Nový konopný Seefinder - najděte to pravé pro sebe!

 • Vonná Vegan Konopná Svíčka
 • Vonná Vegan Konopná Svíčka
 • Vonná Vegan Konopná Svíčka

Vonná Vegan Konopná Svíčka

Bez parafínu a plastů. Naše nové vonné vegan konopné svíčky jsou čistou a ekologicky přátelskou alternativou ke klasickým svíčkám. Tato svíčka má příjemné a bohaté aroma, které kombinuje vůni čerstvého konopí, tabáku, pačule a dalších zemitých podtónů.
(1) Napsat recenzi
Výprodej!
Sleva!
€ 19.90

€ 19.90 (-0%)

Nakupte a vyhrajte 20 body
  Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Otázky (0)
 • Recenze (1)

Vonná Vegan Konopná Svíčka: Relaxujte S Ekologicky Přátelskými Svíčkami

Ať už připravujete romantickou večeři s vaší drahou polovičkou, a nebo se chystáte do vany a chcete si užít trochu času pro sebe, naše nové vonné vegan konopné svíčky vám pomohou nastolit tu správnou náladu. Svíčka má 9 cm na výšku a průměr 7,5 cm a je posazená v průhledné skleničce s tenkým dřevěným víčkem. Tento elegantní design se hodí do jakékoliv místnosti. Díky bohatému aroma, které kombinuje vůni čerstvého konopí s tabákem a jemnými zemitými podtóny, vám pomůže okamžitě nastolit klidnou a uvolněnou atmosféru ve vašem domově. Pokud chcete někomu udělat radost, naše vonné svíčky jsou i skvělým dárkem.

V RQS jsme rozhodnuti plně se věnovat udržitelným produktům, a proto jsou naše vegan konopné svíčky bez parafínů a plastů. Místo toho jsou svíčky vyrobeny ze zcela přírodních rostlinných vosků a ovoněny konopným olejem a dalšími přírodními aromaty. Výsledkem je čistá svíčka, jejíž výroba je velice ekologicky přátelská. Svíčka váží celkově 410 g, z čehož 200 g je vosk, který může hořet až 40 hodin. Naše vonné vegan konopné svíčky jsou ideální pro navození uvolněné a klidné atmosféry, která dělá domov domovem.


  Od E. D. Dne 19/May/2022 :

  Titul : Ed
  Komentáře : Très agréable, odeur légère et pas agressive


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili