Reklamační řád

Máte právo vrátit objednávku (nebo její části) do 14 dnů po jejím obdržení bez uvedení důvodu.

Během této doby je dovoleno vyzkoušet a manipulovat s produktem, jaký byste měli ve fyzickém obchodě. Navíc můžete balíček produktu otevřít, pokud není balení uzavřeno. V případě, že jste udělali více, než je naprosto nezbytné, abyste mohli produkt vyhodnotit, může vám být účtována částka za ztrátu hodnoty.

Lhůta na odstoupení od smlouvy uplyne po 14 dnech po dni, kdy jste (nebo určenou třetí stranou jinou než dopravcem) převzal produkt.

Pokud jste si objednal více produktů s různou dobou doručení v téže objednávce, lhůta pro odstoupení vyprší 14 dní po obdržení konečného produktu objednávky.

Pro uplatnění vašeho práva na odstoupení od smlouvy nás prosím kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře na našich webových stránkách nebo e-mailem na adresu [email protected] během těchto 14 dnů. Následně vám zašleme pokyny pro vrácení zboží a návratku. Pokud nás kontaktujete před vrácením produktu, zaplatíme vám za vrácení nákladů.

Případně můžete produkt vrátit pomocí vyplněného vzorového formuláře. Vezměte prosím na vědomí, že veškeré náklady na vrácení se nebudou * hradit *, pokud je produkt vrácen bez předchozího oznámení.

Vrácení platby

Po uplatnění vašeho práva na odstoupení od smlouvy budou všechny platby (včetně přepravních nákladů) vráceny do 14 dnů. Pokud jste produkt vrátili bez předchozího oznámení, můžeme před vrácením platby požadovat kód pro sledování zásilky jako důkaz o vrácení.

V závislosti na původním způsobu platby bude vrácena následující částka:
Obálka v hotovosti - bankovní převod (nebo hotovost v obálce na riziko zákazníka)
Bankovní převod - bankovní převod
Kreditní karta - Kreditní karta (nebo bankovní převod, pokud uplynulo více než 30 dnů od počáteční platby)
Sofortüberweisung - bankovní převod
MrCash / Bancontact - bankovní převod

Za právo na odstoupení od smlouvy se nevztahují následující produkty:

- Produkty, které mají uzavřený obal otevřený či jinak poškozený

 info