Plazmový Zapalovač RQS

Plazmové Zapalovače od RQS využívají tu nejmodernější technologii. Jsou vyrobeny jako voděodolné, znovu dobitelné a plně elektrické. Už nebudete muset shánět tekutinu do zapalovače a nebo se trapně schovávat před větrem. Plazmový Zapalovač od RQS vám zapálí vše co si budete přát na roky dopředu.
 5.00/5 (5) Write a review
€ 39.50 vč. DPH In stock
Přidat do zapamatovaných produktů

Payments methods: Visa, Master Card, Bank transfer, Bitcoin and Cash

Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Otázky (0)
 • Recenze (5)

Plazmové Zapoalovače - RQS: 100% elektrické, znovu nabitelné, inovativní a odolné

Ti z vás, kteří hledají zapalovač, který jim vydrží na roky dopředu zajásejte. Plazmový Zapalovač od RQS je tu přesně pro vás! Na rozdíl od běžných zapalovačů, Plazmový Zapalovač od RQS je plně elektrický, takže nemusíte doplňovat do zapalovače plyn či hořlavinu. Elektrické X zapálí, prakticky instantně, všechny hořlavé materiály, neboť má teplotu téměř 500°C. Jakmile mu začne docházet šťáva, tak jej jednoduše dobijete pomocí USB.

Plazmový Zapalovač od RQS nestárne. Můžete se na něj spolehnout v jakémkoliv počasí, protože elektrické X má větruodolný design. A co je nejlepší, tenhle krásný zapalovač se jednoduše používá a opatruje. Žádné další hořlaviny či plyny. Žádné starosti s doplňováním.

Pokud se dostanete do úzkých v případě zombie apokalypsy a budete nutně potřebovat oheň, tak nezoufejte. Na Plazmový Zapalovač se můžete spolehnout (pokud nevypadne proud).

   

  By P. M. on 17/Sep/2018 :
  (5)

  Title : Un trés beau briquet
  Comment : Non seulement ce briquet est esthétique mais en plus il est très fonctionnel.C'est bien simple maintenant il m'accompagne partout. Je le recommande vivement.


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Only registered user can ask a question. Login
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili