Co je to Bitcoin?

Většina světa stále preferuje fyzické peníze, ale na internetu existuje alternativní měna, která se stala značně populární. Mluvíme samozřejmě o Bitcoinu. Platba Bitcoinem je velice jednoduchá a také bezpečná. Díky Bitcoinu můžete provádět zcela anonymní internetové transakce. Při těchto transakcích nemusíte využívat nějakého prostředníka a nebo bankovní instituci. Bitcoin je víc než pouhá internetová měna. Bitcoin není náchylný na různé bankovní praktiky či měnové manipulace. Specializované procedury zaručují stabilitu Bitcoinu a díky tomu tak lze předejít těmto manipulacím. Každý člověk na světě může používat tuto decentralizovanou měnu. Vše, co k tomu potřebujete, je počítač či jiné chytré zařízení a připojení k internetu.

Proč používat Bitcoin místo jiných platebních metod?

* *Unikátní kódovací metoda zvaná block chain zabraňuje sledování vašich Bitcoinových transakcí. Třetí strany či vládní organizace nemohou sledovat vaše transakce. Vaše platby tak mohou být zcela anonymní.

* Bitcoinové platby jsou nejbezpečnější formou platby na internetu a taky tím ušetříte peníze. Tyto transakce totiž nejsou zpoplatněny jako jiné online platby..

Pokud se chcete dozvědět o Bitcoinu více, tak se podívejte na následující video:Jak zaplatit Bitcoinem na Royal Queen Seeds

Na Royal Queen Seeds můžete zaplatit za váš nákup Bitcoinem. Nejprve si ale musíte pořídit Bitcoinovou peněženku. Poté si do své peněženky budete muset vložit Bitcoiny. Nemějte strach, tento proces je velice jednoduchý. Jakmile budete mít Bitcoinovou peněženku a v ní Bitcoiny, tak se budete moci pustit do placení nákupu.

Co je to Bitcoinová peněženka?

Bitcoinová peněženka je jako internetový účet, který je určený k přijímání a zasílání Bitcoinů. Jakmile si koupíte Bitcoiny, tak budou přesunuty do vaší peněženky. Jakmile si za vaše Bitcoiny něco koupíte, pak budou tyto bitcoiny přesunuty z vaší peněženky do peněženky prodávajícího. K ulehčení tohoto procesu vám pomůžeme založit peněženku na Coinbase. Coinbase je typ Bitcoinové peněženky, kterou používají miliony lidí po celém světě a díky tomu budete moci bezpečně a rychle uzavírat mezinárodní transakce.

Založení Bitcoinové peněženky

1: Založení Bitcoinové peněženky je snadné. Nejprve jděte na https://electrum.org/#download. Tento odkaz vás přesune na stránku, kde si můžete stáhnout Electrum - jednoduchou a bezpečnou Bitcoinovou peněženku.

2: S tímto programem si budete moci sami založit Bitcoinovou peněženku.

3: V průběhu tvorby peněženky na vás vyskočí "Generation Seed". Tato unikátní fráze vám umožní obnovit vaši peněženku, pokud byste ji náhodou ztratili a nebo pokud by se pokazil vás počítač. Ujistěte se, že si Generation Seed napíšete někam na papír a bezpečně jej uschovejte. Nikdy tuto frázi nikomu nesdělujte! Je to prakticky to samé, jako kdybyste někomu dali svůj pin a kartu od bankovního účtu.

Zasílání Bitcoinové platby na účet Royal Queen Seeds

Nyní máte založenou Bitcoinovou peněženku. Z této peněženky nám budete moci zaslat Bitcoiny a zaplatit tak za vaši objednávku. K tomu, abyste mohli zaplatit, budete potřebovat Bitcoiny. Pokud žádné nemáte, tak na konci tohoto článku najdete informace ohledně některých prodejců Bitcoinu.

1: V průběhu nákupu na Royal Queen Seeds zvolte jako platební metodu Bitcoin.

Web%20Check%20out_1

 2: Jakmile jste tuto možnost vybrali, tak budete přesměrováni na speciální stránku, kde vyplníte všechny informace pro dokončení vaší objednávky.

Mezi tyto informace patří:

A. Bitcoinová adresa Royal Queen Seeds
B. Celková částka.
C. Číslo objednávky


Buy Marijuana Seeds with Bitcoins

3: Otevřete svou Bitcoinovou peněženku.

4: DŮLEŽITÉ: Ujistěte se, že měna vaší peněženky je nastavena na BTC, nikoliv na mBTC. Toto můžete změnit v Tools > Preferences > Appearance: Base Units: BTC.

5: Klikněte na záložku "Send". Měla by se vám objevit následující obrazovka:

6: Zkopírujte Bitcoinovou adresu Royal Queen Seeds do políčka "To". Upozorňujeme, že adresa napsaná výše je pouze ilustrační. Nepoužívejte ji!

7: Zkopírujte číslo objednávky do políčka “Description/message”.

8: Zkopírujte celkovou částku do políčka "Amount”.

9: Klikněte na "Send" a odešlete nám vaši platbu!

Jakmile obdržíme vaši platbu, tak se okamžitě pustíme do zpracování vaší objednávky!

Jak nakoupit Bitcoiny

Následující seznam obsahuje několik prodejců Bitcoinů:

www.bitonic.nl - Nizozemský prodejce Bitcoinů
www.localBitcoins.com - Mezinárodní směnárna Bitcoinů
www.bitbargain.co.uk - Bitcoinová směnárna z Velké Británie
www.clevercoin.net - Nizozemská Bitcoinová směnárna
www.Bitcoinnordic.com - Skandinávský prodejce Bitcoinů

Na internetu naleznete mnoho dalších prodejců Bitcoinů. Jak můžete vidět, tak je platba Bitcoinem bezpečná a relativně jednoduchá. Čím častěji ji budete využívat, tím jednodušší bude!

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.