• Damiána

Damiána

Tato subtropická bylinka má delikátní mátovou chuť. Damiána také navozuje pocit uvolnění, což skvěle doplní účinky vaší oblíbené bylinky. Sušená Damiána se dá také použít k výrobě čaje a někteří lidé používají alkohol k výrobě extraktů a tinktur z damiány.
(2) Napsat recenzi
Výprodej!
Sleva!
€ 11.00

€ 11.00 (-0%)

Nakupte a vyhrajte 11 body
  Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

Damiána: Poznejte magickou rostlinu Turnera diffusa

Damiána je 100% přírodní produkt, který má příjemnou mátovou, pikantní až ořechovou chuť, která si skvěle rozumí s terpenovými profily většiny odrůd.

Co je to Damiána?

Damiána, také známá jako Turnera diffusa, pochází ze subtropického klimatu jižního Texasu, Mexika, Střední Ameriky, Karibiku a Jižní Ameriky. Lidé tuto bylinku užívají již po tisíce let. Dnes se často přidává do alkoholických nápojů, kterým propůjčuje příjemné žluté zbarvení.

Společně s Mučenkou patří damiána do čeledi Mučenkovitých. Má krásné žluté květy, které produkují plody připomínající fíky.

Účinky Damiány

Damiána má dlouhou historii užívání. Původní obyvatelé ji využívali pro mnoho tradičních účelů. V dnešní době ji lidé používají kvůli jejím uvolňujícím účinkům. Existuje mnoho způsobů, jak si užít tuto bylinku. Někteří lidé ji míchají s alkoholem a vytvoří si tak extrakt z damiány, zatímco jiní preferují konzumaci damiány ve formě damiánového čaje.

Jak Užívat Damiánu

Naše damiána je ve formě sušené byliny. Takto zpracovaná damiána se dá užívat několika způsoby a také obsahuje několik příjemných fytochemikálií, které si skvěle rozumí s terpeny.

Naše ekologicky pěstovaná damiána neobsahuje žádné pesticidy.

Každý balíček obsahuje 50 g sušené damiány.


    Od M. F. Dne 18/Aug/2021 :

    Titul : Love it !!
    Komentáře : Tastes good , and perfect to use instead of tobacco. It blends perfectly with Cannabis, enhancing some terpenes and a fresh flavour !! Love it to smoke it just like rolling cigarettes. (it might be a bit hard for some users to get used to it) Thanks to this product and cannabis i no longer smoke the harsh chemicals of the tobacco companies. Much love RQS !!


    Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.