Nový konopný Seefinder - najděte to pravé pro sebe!

  • Konopné Mýdlo s Peelingem
  • Konopné Mýdlo s Peelingem
  • Konopné Mýdlo s Peelingem

Konopné Mýdlo s Peelingem

Konopí patří do vaší péče o pokožku. Naše veganské Konopné Mýdlo s Peelingem obsahuje směs bambuckého másla, oleje z konopných semínek a skořápek z konopných semínek, díky čemuž bude vaše pokožka hydratovaná, vyživená a hedvábně jemná. Pověste tuto kostku mýdla do vaší sprchy a využijte peelingu, který tomuto produktu propůjčují skořápky z konopných semínek.
Výprodej!
Sleva!
€ 14.95

€ 14.95 (-0%)

Nakupte a vyhrajte 15 body
  Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

  • Více informací
  • Otázky (0)
  • Recenze (0)

Konopné Mýdlo s Peelingem: Vyživující Kosmetika s Konopím

Od papíru přes lano až po jídlo a palivo. Konopná rostlina je všestranná a má mnoho využití. Vyživující sloučeniny obsažené v semínkách jsou také skvělou ingrediencí pro zvlhčující a čistící mýdlo, po kterém se vaše tělo bude cítit jako po lázeňském pobytu.

Naše veganské Konopné Mýdlo s Peelingem je vyrobeno ze směsi bambuckého másla, oleje z konopných semínek a skořápek z konopných semínek, které pročistí a hydratují pokožku a neobsahují žádné THC. Všechny tyto ingredience hrají důležitou roli v udržení zdravé a hedvábné pokožky. Bambucké máslo napomáhá hydratovat vaši pokožku, olej z konopných semínek je bohatým zdrojem omega mastných kyselin a skořápky z konopných semínek pomáhají uvolnit mrtvé buňky z kůže.

Pro nejlepší výsledky procházejte mýdlem po vaší pokožce během sprchování. RQS se snaží přejít na udržitelnější produkty a tudíž jsme zajistili, aby každé mýdlo bylo zabaleno v ekologickém obalu. Každé mýdlo má také provázek, díky čemuž se skvěle drží a můžete jej mít pověšené ve sprše.

    Nobody has posted a review yet


    Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili