• DynaVap - The B
 • DynaVap - The B
 • DynaVap - The B
 • DynaVap - The B
 • DynaVap - The B
 • DynaVap - The B

DynaVap - The B

DynaVap - The B je vaporizér, který je ideální pro začátečníky, kteří nehledají žádné vychytávky a jen jim jde o vysokou kvalitu páry. Díky špičce z nerezové oceli a těla z potravinářského silikonu je velice jednoduché tento vaporizér používat. Jakmile uslyšíte kliknutí, tak je čas vapovat!
(6) Napsat recenzi
Výprodej!
Sleva!
€ 49.00

€ 49.00 (-0%)

Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (0)
 • Recenze (5)

DynaVap - The "B": Fantastický Zážitek v Malém Balení

Série "B" od společnosti DynaVap vás možná na první pohled nedostane do kolen, ale jedná se o důkaz, že dobré věci přicházejí v malém balení. To, co mu chybí ve velikosti a komplexnosti, vynahrazuje vysoce kvalitními materiály a bezchybnou vapovací zkušeností kdykoliv a kdekoliv.

Od špičky vyrobené z nerezové oceli po tělo z potravinářského silikonu a o-ring designu, vaporizér z řady "B" vám nabídne vysoce kvalitní vapování za zlomek ceny. Kromě toho o-ring funkce umožňuje velice rychlé složení a rozložení vapu na cestách.

Vaporizér "B" je ideálním entry-level vaporizérem od společnosti DynaVap. Může se pochlubit jednoduchým designem, který se skládá z 5 částí a 10 mm náústkem. V kompletním balení naleznete:

• Nerezový uzávěr
• Nerezová špička*
• Nerezový kondenzér
• Nerezový kruhový difuzér (CCD)
• Tělo z potravinářského silikonu

*Špička je zpětně kompatibilní s dalšími zařízeními od společnosti DynaVap

Jak se DynaVap The "B" používá

Používání tohoto vyporizéru je velice jednoduché. Jednoduše naplňte víčko bylinkou dle vašeho výběru a zahřejte ji zapalovačem, dokud neuslyšíte kliknutí. Pro rovnoměrné zahřátí je ideální vaporizérem během nahřívání rotovat.

Jakmile jste připraveni si potáhnout, tak můžete upravit průtok vzduchu skrze kondenzér pro dosáhnutí perfektní hustoty páry. Vysoká všestrannost v malém a diskrétním balení.

Dárek od RQS

Abychom vás ještě více nalákali na koupi vaporizéru "B", Royal Queen Seeds rozdává ke každé objednávce tohoto Drtička RQS a 3 náhodná konopná semínka zdarma!


Prohlášení

Přečtěte si prosím pokyny k aktivaci záruky na vaporizér, které jsou součástí balení.

Na naše vaporizéry se vztahuje roční záruka výrobce, kterou společnost RQS zařizuje přímo u výrobce. Někteří výrobci nabízejí prodlouženou záruku i po uplynutí této doby. Po uplynutí jednoroční lhůty se obraťte přímo na výrobce. Uschovejte si krabici výrobku, sériové číslo a fakturu jako doklad o koupi.

Upozorňujeme, že vaporizér DynaVap - B je vyloučen z dárkového schématu Royal Queen Seeds.

DynaVap - The B data sheet
Velikost komory: 0,1 gr
Typ ovládání: Manuální
Zdroj tepla: Kondukce & Konvekce
Čas nahřátí: 10 sek
Velikost: 8.9 × 1,4 × 1,4 cm
Teplota: 150°C - 230°C / 300°F - 450°F
Použito s: Sušina
Váha: 13 g

  Od T. S. Dne 02/Jul/2024 :

  Titul : Super
  Komentáře : Unschlagbares Preis / Leistungsverhältnis! Normalerweise bin ich ein Verdampfer Fan, aber meine neue Ernte, Sorte, wollte ich mal klassisch probieren. Und ich bin begeistert. Klein, handlich,leicht zu reinigen. Klare Kauf Empfehlung. 😃👍

  Od J. H. Dne 09/Apr/2024 :

  Titul : TOP TEIL
  Komentáře : Super Vaporizer, hatte mir schon mal einen elektrischen gekauft vor Jahren, von einer angeblich guten Marke, war nicht mein Fall und der Akku war auch schnell kaputt, aber der Dynavap gefällt mir, "rauche" jetzt nur den Dynavap seit einigen Tagen, habe davor 30 Jahre immer mit Tabak geraucht, aber mit dem Dynavap scheint der Weg zum Nichtraucher machbar. Lässt sich auch super easy reinigen.

  Od D. P. Dne 30/Oct/2023 :

  Titul : Mister B
  Komentáře : Je suis heureux d'avoir découvert la vaporisation. Après une légère prise en main, il s'avère pratique et discret. Le microdosage est un véritable atout

  Od Á. S. Dne 17/Apr/2023 :

  Titul : Muy buen producto
  Komentáře : Cumple con mis expectativas

  Od N. V. Dne 02/Jan/2023 :

  Titul : Veel voor weinig
  Komentáře : Deze vaporizer is ideaal om overdag te gebruiken om te microdosen en s'avonds kan je die gebruiken op de bong voor de ultieme vape smaakbomhits waar je goed stoned van word! Dus ik zou alvast niet meer zonder kunnen! Je kan er veel mee doen en kost relatief weinig geld! Love the B


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.