příjem navíc. Nicméně, pokud si někdo přeje z pěstovaných rostlin získat co nejvíc, vytvoření správného způsobu pěstování trvá určitý čas. Jednou z nejtěžších částí získání vlastní osobní (nebo malé profesionální) zahrádky, je výběr odrůdy, kterou budete pěstovat. Toto rozhodnutí bude záviset na osobních preferencích, stejně jako na prostředí/prostoru, v kterém může pěstování probíhat. U vnitřního nebo zahradního pěstování je tím hlavním výběr té správné odrůdy. 

Ať už jste odborný pěstitel nebo právě začínáte, je důležité vybrat odrůdu vhodnou jak pro pěstování uvnitř, tak venku, vhodnou pro různá klimata. Robustní odrůda, vysoká sklizeň, a to i v malých prostorech. Kuřáci z celého světa milují jemnou, ale i tak silnou a stálou chuť.

Historie

Pěstitelé dlouho hledali dokonalou odrůdu, kterou by bylo možné úspěšně pěstovat v řadě různých prostředí a s různými zkušenostmi z pěstování. Zásadní odrůdou je hybrid odrůd indica a sativa, který je již nyní, jednou z odrůd, které se blíží dokonalé odrůdě.. Má krátký vegetační cyklus, zhruba osm týdnů, díky čemuž je vhodná pro pěstování jak v teplém, tak severnějším, chladnějším klimatu.

Odrůda byla vytvořena jak pro pěstování venku, tak i uvnitř, a to i v chladnějších, severních oblastech, kde je vegetační období mnohem kratší. Pěstitelé začátečníci a odborní pěstitelé si vychvalují jednoduchost s níž tato odrůda roste v řadě různých prostředí, stejně tak silné sklizně.

Hybridní kmen je feminizovaná rostlina, která vykvete po 49 dnech. Pyšní se obsahem THC zhruba 16% a má genetickou výbavu skunku a afghánských odrůd, díky nimž má příjemné aroma a chuť, stejně jako silný účinek.

Pěstitelé z celého světa se chlubí kvalitou palic a jednoduchostí pěstování, což je důležité jak pro osobní, tak profesionální pěstování. 70% indica a 30% sativa, tento hybrid má nejlepší kvality a vlastnosti každého z nich, díky čemuž má koncový produkt dokonalou kvalitu i kvantitu.

Výhody odrůdy Critical

Jednou z největších výhod této výhody je jednoduchost s níž ji lze vypěstovat. Critical je neuvěřitelně ekonomický kmen, při správném pěstování produkující úrodu slušné velikosti. Tento kmen je dokonalý pro pěstování uvnitř, obecně není vyšší než jeden metr, protože jde o keříkovou odrůdu, což znamená, že připomíná hustý keř.

Při pěstování uvnitř a zajištění dostatečného osvětlení, hnojení a zavlažování může jedna rostlina vyprodukovat až 70 gramů palic. Stejná rostlina pěstovaná venku vyprodukuje zhruba 100 gramů. Rozdíl ve sklizni je způsobem často optimálnějšími podmínkami při pěstování venku. Osm týdnů po vyklíčení nastává okamžik, kdy většina pěstitelů spatří svoji první sklizeň a mohou začít s proštipováním.

Jedná se o ekonomickou, krátko sezónní rostlinu, díky čemuž je vhodná pro pěstitele s časovým omezením nebo pro ty, kteří si přejí pěstovat, ale nežijí v těch nejvhodnějších klimatických podmínkách.

Critical Feminized cannabis seeds 

Zkušenosti s kouřením

Hybrid indicy a sativy nabízí co do účinků to nejlepší z obou světů. Critical je silný kmen, při kouření má jemný, dlouho doznívající účinek. Díky sladké, "mátové" , příchuti je Critical oblíbeným kmenem mezi všemi typy kuřáků, od těch víkendových až po každodenní uživatele. Ať už se kouří tradičním způsobem nebo se použije ve vaporizéru, je to univerzální druh konopí vhodný pro všechny účely. Díky silnému, chuťově bohatému kouři nabízí tato odrůda základní uvolňující pocit, který kuřáci hledají.

Kmen Critical, ekonomický, silný, který se snadno pěstuje, je dokonalou volbou pro ty, kteří marihuanu pěstují uvnitř i venku. Díky úžasné vůni a chuti, stejně jako silnému účinku, je skvělou odrůdou pro každodenního kuřáka. Tato prostorově úsporná, keříková rostlina vyprodukuje i při malé velikosti velkou úrodu a je dokonalá jak pro začátečníky, tak i zkušené pěstitele.

Díky vysoké úrodě se pro kmen Critical rozhoduje mnoho pěstitelů po celém světě. Snadnost, s jakou se kmen pěstuje a sklizeň vysoce kvalitního konopí je tím, co ji činí jednou z oblíbených odrůd. Critical je adaptabilní na různé klimatické podmínky a dokonalá pro pěstování ve velkém i malém množství, a proto je skvělou volbou pěstitelů z různých prostředí a s různými zkušenostmi s pěstováním.

Critical Feminized cannabis seeds

Při rozhodování o tom, který strain budete pěstovat, je vždy nutno zvážit celou řadu požadavků – jaká má být jeho síla, výnos, příchuť, jak snadno se má pěstovat, je-li vhodný pro příslušné klima apod.

KOUPIT CRITICAL SEMENA

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.